PDA

צפייה בגרסה מלאה : 90-קצרה- נקרות- מישר חדב-40

zivo
20-08-17, 18:27
כאמור בכותרת, אני שוקל את המסלול (בעליה, ממזרח למערב).
אחד הרכבים, פיק-אפ אמריקאי פול סיז.

1- מעלה קצרה - מי היה לאחרונה? מה המצב? שווה להסתבך או עדיף לבחור בשביל האדום (במקביל מדרום)?
2- היציאה, מבור נקרות לכיוון נחל מישר ונחל חדב (סמ"ש שחור) - אני לא מכיר. יש בעיות (רכב גדול)?

יש למישהו הערכת זמנים מעודכנת של המסלול כולו , או בעיקר עבור הקטע השחור (מיישר- חדב)?

erezgur
20-08-17, 18:44
לא זכורה לי בעיה מיוחדת בקטע נקרות-חדב עד כביש 40.
מעלה קצרה היה סביר לטרופר ואני זוכר בעיה דווקא לרכבים גדולים, זה לא אזור צר הדורש תמרון, יותר כמו מדרגות ואולי קצת דרדרת אבל לא הייתי שם בשנה האחרונה

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

יובל48
20-08-17, 19:26
מישר חדב "אוטוסרדה",מעלה קצרה -בורות והצלבות בקטע מסויים,
לא אמורה להיות בעייה אבל תמיד יש את העוקף,בדיקה במקום
תתן אינדיקציה נכונה.
אגב,מישר חדב משעמם לעומת ההמשך בנקרות.

איל מ
20-08-17, 21:16
יש קטע בחלק העליון של קצרה שבו רכב ארוך עלול להתיישב על הבטן (אחרי הקטע ה"קשה") לראם מוגבה לא תהיה בעיה אבל פורד וסילברדו סטנדרטיים בהחלט עלולים להתיישב. לא משהו שמכוון יעיל ובנאים חרוצים לא יכולים להתגבר עליו.
בהחלט הייתי מפנה זמן להתעסקות עם העליה.

ד ו ר ו ן
21-08-17, 00:45
בעליה לקצרה מנחל קצרה, יש קטע עם מדרגת סלע שבורה ומעבר צר שעושה חיים קשים מאד לפולסייז.

ראינו שם ראם וסילברדו אוכלים חצץ תרתי משמע.
הראם נלחם ועלה, מה עבר על הסילברדו ניתן לתיאור כמעשה סדום בבהמה.

המעבר צר, והבהמה מתיישבת על השפיץ של הסלע, והצלילים של חיכוך המתכת בצור היו כואבים לשמיעה..

האלטרנטיבה היא לנסוע בשביל המקביל לסמ"ש, בשביל שרץ על השלוחה מדרום, ואז אתה מדלג על העלייה הקשה ומביא אותך לתחילת העליה בלי לעבור בקטע הקשה הזה.

אחרי זה, יש כמה עיקולים שתצתרכו לתמרן ואולי לבנות קצת כדי לא להתיישב על הגחון.

בחדב אין לך בעיות, למעט שריטות שיחים אולי, ושים לב שזה שטח אש פעיל- לא באמצע השבוע.

zivo
21-08-17, 01:54
תודה לכל המשיבים.
חיזקתם את החשש שהיה לי לגבי פול-סיז במקומות האלו.
אכן מדובר בסילברדו ולכן נסע על השביל האדום על השלוחה מדרום.

-->