PDA

צפייה בגרסה מלאה : מעשה בסוכן ביטוח , ועזרה בסוף לא תזיק.

DANI1
29-07-17, 07:51
שמעו סיפור קצת ארוךלפני מס שנים פירסמתי כאן באתר על הצעת ביטוח ל 2 רכבים ולעסק , מכיוון שאנחנו אוהבים לפרגן לחברים באתר ואוהבים לתת להם פרנסה , פנה אלי אחד מחברי האתר הכין לי הצעה שנראתה סבירה וטובה ,והתחלנו לעבוד ביחד .
הגיע הזמן לחדש ביטוחים , אותו סוכן דאג להזכיר לי שהביטוחים עומדים להיגמר ,ומכאן מתחילה סאגת הבלגן , מידי יום ויומו הייתי מתקשר אליו כידי לקבל את הפוליסות החובה של הרכבים אלי , והוא מצא תירוץ שזה לא הבעיה שלו , זה הדואר, הוא היה שולח אלי תצלומים של הביטוחים למייל , וכן ביקשתי את הפוליסות של הביטוחי הרכבים והעסק , וזה היה מתעכב עד כדי כחצי שנה ולבסוף הכל היה מגיע.
שוב הגיע זמן החידושים לביטוחים ,ואני בחצי השנה האחרונה לא מצליח לקבל את פוליסות הביטוח ושוב הסיפורים של הדואר , וכל מיני סיפורים נוספים , וטוען שאין לי מה לדאוג שיש לי ביטוחים.
אני רואה חלק מהורדות תשלומי האשראי ,אבל לא מצליח לעקוב לאיזה ביטוח זה שייך עם זה ביטוח העסק או ביטוח הרכבים .
המפחיד שאני לא יודע אם יש לי ביטוח בעסק ,והחלטתי שעם על 1.8 לא יועבר אלי החומר , אני עושה ביטוח עסק אצל סוכן אחר אפילו שאולי יהיה לי כפל ביטוחים אבל ראש שקט (בעסק מלא וציוד מוערך ב-1000000 ש"ח.
אשמח לעזרה למומחים לדבר איך אפשר לסגור את הדילמה עם הסוכן שלא מביא לי פוליסות.
למי אני אוכל לפנות במשרד "המפקח על סוכני הביטוח"
מומלץ בשלב זה לפנות לעו"ד .
תודה

boaz avrahami
29-07-17, 09:01
היה לי מקרה דומה.
בשורה התחתונה אל תמשיך עם סוכן ביטוח שאינך סומך עליו. זה עלול לעלות ביוקר.
התעריף הוא לא חזות הכול.

מיידית תבקש עותקים במייל של כל הפוליסות ותבקש שיכין מקור שתאסוף ממנו.
לחברה שהוא מייצג יש אחריות על מעשיו ומחדליו.
אתה יכול לעשות אסקלציה אליהם.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

asafk
29-07-17, 10:03
שלב ראשון וכדי לא להיות בחוסר ודאות - אני הייתי פשוט נכנס לאוטו ונוסע למשרד של האיש, מקבל העתקים ועושה סדר בתשלומים.
בשלב הבא... כשיגיע מועד החידוש... אתה כבר יודע לבד מה לעשות.

אסף.

avikkllk
29-07-17, 10:15
אם זה חבר פורום אני חושב שהוא צריך הזדמנות לענות לפני קטילה
אף על פי שלפי מה שאתה אומר יש צורך לעזוב אותו מיד חברים חסרים בכסף שוכחים

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

DANI1
29-07-17, 10:24
ולכן אני לא רושם את השם שלו , ונותן לו הזדמנות לסגור את העניין .
הוא מפרסם גם באתרי גיפים אחרים .

avikkllk
29-07-17, 10:25
רגע.. הוא חבר אתר פעיל??
או שהוא סתם זורק פרסומים במדור פרסומים

