PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלות רישוי לג'יפ בייבוא אישי (תושב חוזר)

matikrimerman
02-08-17, 12:10
דבר ראשון, שלום לכולם. אני עוקב אחרי הפורום כבר די הרבה זמן, ובתור מישהו שגר בארה"ב מנסה לעקוב אחר מה שקורה בתחום בארץ, מה שלצערי "קצת" מבלבל, אז אנא ההיו סבלניים איתי אם אני שואל שאלות טיפשיות או טריווליות, או על הפוסט הסופר ארוך...

אנחנו אמורים לשוב לארץ לאחר שהות ארוכה כבר בקיץ הבא, ואני מנסה להבין את האופציות שיש לי מבחינת הבאת הרוביקון 2017 שיש לי כיום או אולי אפילו רכישת אחד חדש לקראת החזרה. אז הנה השאלות שלי:

1. הבנתי שמידות הצמיגים "סטוק" של רוביקון בארה"ב לא זהות לאלה שבארץ (בארה"ב זה 255/75R17 אם אני לא טועה). בנוסף הוספתי לו BudgetBoost של 2 אינצ'. האם תיהיה לי בעייה לכשאגיע לארץ מבחינת רישוי? האם אצטרך להוריד את ה BudgetBoost?

2. אם אחליט לעשות את מה שניחשב כשידרוגים סטנדרטיים אצל רוב חבריי (הגבההת 3.5-4 אינצ' , צמיגי 35" או 37") , האם זה בכלל אפשרי לקבל רישוי לעלות על הכביש לדבר כזה בארץ? האם זה משנה באיזה קיטים אשתמש או שכל הגבהה כזו שמגיעה מחו"ל הוא אוטומטית פסול?

3. האם אפשר לעשות את ההגבהות הנ"ל (4 אינצ', צמיגי 35") פה בארץ ולקבל אישורים ותקינה מסודרת?

שאלה אחרונה - איפה אוכל למצוא מידע ע-ד-כ-נ-י לגבי חוקי הייבוא עצמם לארץ? מעניין אולי להתחלי ללמוד מה הפרוצדורה מרגע שהאונייה מגיעה לנמל, ואני מוצא המון מידע שאני לא בטוח שהוא אמין ומעודכן.

שוב תודה על הסבלנות

מתי

-->