PDA

צפייה בגרסה מלאה : עין כנף

דרור ברלי
07-08-17, 09:34
מי ששיפץ את המקום חשב כמעט על הכל - חנייה לפרייבטים, נגישות לנכים, מקום לקמפינג, שבילים מתוחמים באבנים, עיצוב סביבתי. במבט ראשון - באמת יפה.

רק האטרקציה הגדולה והיחידה של המקום - בריכת המים הצוננים, באה לו לא טוב.
כי למה שיהיה אפשר לטבול במים צלולים שזורמים ממעיין לתוך בריכת בטון ולהתרענן קצת מהחום הנורא של יולי-אוגוסט?...
בריכה זה לא טוב. כי מישהו לא אחראי עלול לטבוע (או כאילו לטבוע) ואחר כך לתבוע.
אז הורסים את הבריכה. ובונים במקומה שלולית מי אפסיים מסריחה וגם עושים טובה ומוסיפים לה עוד שתיים-שלוש שלוליות קטנטנות.
ככה אנשים בכלל לא ייכנסו למים, לא יטבעו ולא יתבעו. תענוג.

העומק בשלולית הגדולה - 30-40 ס''מ. המים כבר לא זורמים - אז הם עומדים ומסריחים, מלאים ירוקת וצרעות מתות.
בשלוליות היותר קטנות - הרבה פחות מים והליכלוך כמובן הרבה יותר מרוכז.
התוצאה - גם חמור אמיתי יחשוב שלוש פעמים לפני שישכשך שם רגליים.
חשבתי לעצמי שאם זו היתה המטרה - היא הושגה בגדול. רוצה להתרענן? לך תתקלח בבית.

אז אני לא יודע למי מגיעה התודה הגדולה על החיסול הממוקד של הבריכה - אבל סחתיין על העבודה היסודית.

אם שואלים אותי?...
מה שלא מקולקל אין צורך לתקן. ומה שנראה טוב ועבד טוב - היה כנראה טוב ולא היה צריך לשנות.
חבל על הכסף ועל הזמן ועל כאב הלב שלנו כשרואים את התוצאה.
וסליחה על הסרקזם.

boaz avrahami
07-08-17, 09:49
מאז פורסם, גם כשעוד היה עומק המקום כמעט תמיד היה עמוס ולכן אפילו לא הייתי טורח לעצור.
לא רחוק משם יש עוד פינה נחמדה מתחת לגשר ולשם פחות מגיעים.
ואם ממשיכים מהפיצול למטה יש בהמשך עוד גבים נהדרים.
הכול לא נגיש לפרייבטים ועם הילה של מסלול קשה.

בלי לנקוב בשמות המקומות ובלי לתת פומבי שגם זה יתקלקל

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

דרור ברלי
07-08-17, 10:12
טוב.
אז בוא ולא נקרא למקומות הידועים בשמם המפורש כדי שמטיילים לא יגיעו אליהם.... מדובר במסלול קלאסי ובמקומות ידועים ומי שנוסע שם יודע בדיוק לאן הוא רוצה להגיע ואיפה לעבור.

כן. בעין כנף היה עמוס כי המקום היה נהדר.
ועכשיו הוא כבר לא. באמת לא שווה עצירה אלא אם אתה מלכתחילה לא בראש של טבילה.
אז כל מקום טוב שמתחיל להיות עמוס - צריך להרוס?... מה הבריכה הבאה בתור? אולי עין עלמין? לכשעצמה זו הבריכה הכי טובה by-far בכל רמת הגולן. אבל עמוס שם נורא. עד אפס מקום. הנגישות לפרייבטים הביאה לשם את כל העמך עם המנגלים ומכונות הקריוקי ובהתאם המקום הפך לרועש ומטונף ומלא בערסים. אז יאללה? לסגור?...

גם הגשרון בד''כ עמוס. נכון שזה חור נידח שפרייבטים לא יכולים להגיע אליו וגם לג'יפונים יש בעיה וזה כבר מבורך מבחינתי - אבל זה באמת מקום קטן אז מספיק שניים-שלושה כלי רכב שמגיעים לשם לפניך כדי שלא יישאר לך מקום לשבת.

