PDA

צפייה בגרסה מלאה : הטלפון שלי ירד מהפסים ומפגיז אותי בפרסומות

אייל
16-08-17, 06:53
לא יודע מה עשו הילדים ועל מה הם לחצו אבל זה כבר כמה ימים שפרסומות מפגיזות לי את הטלפון.
כל פתיחת אפליקציה (ווייז, פיסבוק וכו') אני מקבל מסך של פרסומת ל-4 שניות ורק אחרי שמונה קטן מסיים לספור אני יכול לדלג.
בנוסף, על חצי מסך הנעילה מופיע גם פרסומת.

המכשיר הוא Samsung Note 5.

הצילו!

וכמובן אתם מוזמנים לצחוק עליי... אבל רק מי שנותן פתרון רשאי!

erezgur
16-08-17, 07:12
חפש איזה משחקים או אפליקציות הותקנו לאחרונה והסר את כל מה שאינך צריך באמת.
זוהי תופעה ידועה של התקנת וירוס במסווה של משחק, בדרך כלל,...

לאחר מכן כבה והדלק מחדש את הטלפון. במקרה הטוב זה פותר הבעיה.

ואנצל את ההזדמנות - ברוב המקרים התוכניות המתיימרות לחסוך סוללה או לנהל טוב יותר את צריכת הזיכרון או פטנט דומה, הן מיותרות, לא עוגות באמת את העבודה ודואגות להצגת פרסומות וגברים מוצרים נוספים

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

jacob72
16-08-17, 09:32
שחזור להגדרות יצרן.
ינקה לך הכל,פשוט והכי נכון לעשות.

בהצלחה

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

zerez
16-08-17, 09:43
יש אפליקציה חינמית שנקראת notoot firewall שבאמצאותה את יכול לשלוט על הגישה של אפליקציות לרשת.
מעבר לחסימת אפליקציות ספציפיות אתה יכול לחסום גישה לאתרים מסויימים ובכך לחסום פירסומות.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

erezgur
16-08-17, 10:02
שחזור להגדרות יצרן.
ינקה לך הכל,פשוט והכי נכון לעשות.
Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

זה פיתרון שיעבוד ככל הנראה, אבל לא הצעד הראשון שכנראה הייתי בוחר לעשות, בדיוק כפי שאיני מפרמט דיסק קשיח של מחשב אם הוא הותקף בוירוס. קודם מנסים למצוא את האשם ולהסירו (אלא אם כם אין לך בעיה לפרמט הכל ולהתחיל מחדש).

אני מנחש שבטלפון של איל הותקנה תוכנה (אם הילדים שחקו עימו - כנראה משחק כלשהו) שדאגה להשאיר חלק ממנה בזיכרון והוא דואג לכל התופעות הללו.

לכן רשמתי שבשלב ראשון כדאי למצוא את כל מה שהותקן בימים האחרונים ולהסירו אם אין בו צורך. לאחר מכן לכבות ולהפעיל מחדש את הטלפון.

amitaikl
16-08-17, 10:53
נסה להתקין את CCLEANER:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.piriform.ccleaner&hl=en

בד"כ עושה עבודה טובה.

באופן כללי אני לא מאפשר לילדים לגעת בטלפון שלי. יש לנו קבוצת ווטסאפ של החבר'ה מהמילואים. אתם יכולים לדמיין מה קורה שם

elibaba
19-08-17, 09:58
דווקא שחזור להגדרות יצרן הוא פתרון קל - אצלי הכל מגובה לגוגל - תמונות, אפליקציות, אנשי קשר, אפילו וצצאפ. הדבר היחיד שנמחק הוא סמס (מי משתמש בזה בכלל עדיין?). חצי שעה והטלפון במצב פקטורי.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

jacob72
19-08-17, 11:03
דווקא שחזור להגדרות יצרן הוא פתרון קל - אצלי הכל מגובה לגוגל - תמונות, אפליקציות, אנשי קשר, אפילו וצצאפ. הדבר היחיד שנמחק הוא סמס (מי משתמש בזה בכלל עדיין?). חצי שעה והטלפון במצב פקטורי.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
בדיוק,בגלל זה כך אני נוהג לעשות פעם בשנה "שחזור להגדרות יצרן" רבים לא יודעים שייש התנגשויות בין כל מיני אפליקציות ,שהתקנו והסרנו,נשארים הרבה קבצים שגורמים לתקלות.
כך לפעמים ה GPS לא פועל ,והמצלמה איטית וכד.

כיום כאשר הכל מגובה בענן,אין חשש ונשאר במקרה הטוב לגבות תמונות ,שגם כך עוברות עם הכרטיס זיכרון.

וב 3 דקות הטלפון שלכם הופך להיות חדש ,ובעל מהירות עצומה כחדש.

שווה לנסות

-->