PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש המלצות לנעלים גבוהות נוחות לעבודה ועמידה ממושכת

six 4 life
10-08-17, 18:25
אהלן.
מחפש המלצות לנעלים גבוהות שישמשו אותי במהלך היום, עם דרישות בסיסיות של כמובן נוחות בעמידה ממושכת אם צריך, עמידות חיצונית יחסית גבוהה, ועם קשירת שרוכים מכיוון שאני לא מתחבר למגפיים ללא שרוכים למינהם קרי רדבק בלנדסטון וכולי, מהנסיון שלי איתן הן לא מחזיקות את הרגל כמו שאני רוצה.
נעלי טיולים גבוהות כאלו ואחרות יכולות להתאים ושימשו אותי עד היום אבל הנוחות בעמידה ממושכת לא גבוהה, והן רגישות יחסית לחומרים לא ידידותיים כמו שמן כזה או אחר במידה ונוגע בהן.
עד היום השתמשתי בנעל של מירל (MID) ובנעלי ריצת שטח של סלומון. הראשונות פחות נוחות לעמידה ממושכת אבל עמידות ויחסית מגינות, השניות יותר נוחות לעמידה ממושכת אבל רכות ורגישות באופן טבעי.

אשמח להמלצות וכיוונים בנושא.
תודה.

מוטי ג.
10-08-17, 20:03
לי יש ניסיון טוב עם נעלי עבודה של נוגה עינת, נוח, עמיד בסולר ושמנים, עמדות טובה לאורך זמן

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

איל מ
10-08-17, 20:58
אם הנעליים של מרל לא היו נוחות לך לעמידה,
אף נעל עבודה לא תהיה.
בכל מקרה גם הנעלי מרל (אני מניח שהתכוונת למואב מיד, שהן לא באמת גבוהות) לא עמידות כל כך ואחוזי הבד שלהם גבוהים מאוד ביחס לנעלי טרקים למשל, העשויות בעיקר עור.

מוטי ג.
10-08-17, 21:11
נוחות בנעליים זה לא רק פונקציה של יצרן, אלא בעיקר מבנה הרגל.
אני מאלה שנעליים צבאיות נוחות להם מאוד אבל המון נעליים יוצרות לי כאבי רגליים, לדוגמה מרל וסולומון לא יכול לנעול יותר מ5 דקות.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

דרור ברלי
10-08-17, 22:37
אני חסיד גדול של נעלי/מגפי מדבר צבאיים/טקטיים.
כעיקרון רוב הדגמים הם נעליים נוחות מאוד בהליכה, נושמות ולא מסריחות, תומכות היטב בקרסוליים ונוחות גם בעמידה ממושכת.
למי שלא אוהב את הגוון המדברי הבהיר יש גם דגמים בשחור וירוק.

פעם היו עודפי צבא ארה''ב חדשים בשקית ניילון מיצרנים איכותיים. היום יש הרבה זבל סיני שנראה מרשים חיצונית ולאו-דווקא זול וצריך להיזהר ולבחור טוב-טוב.
נעל איכותית כמו הייטק-מאגנום או בלוויל תשרת אותך היטב שנים רבות.

boaz avrahami
10-08-17, 22:50
נעלי המדבר סטייל הצבא האמריקאי זה לא בדיוק סוליה אורטופדית בלשון המעטה.
בלי מדרס טוב אפשר למות מהן.

המרל למיטב זכרוני עם סולית ויברם שהם סוליות מעט נוקשות אבל סבירות ועמידות.

סלומון הן נעלים מצוינות ויקרות אבל מתאימות רק לכך רגל צרה.
יש לסולומון נעלים עם גפת עור וסוליה מאוד נוחה.
אני נשברתי מהן אחרי הזוג השני כי הרגל שלי רחבה וכבר לא הייתי יכול לסבול אותן חונקות את הרגל אחרי הצהריים אבל אם הם נוחות לך אתה תהנה מהן מאוד.
לטעמי הן גם מאוד מאוד יפות

אני היום עם רד בק.
נמאס לי מרגל חנוקה וגם הסוליה שלהן נוחה באופן יוצא דופן

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

דרור ברלי
10-08-17, 23:00
נעלי המדבר האמריקאיות הטובות הן על סוליית ויבראם והן נוחות ביותר.
זו אמנם נעל צבאית אבל כל קשר בינה לבין נעל הגיבורים הישראלית שאנחנו זוכרים מפעם שהרסה את הרגליים לדורות על דורות של בחורים מצויינים - הוא רק מקרי אם בכלל.

לא כל צבא בעולם חשוב שבשביל להפוך נער לחייל צריך לשבור לו גם את הרגליים.

boaz avrahami
10-08-17, 23:31
יש לי כאלו. נדמה לי תוצרת מגנום. לא מחשיב את הסוליה שלהם כנוחה ולא זכור לי שאצלי היא ויבראם.

