PDA

צפייה בגרסה מלאה : התלבטות

יוסי76
19-08-17, 22:56
מה כדאי יותר וחזק יותר לשטח סוזוקי גרנד ויטרה או קיה סורנטו עד 2009?

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

erezgur
19-08-17, 23:14
קודם כל - ברוך הבא לפורום ובהצלחה בבחירה.

כעת לסוגיה מנהלתית - תאר לך מה היה קורה אם כל הודעה הייתה בעלת כותרת "שאלה" או "התייעצות" או "התלבטות" ... כדי שיהיה לך קל יותר לקבל תשובה איכותית ועניינית, כותרת כמו "מתלבט בין גרנד-ויטרה לקיה סורנטו" הייתה מצליחה לגרום לכל מי שיודע לענות להיכנס ולסייע לך.

ולבסוף לגבי השאלה ששאלת:

מה כדאי יותר וחזק יותר לשטח סוזוקי גרנד ויטרה או קיה סורנטו עד 2009:
מה כדאי יותר? תלוי מהן הדרישות שלך, מה התקציב וכו'.

עקרונית - סורנטו גדול ומרווח יותר, גרנד-ויטרה יהיה דומה יותר לפרייבט מבחינת עלויות הטיפול והתחזוקה.

גרנד ויטרה מהשנים האחרונות הוא ג'יפון עם הילוך כח ובכך הוא מוביל כנראה את קטגוריית הג'יפונים אבל לטעמי הסורנטו יהיה טוב יותר בשטח.

גרנד ויטרה וותיק יותר (כל כמה שנים הם מוציאים דגם חדש ומפנק יותר אבל פחות "רכב שטח" מהדגמים שקדמו לו) הוא בעל יכולות שטח טובות למדי ואפשרויות שיפור ושפצור הכוללות הגבהות, נעילות ויתרונות אחרים המשפרים עוד יותר את יכולות השטח.

נסה לפרט יותר את הדרישות, המגבלות והאם אתה באמת נעול על אחד משני הרכבים הללו בלבד.

יוסי76
19-08-17, 23:20
התקציב הוא בערך עד 90000 וחשוב לי שיהיה לו כוח ואפשרות לבצע כמעט כל דבר הכוונה לכל טיול שאני יקח אותו לא תהיה לו מגבלה. אין לי ידע גדול בג'יפים אני חדש בעולם הזה ממה שאני מבין רכבים עם הילוך כוח וסרן אחורי ואולי גם נעילת דיפרנציאל אלו רכבים שאפשר כמעט הכל לעשות איתם כמובן שצריך הגבהות מיגונים וצמיגים. וגם הייתי רוצה שזה יהיה רכב משפחתי לטיולים.

erezgur
20-08-17, 00:07
אני מציע לך להתחיל בצורה מסודרת. יש שרשור דביר בראש הפורום עם מספר שאלות.

הוסף בבקשה כאן תשובה לכל אחת מהשאלות.
משפטים כמו "שלא תהיה לו מגבלה" או שיוכל לעבור כל מכשול" מכוונים אותך לסוג אחר של רכבים ממה שציינת בהתחלה, לכן כדאי שתנסה לתת שאלות שיעזרו להבין את כלל הדרישות שלך.

יוסי76
20-08-17, 07:10
טוב נראה לי שעד שאני יקבל את התשובה שרציתי אני יעבור בגרות בעברית מחדש אצלך. תודה בכל אופן על הרצון לעזור ירדתי מזה יום טוב

erezgur
20-08-17, 10:16
חבל שזו הגישה שלך, אתה טועה לדעתי.
הגעת למקום המתאים ביותר להתייעצות בנושא בחירת רכב השטח וחבל להתייאש בשלב זה, אבל זכותך.

יוסי76
20-08-17, 10:21
ידידי היקר אני לא יודע לכתוב בשפה שלך אני שואל שאלה לפי הבנתי ובמקום לנסות להבין אותי ולענות לי אתה מלמד אותי איך כותבים שאלות.

lizard
20-08-17, 10:43
מה שארז מנסה לומר זה שרכב שעובר הכול לא קרוב לרכבים שכתבת.
יש רכבי שטח שמיועדים לשטח ויש רכבי "שטח" שמיועדים לכביש עם אפשרות כזו או אחרת של ירידה לשטח.
הרכבים ששאלת לגביהם הם בקבוצה השניה.

יוסי76
20-08-17, 10:45
טוב לא משנה אני יסתדר תודה רבה בכל אופן

ishc
21-08-17, 00:55
אחד המשעשעים 🤣

Sent from my iPhone using Tapatalk

-->