PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש המלצה ללינה בחוף הים באוהל בין אשקלון לנתניה. גישה עם פרייבט

de fox
10-08-17, 08:16
בספ"ש לינה באוהל על החוף.
אין בעיה לשלם.
צריך חוף נעים ושקט עם גישה יחסית נוחה לרכב פרייבט.

מכיר את השמורה באשקלון.
פלמחים לא רלוונטי
מה קורה היום בניצנים? נעים נוח?
מה קורה באזור בית ינאי?

k9.amit
10-08-17, 10:47
ניצנים נעים נוח וחינם בימים אלה.

בגדול הכניסה לחוף עצמו היא חינם, והכניסה לאזור הקמפינג אמורה לעלות כסף. נכון לשבוע שעבר אף אחד לא מבקש שם כסף ולא דורש כלום.

shmil
10-08-17, 11:30
חוף בית ינאי - כניסה בתשלום (25 ש"ח לרכב ליום).
מותר לישון רק בתחומי החוף המוכרז, לא מצפון ולא מדרום לו.

eyalm
10-08-17, 11:51
חוף ניצנים בדיוק מחליף ״בעלים״ והבנתי שכרגע רמת האחזקה שלו ירודה. מלוכלך ולא נעים. כנראה צריך 100 ימי חסד.

אייל

Sent from my iPhone using Tapatalk

de fox
10-08-17, 11:55
ניצנים נעים נוח וחינם בימים אלה.

בגדול הכניסה לחוף עצמו היא חינם, והכניסה לאזור הקמפינג אמורה לעלות כסף. נכון לשבוע שעבר אף אחד לא מבקש שם כסף ולא דורש כלום.

אתה יודע להגיד משהו על רמת הניקיון (והשקט) שם נכון לשבוע שעבר?

k9.amit
10-08-17, 16:14
בסה"כ היה שקט, אבל אני מאמין שזה עניין של מזל.
ניצנים באופן כללי בדרך כלל נקי, יש שם מזבלה ענקית בכניסה לאזור הקמפינג שלא תמיד מפנים ואז לפעמים מתעופף זבל לאזור החוף אבל אם תתמקם קצת יותר צפונית בחלק הרחוק יותר של אזור הקמפינג זה לא יפריע לך.

de fox
13-08-17, 08:07
מעדכן:

הגענו לניצנים, לאורך כל דרך הגישה המקבילה לחוף מישהו הציב שורה ארוכה של קראוונים להשכרה. הגענו לקצה הדרך צפונה ועל החוף היו שורה של מאהלי זולה עם גנרטורים ורמקולים. מעבר לזה צריך להיכנס עם 4X4, כאמור היינו עם פרייבט. מאוכזבים פנינו לאחור ונסענו לגן לאומי אשקלון.

הגן לאומי באשקלון סה"כ מאוד מומלץ, מאוד מסודר נקי, שקט וכל ה- "פסיליטיס". אבל.... לא ישנים על החוף אלא על צוק מעל.
היה כיף אבל הבשורה כנראה שקשה היום למצוא רצעות חוף שקטה ונעימה להעביר בה לילה דרומית לבית ינאי אלא אם נכנסים עם 4X4 עצמאית על כל המשמעויות.

116254 116255

גיא
13-08-17, 08:51
מעדכן:

הגענו לניצנים, לאורך כל דרך הגישה המקבילה לחוף מישהו הציב שורה ארוכה של קראוונים להשכרה. הגענו לקצה הדרך צפונה ועל החוף היו שורה של מאהלי זולה עם גנרטורים ורמקולים. מעבר לזה צריך להיכנס עם 4X4, כאמור היינו עם פרייבט. מאוכזבים פנינו לאחור ונסענו לגן לאומי אשקלון.

