PDA

צפייה בגרסה מלאה : ג׳יפ יד שנייה עד 35,000 שקל

idanya
22-07-17, 12:43
שלום,

אני מעוניין לרכוש בפעם הראשונה רכב שטח אשר ישמש כרכב שני (נסיעות קצרות לעבודה) ובעיקר ישמש כרכב שטח בסופי שבוע.

דגשים:
1. אנחנו לא חיות שטח - נכון לעכשיו אני מדבר על שבילים + שטח קל, כלומר, לא מחפש חיית שטח אבל לא רכב נמוך שאוכל לעבור שטח קצת יותר קשה משבילים.
2. משפחה - אנחנו נהיה 4 נפשות אז צריך רכב שיהיה מקום ל 4 אנשים + ציוד.
3. מחיר - הקצבתי לנושא 35,000 שקל
4. שנתון - אשמח לרכב בן פחות מ 20 שנה שלא אצטרך להעביר טסט פעמיים בשנה.

תודה מראש על כל העזרה

assafy
22-07-17, 17:57
לפי ההגדרות שלך של שטח קל אז הייתי חושב על סובארו פורסטר. בתקציב הזה זה כנראה יכול להיות רק דור 2.
אם אתה רוצה שטח יותר אתגרי אז סוזוקי גרנד ויטארה.

Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

נמרוד
23-07-17, 17:41
מינוחים כמו "חיית שטח" הם חסרי משמעות בפורום הזה.

יש חשיבות לסוג הטיולים שאתה ומשפחתך תרצו לצאת אליהם. מי שלא מכיר שטח בכלל נוטה לחשוב שכל מה שהוא צריך זה קצת יותר מפריבט - כי זה מה שהוא מכיר.

אם תרצו להצטרף לטיולים שטח בנגב, ג'יפון ללא הילוך כוח (כמו פורסטר או טוסון, אם להזכיר שתי אופציות פופלריות בטווח המחיר שלך) יגביל בבחירת מסלול ובהצטרפות לקבוצות טיול קיימות. וממש לא מדובר כאן על אקסטרים משום סוג, אלא טיולי ג'יפים סטנדרטיים על שבילים מסומנים. לעומת זאת כל רכב שטח בן 12-15 שנה עם הילוך כוח לא יגביל.

מציע לך לעבור ברפרוף על מאגר מסלולי הטיול. (http://www.jeepolog.com/forums/content.php/10?tabid=463)לכל מסלול יש בתיאור שורה על סוג כלי הרכב. חלק מהמסלולים מתאימים גם לג'יפונים, מיעוט מהמסלולים הוא בהגדרה מסלול בעל עבירות קשה, אבל הרוב הגדול דורש ומתאים לרכב עם הילוך כוח. אם אתה עובר על הרשימה ואומר לעצמך - לכאן אני רוצה להגיע! - אז התשובה איזה סוג של רכב אתר צריך תהפוך לברורה יותר.

שוב: האבחנה הגסה ביותר היא בין ג'יפ/SUV עם הילוך כוח, או ג'יפון/"רכב שטח רך"/קרוסאובר - ללא הילוך כוח.

-->