PDA

צפייה בגרסה מלאה : מישהו יודע האם מקס מצברים עובדים בשבת או מוצאי שבת?

erezgur
29-07-17, 10:24
צריך להחליף את מצברי הטרופר.
קיבלתי הצעת מחיר טובה ממקס מצברים ביום חמישי. באתר שלהם מצויין שהם עובדים 24x7, אבל לא רוצה סתם להתקשר לנייד של בעל מקצוע בשבת.
האם מישהו כאן יודע לומר אם הן נותנים שירות גם בשבת או מוצאי שבת?

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

נדב42
29-07-17, 10:28
אם כתוב אז כתוב ...
24/7 זה לחירום, אז יכול להיות שהם גובים תעריף שבת, ובצדק. תבחר אם שווה לך לשלם את התוספת ...

itayhi
29-07-17, 10:33
דיברתי איתו כרגע. אתה יכול להתקשר
חהוא ישמח לפגוש אותך במוצ"ש
בסניף שלו.

בהצלחה

איתי

erezgur
29-07-17, 11:38
תודה...
אתקשר

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

erezgur
30-07-17, 10:53
עדכון קצר -
תיאמנו הגעה שלו אלי במוצ"ש, הגיע בזמן, 2 המצברים הוחלפו לאחר בדיקה.
טיפול יעיל, מהיר מחיר מאד הוגן. תוספת להגעה לבית הלקוח במוצ"ש הייתה 70 ש"ח.

במהלך ההחלפה, נכנסו עוד לא מעט שיחות של אנשים הזקוקים להחלפת מצבר ברחבי הארץ ומול כולם תואמה החלפה להמשך הערב (יש להם מספר סניפים ועובדים המתניידים למקומות שונים בארץ). חוויית שירות טובה.

עד היום הייתי עם מצברי וורטא כחול, בדקתי אפשרות למעבר למצבר סטרט מבית וורטא (12 חודשי אחריות לעומת 20 לוורטא הכחול) ולבסוף החלטתי לרכוש ממנו "מצבר אמריקאי" שפחות היכרתי שמגיע במחיר מצויין (70Ah) - 580 שח עם 24 חודשי אחריות.

six-86
30-07-17, 17:33
מה הטלפון שלו ?

boaz avrahami
30-07-17, 18:50
מי עומד אחרי המצבר ומה התוצרת?

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

erezgur
30-07-17, 18:56
מה הטלפון שלו ?
מצאתי המספר בגוגל, בקלות, אבל הנה האתר שלהם עם כל מספרי הטלפון והסניפים - http://matzberim.co.il/

מי עומד אחרי המצבר ומה התוצרת?
מצבר FVP - https://www.fvpparts.com/products/batteries/
אני חושב שהם מייבאים בעצמם, אבל לא שאלתי ישירות.
עריכה: לא בטוח מה עומד מאחורי החברה הזו, האתר בקישור למעלה מגיע בגרסה אנגלית או עברית(!) - http://fvpparts.co.il/ אבל יש מספיק קישורים, סרטים וחומר באינטרנט כך שאני לא באמת חושש שזה לא מוצר מדבקה עלום.

boaz avrahami
30-07-17, 19:58
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170730/e9c60bcaf86d5aac8a332c151e46789f.png

Whois
על הדומיין.
לפחות זה לא מדבקה ישראלית.
נראה לכאורה קשר לארהב.
מצבר מסקרן. מה רשום על האחריות?

נדב ש.
30-07-17, 20:09
המצבר לא חדש בכלל בשוק, קיים כבר כמה שנים, עושה רושם טוב.
בהצלחה ארז, שיחזיק כמה שיותר.

erezgur
30-07-17, 20:31
מצבר מסקרן. מה רשום על האחריות?
אתה שואל מה רשום מלבד 24 חודשי אחריות? אצטרך לבדוק מחר...

erezgur
21-07-19, 19:52
מקפיץ לטובת עדכון ...

24 חודש פחות כמה ימים - הטרופר לא מניע. לאחר מספר שעות של טעינה עם מטען מצברים - הניע ונסעתי קצת כדי למלא את המצברים (האלטרנטור תקין, מתח המצבר כאשר המנוע עובד בין 13.7 ל-14.2 לפי מד מתח המחובר לשקע המצית ברכב).

לאחר יום נוסף - הרכב שוב לא מניע... בדיקה בשרשור זה מראה שהאחריות של 24 חודש לקראת סיום (המצברים נרכשו ב- 30/07/17... האחריות נגמרת עוד כ-10 ימים).

