PDA

צפייה בגרסה מלאה : חוו"ד על gerber center-drive

scheinery
03-08-17, 07:34
רציתי להגיב בשרשור המסחרי שנפתח לפני כמה זמן אבל ראיתי שהוא ננעל אחרי שהדרדר לדיונים לא רלוונטיים.
מאוד מתלבט לגבי הכלי, חושש לבגוד בWAVE המוכר אחרי כל כך הרבה שנים. מישהו התנסה ויכול לתת חוות דעת?
תודה
יואב

איל מ
03-08-17, 19:34
אני רכשתי דרך המכירה המוקדמת.
הפלאייר עצמו יותר מסיבי, הלהב באמת ארוך יותר (למי זה לעזאזל כזה חשוב?)
מעבר לכך הלדרמן לא רואה אותו ממטר.
הרבה יותר כלים, הרבה יותר נוח לשליפת כלים.
הוויב פחות מאסיבי והייתי הולך על הsurge.
אפילו הפטנט של הביטים הממורכזים לא כזה להיט. בגלל צורת הכלי, זה אף פעם לא יהיה נוח כמו מברג. בלדרמן הביטים שטוחים ודו צדדים ובמחסנית שצמודה לכלי בתוך הנרתיק יש המון אופציןת למברגים אלנים וטורקס.
בגרבר צריך להכניס סט ביטים רגילים שתופסים המון מקום ואין אפשרות לדו צדדים.
יתרה מכך, המתקון בילט-אין לביט ספייר תופס המון מקום ולא משאיר הרבה לעוד להבים/כלים, כך שכמעט אין כלים מעבר ללהב לפלאייר ולמברג.

בקיצור, אכזבה רבתי. מחפש קרוב משפחה עם יומולדת כדי להעניק לו. אני נשאר עם הוויב (עדיף את הסרג' אבל אין לי, ולא אשקיע כל כך הרבה כסף בעוד מולטיטול).
רציתי לעשות סקירה השוואתית רצינית אבל פישלתי 🙁.
אולי בהמשך כשאמצא זמן.

shachar
03-08-17, 20:04
Multi toolhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20170803/172f2b0765df73af3b715f30d5ef4854.jpg

Sent from my Android using Tapatalk ישוחרר ברנרד

jacob72
05-08-17, 13:45
לא יודע להשוות סה"כ זה מאוד אינדיבידואלי לכל משתמש.
לי יש את ה Wave יותר מ 12 שנים. קניתי פעם מוצר אחר ואחכ נתתי אותו במתנה,כי מצאתי שבשבילי ה Wave הוא הכי מתאים,אין סיבה לשנות.

לאחרונה קניתי את הדגם SQUIRT PS4 מחזיק מפתחות,אחלה כלי בשבילי מאוד שימושי.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

scheinery
05-08-17, 18:13
קודם כל תודה על התגובות, אולי אם אני אחדד את ההתלבטות אני אוכל לקבל תגובות יותר ממוקדות.
אני כבר מעל 15 שנה עם הWAVE. את הראשון קיבלתי לבר מצווה, אחרי כמה שנים החלפתי לדגם החדש שיצא ומאז אני איתו כל יום, כמה פעמים נאבד וקניתי WAVE חדש (הדגם הישן נמצא קבוע בתא כפפות). משתמש בו בעבודה כמעט כל יום והוא די חלק בלתי נפרד מהארגז כלים (וממני).

הסיבה שאני מתלבט היא כי עם כל האהבה כבר הרבה שנים שיש כמה חסרונות שמציקים לי ואז פתאום בא הכלי הזה שנראה כאילו מישהו חשב בדיוק מה שאני חשבתי:
- המברג קצר מדי ולא ממורכז, משהו שהמון פעמים באמת הפריע לי, הפיתרון הוא לרוב לפתוח את הכלי עד הסוף ולהחזיק בידית השנייה אבל גם זה עדיין הרבה פעמים לא נוח. האם המברג הזה באמת יותר נוח לשימוש?
- ביטים ייעודיים- יש לי את כל הביטים שאני צריך בארגז כלים/בבית ותמיד מציק שאי אפשר פשוט לשים אותם בלדרמן. עד היום פשוט דחיתי את האופציה של להזמין סט ביטים ייעודיים לווייב (24$ באתר) שהוא גם הפיתרון הפשוט. (אני כמעט תמיד ליד הרכב או לפחות עם תיק עליי אז אין צורך לסחוב את הסט ביטים הנוסף על החגורה)
-קאטר חלש מדי. כמה פעמים כבר שברתי את הפלייר, הובן לי שזה היה פשוט שימוש שלא מתאים לכלי אבל כנראה שהצורך שלי הוא לכלי יותר חזק. האם הפלייר של הגרבר באמת עושה רושם של כזה? (וכן, אהבתי את האופציה שהוא נפתח מבלי צורך לפתוח את הכלי)

מה חסר לי בגרבר? המברג שענים (או מברג משקפיים בעגה אלטרנטיבית). דווקא כלי שהפתיע כמה פעמים יצא לי להשתמש בו (לרוב בכלל לא בשביל בורג) אבל גם הוא כבר נשבר כמה פעמים (שוב, כנראה שאני חוטא בלהשתמש בכלים שלא לפי ייעודים) ולצערי אני לא מוצא להזמין חלופי כזה באתר הרשמי או בשום מקום אחר. אבל כנראה שאם לא יהיה לי אותו זמין על החגורה אצליח להסתדר עם כלי אחר מהארגז.

ומעל לכל, תחושת הבגידה, האם אצליח להתגבר עליה... טוב לזה אני לא באמת מצפה להתייחסות מושכלת (תגובות היתוליות יתקבלו בברכה).

זהו, בקיצור, אם למישהו יש עוד התנסויות או תובנות עם הכלי אשמח לשמוע.
תודה

jacob72
05-08-17, 18:22
המלצה שלי, גש לחנות שמחזיקה את 2 היצרנים. תחזיק את מוצר בידך,ותפתח את הכלים שבתוכו, ואליי כך אתה תוכל להחליט.

בנוסף הרשת יש המון סרטי השוואה כאלה :
https://youtu.be/KryOX7-j-Zc

https://youtu.be/1QW2z6MkvXk
בהצלחה

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

איל מ
05-08-17, 19:17
אם אתה שואל אותי, הפתרון לפלאייר העדין יחסית של הוויב הוא לשדרג לאח הגדול- הsurge.
הכלי הרבה יותר נוח ושימושי לדעתי.
אם אתה מעוניין בהתנסות אתה מוזמן לבוא להרגיש ולשחק.

-->