בהמשך המסלול - קודם כל הוא יפהפה וכיפי לנהיגה (גם אם קצת מטלטל - אבל זו בעייה רק למי שנוסע בטנדר או בסמוראי/ג'ימני) הגבים הנהדרים במפגש הנחלים אכן נהדרים. אבל בשיא הקיץ בד''כ אין בהם מספיק מים על מנת לשכשך בהם.

ishc
07-08-17, 10:27
חבל חבל חבל. עין כנף היה אחד המקומות האהובים עלי ברמת הגולן.

boaz avrahami
07-08-17, 10:33
מתרחק מכל המקומות ההומים האלו.
מגיע לשם גג ביום כיפור או אמצע שבוע כשאין סיכוי לפגוש שם אנשים.
מצידי שיורידו גם אותם ל 30 סמ ...
אגב, נדמה לי שגם בכינרת ובים המלח כבר הוציאו את רוב המים .
בים התיכון בנתיים משאירים בשביל שיהיה היכן להטביע את העזתים...

דרור ברלי
07-08-17, 10:45
יום כיפור?......... חחחחחחחחח.
אתה לא החכמולוג היחיד.
אני מנחש שלמעט מכונות הקריוקי, עין עלמין ביום כיפור נראה ומרגיש כמו בכל שבת ממוצעת.

טיול קיץ ברמת הגולן, גם אם סתם נסעת עם הילדים בכביש - זה בעיקר בריכות ומעיינות.
אישית אני מעדיף בריכות קטנות ונידחות/מרוחקות יותר. אבל לפעמים ממש חם והמוח מבושל ומוכרחים קצת להתרענן גם אם לא הגעת בגי'פ משופר וג םאם זה אומר לחלוק אתהבריכה עם עוד כמה מטיילים שמה לעשות - לא כולם לטעמנו. אבל גם להם יש זכות להינות.

ואז אתה מגיע לבריכות ורואה שבשם הכסת''ח והפוליטיקלי-קורקט רוקנו אותן או הפכו אותן ל..... דבר כזה. וזה מבאס לגמרי.

boaz avrahami
07-08-17, 10:57
עשו חסד לעין כנף.
תוך כמה שנים המקום יהיה נטוש.
המקומיים יוכלו לסגור אותו חזרה לעצמם ולהעמיק את הבריכה שוב...

יונתןמצפה
07-08-17, 11:34
באמת חבל. וזו אפילו היתה בריכה שמתאימה לטבילה של מסגרות משרד החינוך. עומדת בחוזר מנכ"ל.
מרגיז ומקומם.
אבל ת'אמת, הבריכה המקורית היתה בריכה מלאכותית שהקשר בינה ובין משהו טבעי זה רק הנוף שמשקיף ממנה. אפילו לא איזו בריכה הסטורית עם סיפור, שאוגרת נביעה טבעית ויפה כמו עין שוירח, שגם אותו הספיקו להשמיד.
הדברים הבאמת מרגיזים שלא לומר מטריפים את הדעת, זה מה שקורה לא רחוק משם בתחומי המועצה האזורית גליל עליון. שם אשכרה מונעים מהאזרחים להגיע וליהנות מהטבע. טבע אמיתי, יפה, נדיר. כזה שבמדינתנו החמה והיבשה הוא כמו נווה מדבר להלך העייף. טבע של כולנו.
ואת כל זה לקחו מאיתנו ונתנו לגורמים פרטיים כדי שיוכלו להתפרנס בכבוד. קיאקים, אתרי קמפינג שחוקיותם מוטלת בספק, ועוד. אם אתה לא מקורב לצלחת אין לך כניסה. זאת אומרת, אתב יכול לעשות מסלול הליכה רגלי, שזה נהדר בפני עצמו. אבל הגעה עם רכב באחד מדרכי העפר הנהדרות שיש בסביבה זה לא. ואם אתה נכה, זקן או סתם שמן ועצלן, זו בעיה שלך. תתמודד. ושלא נדבר על שהיית לילה.
מישהו ניסה לאחרונה למשל להיכנס עם רכב לבניאס העליון מכיוון שער ישוב או נבי יהודה? פינות נהדרות. ממש. אבל אין כניסה. הכל סגור ומסוגר. ואם אתה רוצה ללכת ברגל משאר ישוב- אין לך ברירה אלא לשלם דמי פרוטקשן למקומיים שמנעו כל חניה ציבורית בסביבה אבל משלטים בגאון את החצים שמובילים אותך לחניה הפרטית שלהם בתשלום.
והכל בחסות החוק (עזר עירוני).
אני וויתרתי על הצפון. אותו צפון שבתור ילד הייתי מבלה בו בקיץ שבועות של טיולים ורביצה בפינות חמד אדירות.
מנחינתי, יהי זכרונם של החוויות האלו ברוך.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

six 4 life
07-08-17, 11:37
רמת הגולן בין מרץ לאוקטובר - אך ורק באמצע השבוע, במקומות עם גישה קלה רצוי להגיע בבוקר, במקומות בתוך השטח אפשרי כל היום.
עין כנף היתה מרפסת מדהימה ואותנטית אבל כאמור מבוקרת לעייפה, למרות שיצא לי להיות שם גם לבד אבל כאמור רק באמצע שבוע.

