PDA

צפייה בגרסה מלאה : סופה או סיקס בתור רכב יום יום וטיולים

Anonymous
14-12-05, 20:17
אני רוצה לקנות גיפ שישימש אותי גם למשך השבוע וגם לטיולים אני לא נוסע הרבה קילומטרז' באמצע השבוע מה כדי??

גיא
14-12-05, 21:28
תקציב ?
משפחה ?
כלבים ?
מרחקים ?
טעם ?

:D

עירא
14-12-05, 21:34
סופה ארוכה סגורה.
עירא

asi
14-12-05, 21:41
איזה סוג של טיולים ?

כמה קילומטר ביום יום אתה מתכוון לעשות?

יש ילדים ?

אסי

שאולי
14-12-05, 22:03
שלום אורח
לא יכול להעיד על six ,מעולם לא היה לי , אבל על סופה אני יכול לומר שהרכב לא ממש נוח אבל לא ממש נורא , דלק יקר אבל אם נסיעותך קצרות אז גם לא נורא , אם תרכוש מעל שנת 95 אפשר לשים מערכת גז , צריך מאד מאד להיזהר מגניבות , כבר נגנבו לא מעט סופות בזמן האחרון.
בשטח........כיף אדיר , הדבר האמיתי ,כר אין סופי לשיפורים , לעבודה עצמית על הרכב שזה כיף בפני עצמו
לא סיפרת על עצמך , נשוי ? ילדים ? תקציב?

yogibear
14-12-05, 22:16
כקודמי : שאלה ראשונה : תקציב ????
שאלה שנייה : בא לך להתעסק עם הג'יפ ?
על CJ אני יכול להעיד שהוא רוצה "צומי ופינוקי" ואם לא יקבל - אתה תקלל :wink:
CJ רכב עם עבירות נפלאה, אבל דורש תשומת לב ותחזוקה נאותה, רכב שניתן לשפר לבלי הכר, לא הרכב הנוח ביותר, יש שם מעט פלסטיקים והמון ברזל.
אהה כן ... מומלצות תחנות דלק קרובות זו לזו :twisted: .
מעבר לכך אם אתה מכונאי חובב זהו כר פורה לכייף אדיר !!!
יוצרו (למיטב ידיעתי) עד שנת 91 .

מיקי

נמרוד
15-12-05, 09:46
אני רוצה לקנות גיפ שישימש אותי גם למשך השבוע וגם לטיולים אני לא נוסע הרבה קילומטרז' באמצע השבוע מה כדי??

אתה מתלבט בין סיקס לסופה? קרא את זה:
http://www.jeepolog.com/j6tech_cjvsstorm.htm

מבחינה עניינית, סופה היא רכב טוב יותר מסיקס - זה די ברור, הסופה (או רנגלר YJ עליו היא מבוססת) היא פשוט השלב הבא בסולם הג'יפים שהחליף את הCJ. בעיקר מבחינה של נהיגה יומיומית על הכביש, לסופה יש רק יתרונות - מנוע חזק הרבה יותר, מניע בקלות וחלק יותר בזכות הזרקת דלק, הילוך שיוט חמישי, קלאץ' הידראולי נעים יותר, התנהגות כביש טובה יותר משמעותית (כל עוד מדובר על רכבים לא מוגבהים מדי שאז גם בסיקס וגם בסופה התנהגות הכביש נחרבת).

לסיקס יש אופי. בשבת החזרתי את הסיקס שלי לתנועה אחרי כמה חודשים של עמידה, עכשיו יום חמישי ועדיין יש לי חיוך על הפנים... :)

Anonymous
16-12-05, 16:46
אני מעוניין לקנות גיפ סביב 20-25 אלף שקל קילומטרז יומי נמוק מאוד בעיקר לטיולי סוף שבוע מה עדיף שיהיה סגור לא פתוח ועדיף ארוך השאלה המתבקשת מה כדי סיקס או סופה

itayhi
19-12-05, 03:21
לסיקס יש אופי. בשבת החזרתי את הסיקס שלי לתנועה אחרי כמה חודשים של עמידה, עכשיו יום חמישי ועדיין יש לי חיוך על הפנים... :)

אני כ"כ מבין את המשפט הזה.
השבוע חזרתי לנהוג בסמוראי אחרי שהוא עמד בערך חודשיים.
וזה לא משנה שבחניה מחכה לי מיצובישי סופר לנסר עם מיזוג/חימום/הגה כוח/גג לא נוזל.
עדיין, כל נסיעה בסמוראי היא חוויה.
כן, גם בסמוראי :twisted:

איתי

-->