איפה ימי הפלמח שהיו עושים גיבושים עם קופסאות סרדינים בנעליים [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

shachar
11-08-17, 00:18
נעלי חיר הן מתוצרת בלוויל

Sent from my Android using Tapatalk ישוחרר ברנרד

amitainaveh
11-08-17, 01:21
בחצי השני של השירות שלי זכיתי לקבל זוג נעלי חיר של בלוויל בעקבות מעבר מגדוד שריון לגדוד חיר בסדיר.
חייב לציין שהן היו פשוט מעולות ועמידות.
אחזו את הרגל בצורה מעולה נתנו לה לנשום וגם בתרגילים ממושכים או כוננויות שהנעל הייתה יכולה גם להיות 24 שעות על הרגל הייתי מבסוט ממנה.

מתכנן להזמין בקרוב מאיביי בדיוק את אותה נעל רק בצבע מדברי כהה.

מצורף קישור
http://www.ebay.com/itm/201669107180

אגב צריך לציין בהזמנה אם רוחב הנעל regular או wide
בצהל יש regular בלבד למקרה שמישהו מתכנן לבדוק מנעל של חייל.
בהצלחה

Sent from my m3 note using Tapatalk

דרור ברלי
11-08-17, 07:19
היו לי מגנום
עכשיו יש בלוויל.
בשתיהן הסוליה בוודאות היא ויבראם.

הבלוויל שיש לי כרגע עם כיפת מתכת בחרטום.

asafk
11-08-17, 09:07
אני ממליץ בחום על נעלי עבודה של נגה עינת, הדגם מעור מלא חום עם השרוכים. אני נועל אותן כל יום כל היום כבר הזוג הרביעי. אלו הנעלי עבודה הראשונות שנוחות לי. הסוליה סופגת זעזועים ונוחה והנעל עמידה ביותר.
הכי חשוב בגלל שאלו נעלי עבודה הן מספיק זולות כדי שלא תרגיש הפסד גדול להיפטר מהן.

אסף.

OFF-RoaD
11-08-17, 13:34
ויבראם זו חברה שמייצרת סוליות, יש לה אלפי דגמים, מכלל הסוגים והמינים, והלוגו הצהוב הוא לא אינדיקציה לכלום, מבחינת אופי הנעל.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Derish
12-08-17, 00:45
מחפש המלצות.
לי יש נסיון טוב מאד עם נעלי עבודה של DeWalt מדגם טיטניום (https://www.amazon.co.uk/DeWALT-Mens-Titanium-Safety-Boots/dp/B00F1DCVDK?th=1) עם כיפת ברזל, מעולות גם לעמידה וגם להליכה ממושכת. אם אתה במקרה מידה 41 פלוס מינוס, מוזמן לעבור אצלי בנתניה למדוד ולרכוש באמאזון.

six 4 life
13-08-17, 12:36
ביקרתי היום בחנות המפעל של נגה עינת. לצערי המבחר לא גדול למרות הקטלוג הרחב באתר שלהם, לא מצאתי נעל נוחה מהמבחר של הנעלים הרלוונטיות, והשאר זה בלנסטון רדבק ומירל במחירים מוגזמים בכל אופן. יש לציין שאין לי צורך בכיפת מגן. ממשיך לחפש.

amitainaveh
13-08-17, 12:41
ממליץ בחום לנסות בכל זאת את הנעל חיר של בלוויל שהומלצה בתגובות הקודמות.
לא תצטער.
אגב אם תיכנס לקישור ותתחיל קצת לשוטט בתוצאות תראה שיש כמה סוגים של אותה נעל. יש גם סוג עם ברזל בקצה.
הנעל לא זולה.
(יצא לך באזור ה850 כולל משלוח להביא לפה אם אני לא טועה)

six 4 life
13-08-17, 12:55
מקובל, אבל יש איפה למדוד אותה בארץ? בכל זאת סכום לא מבוטל להמר עליו.

amitainaveh
14-08-17, 07:07
מקובל, אבל יש איפה למדוד אותה בארץ? בכל זאת סכום לא מבוטל להמר עליו.הכוונה אליי?
כל היופי בהזמנת הנעל הזו שאין שום צורך להמר ואתה יכול למדוד במדוייק בארץ. כל חייל לוחם בצהל בסדיר או קבע יש לו כזאת נעל.
תמצא מישהו שדומה לך במידה ותמדוד.
תסתכל מה המידה האמריקאית,
אני למשל בנעלי חיר 43 אז אני מזמין מידה 9.
ברוחב תזמין regular זה הרוחב היחיד בנעליים בצבא.
מאיפה אתה בארץ? אולי אוכל לעזור לך עם חברים שיש להם נעל כזאת.

