PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיית התנעה קלה בגימני 2003

shayv3
27-07-17, 08:30
שלום,
הגימני קצת ננטש בשנה האחרונה לטובת אופנוע ביומיום.
עושה נסיעה של 60 ק"מ פעם בשבוע ועוד 2-3 נסיעות קצרות בעיר.

לאחרונה, בהנעה ראשונה , נניח אחרי שעמד יום יומיים, לא מניע בנגיעה, אלא רק אחרי פמפום בניסיון שני או שלישי.
לאחר שהניע, אם אכבה מיד ואניע שוב, יניע בנגיעה. לאחר נסיעה קצרה/ארוכה, יניע בנגיעה. כלומר הבעיה צצה רק אחרי שהרכב עמד יום ומעלה.

אני לא יודע אם ללכת לכיוון מצבר (שהוחלף לפני כמה חודשים ועדיין באחריות...), או לכיוון ליכלוך במזרקים, מעבר דלק.

רעיונות?

גיא
27-07-17, 08:33
שלום,
הגימני קצת ננטש בשנה האחרונה לטובת אופנוע ביומיום.
עושה נסיעה של 60 ק"מ פעם בשבוע ועוד 2-3 נסיעות קצרות בעיר.

לאחרונה, בהנעה ראשונה , נניח אחרי שעמד יום יומיים, לא מניע בנגיעה, אלא רק אחרי פמפום בניסיון שני או שלישי.
לאחר שהניע, אם אכבה מיד ואניע שוב, יניע בנגיעה. לאחר נסיעה קצרה/ארוכה, יניע בנגיעה. כלומר הבעיה צצה רק אחרי שהרכב עמד יום ומעלה.

אני לא יודע אם ללכת לכיוון מצבר (שהוחלף לפני כמה חודשים ועדיין באחריות...), או לכיוון ליכלוך במזרקים, מעבר דלק.

רעיונות?

כאילו אין דלק בצינור ומחכים שיגיע דלק מהמיכל לפני שהוא מניע ?

איל מ
27-07-17, 14:41
מצבר חלש כן יכול להיות הסיבה.
כמו כן,
נסה לפני שאתה מניע לפתוח סוויץ', להמתין עד שהמשאבה תסיים לבנות לחץ, לסגור ולחזור על הפעולה עוד פעם (או פעמיים אם בא לך).
אם הבעיה נעלמה, זאת כנראה בעיה של כניסת אוויר.
אם לא, לבדוק שוב מצבר ואח"כ עוד דברים (חוטין, פלאגים וכו. .).
עוד כיוון הוא מנוע צעדים.
ככלל הנעה ראשונה היא יותר קשה כי המנוע קר וכל גורם שלא מתפקד במאה אחוז מקשה הרבה יותר מאשר הנעה חמה.

shayv3
31-07-17, 08:00
נסה לפני שאתה מניע לפתוח סוויץ', להמתין עד שהמשאבה תסיים לבנות לחץ, לסגור ולחזור על הפעולה עוד פעם (או פעמיים אם בא לך).
אם הבעיה נעלמה, זאת כנראה בעיה של כניסת אוויר.

יפה , פגעת בול.
אני תמיד מחכה לסיום פעולת המשאבה לפני התנעה. לאחרונה זה כנראה לא הספיק, אבל שתי פעולות משאבה פתרו את הבעיה.

מה עכשיו? זה דורש עוד התערבות, או שזה בגלל חוסר שימוש והטמפ' גבוהות שיש עכשיו?

תודה.

גיא
31-07-17, 08:02
כאילו אין דלק בצינור ומחכים שיגיע דלק מהמיכל לפני שהוא מניע ?

יפה. אז צדקתי :)

צריך לבדוק שאין סדקים בצינור שדרכם נכנס אויר שמאפשר לדלק לרדת חזרה למיכל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

-->