116174

116175

116176

116177

גיא
07-08-17, 11:56
באמת חבל. וזו אפילו היתה בריכה שמתאימה לטבילה של מסגרות משרד החינוך. עומדת בחוזר מנכ"ל.
מרגיז ומקומם.
אבל ת'אמת, הבריכה המקורית היתה בריכה מלאכותית שהקשר בינה ובין משהו טבעי זה רק הנוף שמשקיף ממנה. אפילו לא איזו בריכה הסטורית עם סיפור, שאוגרת נביעה טבעית ויפה כמו עין שוירח, שגם אותו הספיקו להשמיד.
הדברים הבאמת מרגיזים שלא לומר מטריפים את הדעת, זה מה שקורה לא רחוק משם בתחומי המועצה האזורית גליל עליון. שם אשכרה מונעים מהאזרחים להגיע וליהנות מהטבע. טבע אמיתי, יפה, נדיר. כזה שבמדינתנו החמה והיבשה הוא כמו נווה מדבר להלך העייף. טבע של כולנו.
ואת כל זה לקחו מאיתנו ונתנו לגורמים פרטיים כדי שיוכלו להתפרנס בכבוד. קיאקים, אתרי קמפינג שחוקיותם מוטלת בספק, ועוד. אם אתה לא מקורב לצלחת אין לך כניסה. זאת אומרת, אתב יכול לעשות מסלול הליכה רגלי, שזה נהדר בפני עצמו. אבל הגעה עם רכב באחד מדרכי העפר הנהדרות שיש בסביבה זה לא. ואם אתה נכה, זקן או סתם שמן ועצלן, זו בעיה שלך. תתמודד. ושלא נדבר על שהיית לילה.
מישהו ניסה לאחרונה למשל להיכנס עם רכב לבניאס העליון מכיוון שער ישוב או נבי יהודה? פינות נהדרות. ממש. אבל אין כניסה. הכל סגור ומסוגר. ואם אתה רוצה ללכת ברגל משאר ישוב- אין לך ברירה אלא לשלם דמי פרוטקשן למקומיים שמנעו כל חניה ציבורית בסביבה אבל משלטים בגאון את החצים שמובילים אותך לחניה הפרטית שלהם בתשלום.
והכל בחסות החוק (עזר עירוני).
אני וויתרתי על הצפון. אותו צפון שבתור ילד הייתי מבלה בו בקיץ שבועות של טיולים ורביצה בפינות חמד אדירות.
מנחינתי, יהי זכרונם של החוויות האלו ברוך.

חסימות יש לך בכל הארץ .. .
מסתובב ברשת סרט תחקיר טלויזיה על הניכוס של נחל אסי לקיבוץ ניר דוד ..

זה לא מיוחד רק לרמה"ג .. ואם נוותר, אז נשאר ביוטיוב לראות סרטונים של פעם.

צאו לטייל, עם כל אוטו !

דרור ברלי
07-08-17, 11:57
מכיוון שהגישה בפרייבטים קשה (צריך ללכת לא מעט בירידה ואחר כך לטפס בעליה) והשביל נגיש רק לרכבי שטח וג'יפונים 4X4 - אני שמח לבשר לך שעין שוירח לא מושמד ולא נעליים. המקום יפה ונעים ויש אחלה מים קרירים ומרעננים בעומק מטר - מטר ועשרים בערך.

מין הסתם מדי פעם אבירי הכסת''ח מרוקנים שם את הבריכה לגובה אפסיים אבל יש מי שדואג שהיא תתמלא מחדש.

