PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעייה בנוזל הווישרים

azulay
13-12-05, 23:51
חברה יש לי בעייה צינורית נוזל הווישרים התנתקה לי כך שהלחיצה על הידית כבר לא משנה והמים נוזלים בתוך האוטו יש למישהו רעיון איך אני מגיע אל המקום(שנמצא אחרי הדשבורד) ומתקן את הבעייה?

azulay
13-12-05, 23:55
חברה יש לי בעייה צינורית נוזל הווישרים התנתקה לי כך שהלחיצה על הידית כבר לא משנה והמים נוזלים בתוך האוטו יש למישהו רעיון איך אני מגיע אל המקום(שנמצא אחרי הדשבורד) ומתקן את הבעייה?

דרך אגב הכלי הוא בציר1998

אלון_ק
14-12-05, 00:03
רכב סגור או פתוח?

yossivarman
14-12-05, 10:40
אלון אני יודע למה השאלה שלך - אבל בסמוראים האלו החלון הקידמי לא יורד

אלון_ק
14-12-05, 10:50
וואלה? מבעס ת'טוסיק.

לסמוראי 89:
יש לך קונסולה מרכזית, איפה שהמזגן והמאפרה, המצית והחימום. כל חיפוי הפלסטיק שם מוחזק ע"י 4 או 6 ברגים (כבר לא זוכר...), תוריד אותו ויש לך גישה מאוד נוחה לשם.

לסמוראי 98 זה עשוי להיות שונה מעט; אולי יהיו ברגים קצת שונים, אולי הקונסולה תכלול חלקים קצת אחרים, אבל העקרון זהה - אתה מוריד את החלק הזה ואז יש לך גישה נוחה מאוד לצינור.

בפעם הבאה שמישהו אומר לך לדחוף ל"א כדי לפתוח סתימה תחשוב פעמיים... :lol:

yossivarman
14-12-05, 11:18
הפיתרון הכי יצירתי ששמעתי בנושא הוא
להוציא את השפריצר הסורר - הוא יושב בהברגה - כלומר צריך רק לסובב

לקחת חוט תייל גמיש ולדחוף דרך החור הפעור מחוף לסמוראי
ולקוות שהוא יוצא ליד רגלי הנוסע/נהג (תלוי באיזה צד מדובר)
לתפוס את צינור המים ולדחוף למעלה בחזרה
אצל מי שזה קרה זה עבד

הייתי גם מוריד את הכסא הקידמי לגישה יותר נוחה

בהצלחה

אלון_ק
14-12-05, 13:10
למה לא לפרק את המנוע כדי שתהיה גישה יותר קלה לקיר האש, לקדוח בו חור, לתפוס את הצינור ביד, לשים במקום, לסגור את החור, להחזיר את המנוע ושלום על ישראל?

אתה לא נורמלי, יוסי. 4 ברגים ואתה מושיט יד פנימה, תופס את הצינור ומחזיר למקום. מה יותר פשוט?

yossivarman
14-12-05, 13:24
אתה אולי תקדח אצלך :D
הסיכוי שאני אקדח מכיוון קיר האש -ובדרך
יחריב ויחרבן איזה צמת חשמל הוא גדול
:D

אלון_ק
14-12-05, 13:29
תקרא את ההודעה שלי שוב, לאט (זו שבה מוציאים את המנוע קודם). זה נשמע לך הגיוני, או אולי סרקסטי משהו?

4 ברגים מתייחס לפאנל מבתוך הרכב, יוסי.

-->