PDA

צפייה בגרסה מלאה : בריכת שחיה

nitzan
22-07-17, 18:49
יש דרישה במשפחה לבריכה בחצר מחפש בריכה בגודל של חמש על שלוש ,השוק עמוס במותגים יבואנים והרבה נוכלים.
המלצה על בריכה במחיר סביר פלוס אבזרים תתקבל בברכה תודה.

nirs
22-07-17, 19:02
מעריך שאתה מדבר על בריכה עליונה.
ממליץ מאוד על אינטרס אולטרה (5x2.74). אצלי כבר 4 עונות ועושה את העבודה ללא דופי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

יאיר_א
23-07-17, 14:36
יש לי בריכה עילית של אינטקס במידות 4.5X2.2 כבר שנה רביעית, נקנתה משומשת. יש להם מגוון מידות ועומקים.
הבריכה פתוחה אצלי לפחות ארבעה חודשים בשנה. החומר הפלסטי שרד בכבוד את ה 6+ שנים, מוטות הברזל התחילו להחליד בעונה האחרונה.
כנראה שבסוף העונה אקנה בריכה דומה חדשה, גם ככה המחיר של הבריכה בלבד הוא באיזור ה 800-900 ש"ח. מבחינתי התמורה ביחס לעלות מצויינת.

הטיפ הטוב ביותר שאני יכול לתת לך הוא להשקיע במשאבת חול טובה. אתה מתקין אותה בתחילת העונה, שם שעון שבת למספר הפעלות ביום (כתלות במשאבה ובנפח הבריכה) ודי סגרת את הפינה של ניקיון המים. רק אל תשכח להוסיף טבליית כלור פעם שבוע לכלורינטור שצף בבריכה.

יאיר

avikkllk
23-07-17, 20:22
שאני אישית משתמש באינטקס עגולה.
לחבר אחר המושב יש מלבנית.
מעולות.
משאבות חול חובה.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

JustDoB
18-05-18, 17:59
מרענן את השרשור,
איך bestway ?
והעסקה הספציפית הזו ?
למישהו יש ניסיון עם המוצר הזה ?
https://www.ace.co.il/6075185.html
תודה ! https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180518/2ff7fa9c4731da0432df004f08b8c1f3.jpg

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

הדסופה
18-05-18, 21:53
מחזיק כזה. שנתיים זה כבר מחזיק. השנה תהיה השלישית. מוצר בסיסי סביר וזול. עושה את העבודה . חשוב שיהיה כיסוי בשעות הלילה, כלורינטור, ולמנוע כניסת עלים מעצים. אם יש עץ בסביבה תשים גזיבו מעל הבריכה
להיזהר בזמן ההרכבה לא לייצר חורים בגוף הבריכה עם העמודים. אם קורה, מתקנים כמו באופניים עם דבק וחתיכת גומי דומה

nirs
18-05-18, 21:56
לפני האינטקס אולטרה היתה לי bestway.
הוחלפה אחרי עונה...
ועם זאת צריך להשוות תפוחים לתפוחים. אני מניח שגם ל bestway יש בריכות פרימיום כמו האולטרה של אינטקס.

JustDoB
18-05-18, 22:03
על מה הוחלפה אם מותר לשאול ?

nirs
22-05-18, 10:21
על מה הוחלפה אם מותר לשאול ?

סליחה, ראיתי את השאלה רק עכשיו.
אם זוכר נכון, מוטות אורך יתעוותו ומחבר פלסטיק נשבר.
כפי שרשמתי, עברתי לבריכת אולטרה שעשוייה מחומרים איכותיים יותר ומשרתת אותי כבר שנים ארוכות.

-->