הגן לאומי באשקלון סה"כ מאוד מומלץ, מאוד מסודר נקי, שקט וכל ה- "פסיליטיס". אבל.... לא ישנים על החוף אלא על צוק מעל.
היה כיף אבל הבשורה כנראה שקשה היום למצוא רצעות חוף שקטה ונעימה להעביר בה לילה דרומית לבית ינאי אלא אם נכנסים עם 4X4 עצמאית על כל המשמעויות.

116254 116255

גם צפונית זה לא פשוט.

de fox
13-08-17, 08:59
גם צפונית זה לא פשוט.

יש לי חוויה טובה משמורת דור\הבונים אבל זה לגמרי לא באזור חיוג שלי בימים אלו.

gilad888
19-08-19, 17:59
בס"ד
חוף הבונים סגור חוף בית ינאי סגור מכמורת כלואים בתוך גדרות ניצנים הכל בכסף
יש איזה שהוא מקום שניתן להגיע עד החוף עם עגלה נגררת וציוד קמפינג (פרייבט- היפ נמכר) ולבלות יומיים בשקט? למישהוא יש רעיונות?
פלמחים?זיקים מסוכן האם במיין צבי ניתן להגיע עם פריבט בלי לשקוע קרוב למיים לפריקת ציוד?

yoni_0000
19-08-19, 18:12
חוף חברת חשמל צפונית לאשדוד.

gilad888
20-08-19, 13:12
חוף חברת חשמל צפונית לאשדוד.

יכול לשלוח מפה ? וויז? איך להגיע?

תודה

yoni_0000
20-08-19, 13:17
בווייז "חוף חברת חשמל אשדוד"

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

opl
20-08-19, 16:52
מקום מקסים. רק תסתכלו שאתם לא מתיישבים על מחט (ברצינות) ואין שם שום תשתיות של כלום.

ד ו ר ו ן
20-08-19, 22:44
מקום מקסים. רק תסתכלו שאתם לא מתיישבים על מחט (ברצינות) ואין שם שום תשתיות של כלום.
או שנפלתם על מסיבות קיץ.

לפני שבועים-שלושה היינו בשישי ופיזרו שם ציליות
לבנות כהכנה למסיבה נרחבת.

עם רכב שטח לפחות אפשר למשוך צפונה בשטח.

Slowly..

opl
20-08-19, 22:55
כשהייתי מגיע עם המשפחה הייתי באמת מושך צפונה כקילומטר. הייתי מתמקם באותו מקום ברצף של שלוש שנים ומזהה את אותו הזבל פעם אחר פעם.

את המזרקים הייתי רואה סמוך לחברת חשמל טיפה צפונית למים החמים, היינו עובדים שם. בהתחלה חשבתי שגם החוף הזה מוזנח עד שראיתי שהוא דווקא עובר ניקוי אחת לכמה ימים.

yoni_0000
20-08-19, 23:09
מאז שסגרו את פלמחים כל החינגות עברו לחוף הזה.. כל שישי בבוקר מוקמים עשרה ציליות והבלאגן והזבל חוגג.. אפשר להתרחק צפונה אבל גם שם לא הכי נקי. לצערנו לא נשארו הרבה אופציות להגיע לחוף עם רכב בצורה חוקית ללא תשלום.

חנן גולומבק
21-08-19, 07:17
למה פלמחים, זיקים מסוכן ?

opl
21-08-19, 07:35
מניח שהרבה זוכרים את זיקים ככה:
https://www.youtube.com/watch?v=GtxbAywA-Pg

פלמחים אחלה יחסית אבל עמוס. יש ימים שסוגרים אליו תנועה... וחוץ מהשמורה אסור לישון בשני החופים הצמודים (אחד מהם בכלל נעלו עם שער) מטעמי שמירת ערכי טבע של הרשות (כסף... בעיקר כסף)

gilad888
21-08-19, 13:36
אין בעיה לשלם רק באמת להיות על החוףצולא להיות כלוא במכלאה עם עוד 100 וללכת לים 250 מטר בחול
האם זיקים מסוכן? יש שם גישה עם פרייבט ועגלה עמוסה בציוד?

-->