יונתןמצפה
07-08-17, 12:10
דרור- לשבור ולנתץ פתח של מטר בקיר של הבריכה זו השמדה. זה שמישהו מדי פעם מאלתר חסימה למים והם עולים לגובה מטר לא מוריד מההשמדה שקרתה שם.
אגב, גובה המים המקורי היה יותר לכיוון 1.60-1.70.
גיא, האסי סיפור קצת שונה. הוא אמנם מרתיח באותה מידה אבל המדינה היא זו שאפשרה לקיבוץ הזה לקום על גדת הנחל.
אם אתה רוצה להשוות אז סגירת עמק המעיינות יותר דומה לצורך העניין.

לגבי הצאו לטייל... ניסיתי לפני חודש בערך. חצי יום חיפשתי איך להגיע קרוב לפינות החמד שאני מכיר. הזעם והתסכול שחוויתי זה משהו שלא בא לי לחוות בטיול. באמת שיצא לי המיץ.

גיא
07-08-17, 12:23
לגבי הצאו לטייל... ניסיתי לפני חודש בערך. חצי יום חיפשתי איך להגיע קרוב לפינות החמד שאני מכיר. הזעם והתסכול שחוויתי זה משהו שלא בא לי לחוות בטיול. באמת שיצא לי המיץ.

לגמרי מזדהה עם זה ..... מדכא

הרבה שנים לא הייתי בעניינים ואני לא מעודכן. הרבה מקומות שאני זוכר מפעם אני לא מצליח להגיע אליהם יותר.

ולא בגלל שהדאסטר מוגבלת :(

דור אריאל
07-08-17, 13:55
דרור- לשבור ולנתץ פתח של מטר בקיר של הבריכה זו השמדה. זה שמישהו מדי פעם מאלתר חסימה למים והם עולים לגובה מטר לא מוריד מההשמדה שקרתה שם.
גיא, האסי סיפור קצת שונה. הוא אמנם מרתיח באותה מידה אבל המדינה היא זו שאפשרה לקיבוץ הזה לקום על גדת הנחל.

לגבי האסי אפשר האשים רק את עם ישראל שחרב את הקיבוץ עם הזבל והמנגלים על המרפסות של התושבים..

"אבל המדינה היא זו שאפשרה לקיבוץ הזה לקום על גדת הנחל" אני מזכיר לך שהקיבוץ הוקם 12 שנים לפני מדינת ישראל..

עד תחילת שנות ה 2000 לא הייתה בעיה להיכנס לקיבוץ , בערך בשנים האלה קם דור שלא יודע מה זאת דרך ארץ וכיבוד הזולת והתחילו לעשות שם בלגן עם המערכת קריוקי ומנגלים בכל פינה כולל על המרפסות של הבתים ( כי שם יש יותר צל..)

תראה מה קורה בעין הנציב היום , זה פתוח אבל מלא טינופת ברמות מזעזעות

דרור ברלי
07-08-17, 14:15
לגבי האסי אפשר האשים רק את עם ישראל שחרב את הקיבוץ עם הזבל והמנגלים על המרפסות של התושבים..

"אבל המדינה היא זו שאפשרה לקיבוץ הזה לקום על גדת הנחל" אני מזכיר לך שהקיבוץ הוקם 12 שנים לפני מדינת ישראל..

עד תחילת שנות ה 2000 לא הייתה בעיה להיכנס לקיבוץ , בערך בשנים האלה קם דור שלא יודע מה זאת דרך ארץ וכיבוד הזולת והתחילו לעשות שם בלגן עם המערכת קריוקי ומנגלים בכל פינה כולל על המרפסות של הבתים ( כי שם יש יותר צל..)

תראה מה קורה בעין הנציב היום , זה פתוח אבל מלא טינופת ברמות מזעזעות

נו, מה חדש? זה בדיוק החומר האנושי שממלא היום את חופי הכנרת ואת כל המקומות שנגישים לפרייבטים כמו למשל עין עלמין.
אז מה אפשר לעשות? זה חלק לא קטן מהעמך-ישראל. אלה בדיוק הטיפוסים המרעישים, המטנפים, המשתכרים, האלימים מילולית ופיזית. אתה יכול לשנות מדיניות, לרוקן בריכות, לנעול שערים ולגדר פינות חמד ולשים בוטקה עם פקח שגובה דמי כניסה - אבל אתה לא יכול להחליף את העם.