DANI1
08-08-17, 18:36
שלום חברים
עידכון למה שקרה עם סוכן הביטוח .
אחרי ויכוחים נשלח חלק מהחומר , ביטוח חובה לגיפ , ביטוח חובה לרכב הפרטי , ביטוח צד ג לרכב הפרטי .
אחרי מס ימים נשלח לי הפוליסה של ביטוח החנות שמועד תחילת הביטוח 1.6.17 והמוזר שהוא עשה חיוב בכרטיס אשראי שלי בתאריך 30.7.17 בשעה 3.30 לפנות בוקר , למבינים , נראה סביר שהחיוב יהיה חודשיים אחרי תחילת הפוליסה ?
שוב נמשך הזמן שביקשתי את הפוליסה של הגיפ, היום הוא סיפר לי סיפור מוזר שהוא ביקש חידוש פוליסה בתאריך 1.1.17 וחברת הביטוח ביקשה ממנו צילומים של הגיפ , ושהפקידה שחכה לטפל בביטוח , ישר נתתי לו הוראה לא להשתמש בכרטיס האשראי שלי מרגע זה.
ושוב חזר אלי הסוכן ושאל אם אני מעוניין לעשות ביטוח מעכשו למשך שנה או שהביטוח יהיה מה1.1.17 והחיוב יהיה מעכשו .
לדעתי אם אני מבין נכון אין לי ביטוח מקיף לגיפ כרגע ,
לפי שיחות עם סוכנים היה ואין לי ביטוח מקיף 3 חודשים אז אין לי העדר תביעות ,ואם ארצה לעשות בחברה אחרת אני אשלם יקר יותר.
נראה לי שיש כאן עבירה פלילית .
אשמח לקבל תגובות ממבינים בעניין .
תודה

avikkllk
08-08-17, 19:51
נראה לי שזה הזמן לצערו של הסוכן לחשוף את שמו שיידעו להתרחק ממנו

lizard
08-08-17, 19:51
נשמע לי הזוי למדי. אפשר כבר לדעת מי הסוכן?

grand
08-08-17, 21:08
דן אתה גורם עוול מסוים לכ 5 סוכנים נוספים שחברים באתר, ואי חשיפת שם הסוכן יגרום לשיימינג עקיף לכולם.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

DANI1
08-08-17, 21:11
חברים יקרים
אני מבין שאתם רוצים לדעת את שמו , אך בהתייעצות עם העורך דין שלי נתבקשתי לא לפרסם את שמו . איתכם הסליחה .
וכן נתבקשתי להוריד פרופיל בעניין הזה , שוב סליחה.
DANI 1

boaz avrahami
08-08-17, 23:34
ניצלת אותנו בשביל להפעיל לחץ אבל לא תרמת לנו אזהרה
אני מציע שלהבא הודעות כאלו ימחקו מלכתחילה אם לא יפורסם השם בתחילתה...

מה הטעם שלך לפרסם פה הודעות כאלו אם יש לך עורך דין?!

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

avikkllk
09-08-17, 06:36
מסכים עם חבריי.
אתה מכליל פה אנשים שלא קשורים
כבר ספרת לנו עזור לנו לדעת שלא ניפול על סוכן זה גם.
א

asafk
09-08-17, 07:52
גם ללא פרסום שמו של הסוכן יש כאן לקח חשוב לכולנו - לשים לב שיש חיוב בכרטיס האשראי שתואם את הביטוח... שלא נגלה בדיעבד שלא היינו מבוטחים.
וגם אם הסוכן מבצע חיוב לשים לב שקיבלנו את הניירת שלא יהיה מצב שהסוכן אמנם קיבל תשלום אבל לא ביצע את הביטוח.

ומעבר לכך אני משוכנע שדני פועל בעצת יועץ משפטי וזו הסיבה לאי פרסום השם - מן הסתם התייעץ במקביל בפורום באותו זמן. אני משוכנע גם שיפרסם את הפרטים ברגע שיוכל (מן הסתם במידה ויחל הליך משפטי ונקווה שזה לא יקרה, ואז כבר המידע חשוף בפומבי).

אסף.

יואב פולס
10-08-17, 08:44
בנוסף לעובדה שנגרם כאן עוול לסוכני ביטוח שנמצאים באתר וכולנו מכירים אותם (וכל אחד חושב - וואו - זה הסוכן שלי? אולי משהו רע קורה שם?) מי מחכה לקבל פוליסות בדואר (דואר? זה שלא מביא חבילות, זה שלא מעביר מכתבים) כשאתה מקבל אותם למייל דקה ורבע אחרי שנתת אישור להקמת הפוליסה?

ניר ל
10-08-17, 08:56
כל סוכן ביטוח שמרגיש עצמו נפגע מאי הוודאות על לא עוול בכפו, יכול להכניס כאן תגובה שלא מדובר בו ופותח השרשור יאשר.

GodsFather
10-08-17, 11:50
יוצא מנקודת הנחה שכל סוכני הביטוח קוראים את השרשור

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

נדב42
10-08-17, 13:07
די להלחיץ את פות"ש...
לא מספיק שהוא רב עם סוכן הביטוח, אתם רוצים גם לסבך אותו עם עורך הדין שלו ?

-->