טלפון למקס, נהג מגיע בערב הבייתה ובודק שאכן המצברים גמורים (אחד מהם כנראה גמור לגמרי ובטרופר זה מספיק כדי שגם השני המחובר במקביל יתרוקן כל הזמן ולא יהיה לו מספיק כח להניע). 2 מצברים חליפיים (ללא כל מדבקה, זה מה שהיבואן מספק כמצבר חליפי) מלאים ותקינים מחליפים את הזוג שהיה ברכב. העלות הינה תשלום עבור שירות עד הביית (אפילו עם הנחה נאה לאחר שהזכרתי את השרשור הזה בגיפולוג :) ).

אז נקודות לסיכום -
1. כמו מצברי הוורטא הכחול שנהגתי לרכוש קודם לכן - זוג המצברים של FVP מחזיק בערך שנתיים בטרופר שלי.
2. במקרה זה, האחריות של 24 חודש לעומת האחריות הקצרה יותר בשאר החלופות (וורטא כחול, סטרט-אפ שחור ואולי עוד אפשרות שיכולתי לבחור בה) הייתה משתלמת. לא יודע מה היה קורה עם המצברים היו שורדים חודש נוסף (ואז הייתי מספר שבועות לאחר תום האחריות)...
3. השירות של מקס מצברים ואנשיו בהחלט מעולה. איש מקצוע נבחן לא רק בעת המכירה אלא גם (ובעיקר) כאשר נדרש לתת שירות למוצר שמכר.

את ההצעות והרעיונות לבנות אחרת את מערכת המצברים ולא לחבר שני מצברים במקביל - נשאיר לאחד השרשורים האחרים הקיימים בנושא. כנראה שתצורה אחרת, המונעת ממצבר אחד לפרוק את השני כל הזמן הייתה מאריכה, אולי אפילו משמעותית, את חיי המצברים.

amir_shai
21-07-19, 21:54
לא הבנתי איזה מצברים קיבלת במקום במסגרת האחריות?

Sent from my LG-H870DS using Tapatalk

erezgur
21-07-19, 22:53
מצברים ללא סימני זיהוי כלשהם, לא יודע לענות.
שניהם נבדקו וינצ'י תקינים לגמרי לדברי מקס.
זהו הנוהל לגבי החלפת מצברים במסגרת האחריות - מצבר חליפי, לא חייב להיות חדש ולא בהכרח מאותו הסוג.

נשלח מהנייד שמתעקש "לתקן" את האיות...

boaz avrahami
22-07-19, 00:24
נראה שהתאוריה שלי לגבי אורך חיי המצברים עדיין עובדת.

אני החלפתי לפני כמה חודשים מוורטא כחולים לבוש.
מבדיקה שעשיתי מסתבר שזה אותו המצבר.
בנוסף הם מיובאים על ידי לדיקו שלהבנתי לא מיבא עוד מצברים מלבדם ולפי מה שאמרו לי ההחלפה בבוש אחר.

יש לציין שהם סחבו אחריהם את וורטא מ 20 ל 24 חודשי אחריות

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

ד ו ר ו ן
22-07-19, 07:44
בועז,
אני אהבתי את הנוסחא שפעם נתת, לחלק את הסכום לחודשי האחריות.
במבחן הזה,ובפועל הארוך חיים ארוך משמעותית מהאחריות, מצברי סטארטאפ של וורטא מאד משתלמים.

Slowly..

מוטי ג.
22-07-19, 08:14
אם איני טועה, (או יותר נכון מצטט נכון את נציג בוש) בוש הם יצרן מצברים, אשר מייצר מצברים לכל מיני מותגים.

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

boaz avrahami
22-07-19, 08:56
אם איני טועה, (או יותר נכון מצטט נכון את נציג בוש) בוש הם יצרן מצברים, אשר מייצר מצברים לכל מיני מותגים.

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

לשאלתך מוטי, כנראה ששניהם זה מותג מדבקה ( ורטא ובוש)

https://www.batteriesontheweb.co.uk/bosch-versus-varta-batteries/

דורון, לא תמיד יש אחידות תוצאות.
מספיק שפרופיל השימוש שונה, כמה פריקות עמוקות בחיי המצבר שקרו, טמפרטורת תא המנוע ומצבר לא מבודד מהן - כולן יכולות לשנות את התוצאה.
בסוף, באין נתון MTBF למצברים או נתונים ממשיים על כמות מחזורי הטעינה אנחנו חיים די באפלה ונשאר לנו רק הנוסחה שנתתי כאשר השוליים שלה הם הרווח הנוסף שלנו.

אני כל 3 שנים עושה לעצמי את הבדיקה על הנוסחה ואגב התחלתי להוסיף לשקלול מה הקבלים בקרות מקרה אחריות -
מוצר חלופי? מוצר חדש או משומש.

בפועל כשמחלקים לפי הנוסחא אתה מגלה שההבדלים פר חודש הם מזעריים...

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

-->