ובנוסף - כל מקום שיש בו קצה בדל של סכנה כלשהי, מהחלקה דרך טביעה דרך נפילה דרך חשד למיקוש ומה לא - תהיה בטוח שתמיד יהיה מי שינסה להיפגע ואח''כ לתבוע ולהרוויח מזה. היו לי זוג שכנים כאלה. לא צעירים וללא ילדים. בכל רגע נתון האדון ו/או אשתו - שניהם יחד או כל אחד לחוד - עם גבס, עם קביים, צולעים. כסא גלגלים. חיים מתביעה לתביעה כנגד כל מי שרק אפשר. ממש אימת העיריות וחברות הביטוח והאמת שכל השכנים נזהרו מהם. לא להשאיר חפצים בכניסה ולא להחנות מכוניות בצורה שמשהו חס וחלילה יבלוט כי היתה להם נטייה להיתקל בדברים, ליפול ולהיפצע - ולהפוך אחר כך את העולם בבתי משפט בגלל זה.
מעניין אם הם ניסו לטבוע פעם בעין שוירח או עין כנף או כל מקום דומה ואח''כ לתבוע מישהו.....

המשוטט
07-08-17, 15:17
אפרופו טביעה /תביעה

המשפחות של שלושת הבחורים שטבעו בכינרת הגישו תביעה נגד כל העולם ואחותו.....בערך

Sent from my SAMSUNG-SM-G870A using Tapatalk

boaz avrahami
07-08-17, 15:24
בגלל זה מרוקנים את הכינרת [emoji4]

דור אריאל
07-08-17, 16:07
אפרופו טביעה /תביעה

המשפחות של שלושת הבחורים שטבעו בכינרת הגישו תביעה נגד כל העולם ואחותו.....בערך

אם התביעה הזאת תתקבל תהיה לה השפעה גדולה על כל מה שנקרא "תרבות הפנאי " בארץ כי הרשויות יכסתח"ו את עצמן לדעת על חשבון הבילוי בטבע

דרור ברלי
07-08-17, 17:22
זה כי הם טבעו בחוף מוכרז.
מוסדר עם כניסה בתשלום ואמור להיות שם מציל וכל שירותי החוף וכו' וכו'.

מי שחשב שהוא רק מקיף את החוף בגדר, מתקין מערכת הגברה, שם בוטקה וגובה כסף וזהו - אז זה יהיה שיעור טוב לחיים עבורו. לקחת כסף? עכשיו קח גם אחריות.

יונתןמצפה
07-08-17, 17:36
אם שואלים אותי, הבעיה מתחילה ונגמרת בבתי המשפט.
ביום ששופטים יתחילו לגלגל מהמדרגות ולחייב הוצאות משפט וקנסות וכו' אנשים שמגישים תביעה כנגד כל העולם כאשר הם בעצמם נהגו בחוסר אחריות משווע, אולי דברים יתחילו להשתנות כאן.
במקום ללמד אנשים לקחץ אחריות מלמדים אותם לגלגל אותה. וככה כל השיטה עובדת.
מספורט מוטורי, דרך צה''ל, ועד טיולי משרד החינוך וחוזר מנכ"ל.
ואני מדבר מדם ליבי אחרי הרבה מאוד נסיון מעולם משרד החינוך וחוזר מנכ"ל.

המשוטט
07-08-17, 18:04
אם שואלים אותי, הבעיה מתחילה ונגמרת בבתי המשפט.
ביום ששופטים יתחילו לגלגל מהמדרגות ולחייב הוצאות משפט וקנסות וכו' אנשים שמגישים תביעה כנגד כל העולם כאשר הם בעצמם נהגו בחוסר אחריות משווע, אולי דברים יתחילו להשתנות כאן.
במקום ללמד אנשים לקחץ אחריות מלמדים אותם לגלגל אותה. וככה כל השיטה עובדת.
מספורט מוטורי, דרך צה''ל, ועד טיולי משרד החינוך וחוזר מנכ"ל.
ואני מדבר מדם ליבי אחרי הרבה מאוד נסיון מעולם משרד החינוך וחוזר מנכ"ל.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk+++

דור אריאל
07-08-17, 18:38
זה כי הם טבעו בחוף מוכרז.
מוסדר עם כניסה בתשלום ואמור להיות שם מציל וכל שירותי החוף וכו' וכו'.

מי שחשב שהוא רק מקיף את החוף בגדר, מתקין מערכת הגברה, שם בוטקה וגובה כסף וזהו - אז זה יהיה שיעור טוב לחיים עבורו. לקחת כסף? עכשיו קח גם אחריות.