six 4 life
14-08-17, 13:12
אני סביבות ה44-44.5
מביקורות שקראתי על הנעל אנשים אומרים שהמידה שלהם גדולה יותר ממידה רגילה והרבה מהם החזירו ולקחו מידה אחת שלמה מתחת למידה שלהם - כלומר 44 לקח 43 וכך הלאה, לכן חשוב לי לבדוק מראש נעל כזו. לגביי המדידה ששאלתי לא התכוונתי אליך אלא באופן כללי אם היא נמכרת איפשהו בארץ, אני מבין שלא. היא בהחלט מעניינת אותי אבל בכמעט אלפיה אני איאלץ לוותר על ההימור במידות אם אין לי איך לבדוק מראש. בכל אופן תודה על העזרה והרצון!

דרור ברלי
14-08-17, 13:14
הבלוויל שלי מעודפי צבא ארה'ב.
הגיעו חדשות בשקית ניילון.
לא עלו אלפיה וגם לא כמה מאות.
המחיר בדולרים היה דו ספרתי.
אבל מאז אני לא מוצא עוד הצעות כאלה.

אבל חשוב לדעת שכמו בצמיגים - יש הבדל בין נעל חדשה טרייה לבין נעל שלא השתמשו בה אבל שכבה במחסן כמה שנים.
סוליות שאיבדו את טריותן עלולות להתפרק או להיסדק עם הזמן. לכן האמריקאים מוכרים אותן כעודפים וכנראה שזו הסיבה למחיר הזול.

אצלי יש חלק תחתון של הסוליה שהתחיל להיפרד מגוף הסוליה העיקרי - סנדלר פתר את זה אבל אחרי כמה חודשים זה נפתח שוב. מאז אני מחדש את ההדבקה בעצמי עם דבק מגע טוב אחת לכמה חודשים והכל טוב. שאר חלקי הנעל לא מראים שום סימני בלאי ואלה נעלים שאני נועל ביומיום, חורף וקיץ כבר כמה שנים.

זו נעל אדירה - נוחה ביותר, מאווררת היטב, יציבה ותומכת מצויין בקרסוליים (ואצלי יש רגישות. רצועות חלשות והרבה נקעים בעבר) במיוחד למי שעובד בשטח וצריך ללכת ולדלג על סלעים וכו'. מומלץ.

ד ו ר ו ן
14-08-17, 14:15
מחדש את ההדבקה בעצמי עם דבק מגע טוב אחת לכמה חודשים והכל טוב.
תנסה להשתמש בסיקהפלקס, סוג של דבק סיליקוני מאד חזק ומאד גמיש, קלאסי להדבקות כאלו.
הדבקתי איתו סולייה של סנדל צ'אקו שהחליטה להיפרד מהגפה.
החזיק יפה מאד הרבה זמן.

שגיא S
14-08-17, 15:07
אני שמעתי דברים טובים על DANNER BOOTS
ניתן להזמנה באמזון/איביי הקרוב לביתך.

amitainaveh
14-08-17, 16:02
אני סביבות ה44-44.5
מביקורות שקראתי על הנעל אנשים אומרים שהמידה שלהם גדולה יותר ממידה רגילה והרבה מהם החזירו ולקחו מידה אחת שלמה מתחת למידה שלהם - כלומר 44 לקח 43 וכך הלאה, לכן חשוב לי לבדוק מראש נעל כזו. לגביי המדידה ששאלתי לא התכוונתי אליך אלא באופן כללי אם היא נמכרת איפשהו בארץ, אני מבין שלא. היא בהחלט מעניינת אותי אבל בכמעט אלפיה אני איאלץ לוותר על ההימור במידות אם אין לי איך לבדוק מראש. בכל אופן תודה על העזרה והרצון!שוב אני אומר אתה לא צריך להמר.
אתה מודד נעליים פה בארץ יש לכל חייל לוחם כמעט.
יש היום בצבא נעלי חיר ישראליות ואמריקאיות. תבדוק ממישהו שיש לו אמריקאית.
לא חסר חיילים עם הנעליים האלה
שוב תאמר לי מאיפה אתה ואוכל אולי לנסות לעזור עם חברים חיילים.

דרור ברלי
14-08-17, 21:24
תנסה להשתמש בסיקהפלקס, סוג של דבק סיליקוני מאד חזק ומאד גמיש, קלאסי להדבקות כאלו.
הדבקתי איתו סולייה של סנדל צ'אקו שהחליטה להיפרד מהגפה.
החזיק יפה מאד הרבה זמן.

סופר 7 יעבוד?

ד ו ר ו ן
14-08-17, 21:42
זה אותו סגנון של דבק, גם דבק מצוין.

ספציפית עם הסנדל ניסיתי את הסיקה שהיה זמין באותו הרגע.

-->