כנראה שהסרט הזה יהיה מוצג מרכזי במשפט

אפשר לשמוע אותה אומרת "איפה היה המציל ? " והתשובה "הוא הציל משהוא אחר "

https://youtu.be/nHkmiwt-qFE

nitzan
07-08-17, 19:02
יש איזה שינויים גם בעין איה?

oferg22
07-08-17, 19:45
חברים אתם צודקים ביותר ממאה אחוז.

בעין דיר עזיז מדובר בעבודה של מואז גולן, ייתכן שבשיתוף עם תושבי כנף. מאז שנפתח הכביש ובוצע שילוט המקום נהיה פח זבל. ואז הגיע השיפוץ.
האמת שהייתי מיד אחרי שהשיפוץ הסתיים והמים היו בסדר. מניח שהחום, האנשים והחוסר זרימה עשו את שלהם.

בקשר לעין עלמין - סיפור די דומה בלי שיפוץ. המועצה שמה שלט יפה וכל העולם ואחותו הערסית הגיעו. פח זבל נקי לעומת מה שהולך שם. אני גר חצי מטר משם ולא ביקרתי שם תקופה.

אותו הדין כמעט לכל מקום שבו הרשויות מתערבות ומנכסות. למעט אם השטח מוכרז (וסגור קרי בתשלום) או אם בעלי עניין מעורבים ומתחזקים כמו הבריכות של מי עדן.
בקיצור חברים יש מחיר לפרסום. יש מחיר לאתרי הטיולים, יש מחיר לעמוד ענן. מצד אחד כולם יודעים, מצד שני כולם מלכלכים וחושבים שאבא שלהם בעל הבית.

עופר

דור אריאל
07-08-17, 19:47
יש איזה שינויים גם בעין איה?

נכון ללפני שבוע עוד לא הרסו..

גיא
07-08-17, 21:17
אם אני זןכר נכון איזה שוטר אמר באותו יום שהם חיצלו 80 איש שנסחפו

Sent from my iPhone using Tapatalk

המשוטט
07-08-17, 21:53
...https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170807/5fda89df73ad8085a4664e7005bd06ef.jpg

יונתןמצפה
07-08-17, 22:35
...https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170807/5fda89df73ad8085a4664e7005bd06ef.jpg

Sent from my SAMSUNG-SM-G870A using Tapatalkבהצלחה לשופטים... ולמדינה.

דרור ברלי
08-08-17, 09:07
עין אי''ה עוד בסדר גמור אבל אל תבנו על זה לאורך זמן.
הערסים יגיעו גם לשם ואיתם הטינופת.

לגבי מה שיונתן חושב על שופטים ובתי משפט - הוא מתנסח בדיפלומטיות מתחשבת ועדינה לעומת מה שאני חושב על הדרעקים האלה.

amirk
08-08-17, 22:04
עשו חסד לעין כנף.
תוך כמה שנים המקום יהיה נטוש.
המקומיים יוכלו לסגור אותו חזרה לעצמם ולהעמיק את הבריכה שוב...

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro+1
מבחינת המקומיים שבנו את הבריכה המקורית* השיפוץ בעייתי למרות שמן הראוי שיהיה מעין כלשהו בגולן שנגיש לנכים.
ההיעדר הזרימה קשור לשנים השחונות ופחות לשיפוץ.

* יונתן לכשתרצה להכיר את ההיסטוריה הרחוקה של המקום כולל הבריכה המקורית (ללא כוכבית) תדע איפה לברר.

כל מקום שיפורסם יושמד. לכן העומלים עובדים בשקט.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

יונתןמצפה
09-08-17, 03:40
היי אמיר. אכן יודע איפה לברר וזה בהחלט סיבה טובה לתכנן איזה סיבוב של שבת בגולן. גם בלי קשר לעין כנף.
מה שכן, עולה מהדברים שלך שיש לעין כנף (דיר עזיז...) סיפור מעניין מתובל בקצת זווית הסטורית/עתיקה. אז למה שלא כולם יהנו מהידע?
יאללה ספר לנו. זה באמת מעניין.

נדב155
13-08-17, 11:49

לגבי שאר ישוב זה באמת מעצבן. אחת האפשרויות היא לחכות עד שאחד המקומיים יפתח את השער, הם נוסעים על הכביש הזה. זה ענין של מזל

יונתןמצפה
13-08-17, 13:38
כן. מזל. גם בשביל להיכנס חזרה. זה אולי עובד, אבל ממש לא משהו שמתקשר עם תחושת החופש שאמורה להיות בטיול. מבחינתי לפחות.

-->