PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בנוגע לסוזוקי גימני

123ILLULLI321
22-08-17, 13:16
אהלן, יש לי כמה שאלות בנוגע לרכב,
אשמח למידע.

1. ראיתי ביד 2 מודעות של גימני 2002 שעשו בערך 200 אלף ק"מ, מוגבהים, עם נעילות, ב25-30 אלף שקל.
הם מהווים אופציה טובה? או שבגלל קילומטראז אני צפוי לקבל הרבה בעיות?

2. מבחינת המרה לגז, אני יודע שגימני הוא נורא נורא חסכוני ביחס לגיפים האחרים, אבל,
לא יהיה לי שימוש במושבים האחוריים ואני ארצה להפוך את החלל הזה למקום אחסון, והמרה לגז נשמעת לי טובה.
אז המרה לגז אפשרית בגימני?

3. מבחינת עלויות אחזקה, גימני ישן, תחילת שנות ה-2000,שאני אטייל בו בסופשים, יראה הרבה מוסך? נחשב רכב אמין?
כמה צפוי לי להוציא על תקלות? נגיד רפידות בלם, צמיגים, פילטרים וכו

תודה רבה למי שיעזור

asypeer
22-08-17, 14:42
תגדיל את התקציב ותתקדם למודלים מעל 2006, בגרסא האוטומטית הם מוצלחים יותר ואפשר למצוא ב30 במצב ראוי, חבר מוכר אם מעניין אותך צור קשר.
בגדול, אחזקה די זולה (מנוע משותף לדגמים אחרים של סוזוקי)
לא הייתי שם מערכת גז ברכב סופשים, גם ככה אין מקום והאמינות לא מוחלטת. תברר עלות הסבה אל מול נסועה צפויה ותראה כמה שנים ייקח לך להחזיר את ההשקעה.

דרור ברלי
22-08-17, 18:14
בגרסא האוטומטית הם מוצלחים יותר

הפוך גוטה. הפוך.
הידניים מוצלחים ואמינים יותר.

asypeer
22-08-17, 18:22
כוונתי הייתה שג׳ימני אוטומט מודל 2006 מצויד בגיר עמיד יותר מג׳ימני אוטומט 2004. ידני ללא ספק יהיה עם גיר עמיד משניהם, אבל על חשבון נוחות יומיומית ויחסי העברה ארוכים יותר בהילוך נמוך שיטחנו את הקלאץ׳.

דרור ברלי
23-08-17, 09:27
גם אני חשבתי פעם שבגלל שלמנוע אין מומנט, גיר אוטומטי יתאים לו יותר.

לשמחתי יוצא לי לנהוג הרבה מאוד בג'ימני ידני חדש. סטנדרטי לגמרי. הרבה שטח. בעיקר שטח.
עזוב לרגע שזה אולי האוטו שהכי לא מתאים לי כי הוא צפוף לי וקטן ולא נוח. אבל רבאק - זו חתיכת עז הרים.
מסתבר שיחסי ההעברה הכוללים מספיק נמוכים לכל צורך שפוי. לרגע אין תחושה שחסר לו משהו. נכון שהוא לא מהיר, נכון שאין לו כוח מתפרץ, אבל ההילוך הראשון-נמוך שלו מצוין. מאפשר זחילה איטית ונשלטת בכל מקום שניסיתי וניסיתי המון. לא עבירות אקסטרים אבל במסלולי טיול רגילים שמוגדרים ''עבירות קשה'' הג'ימני הזה מרגיש כמו דג במים.

מצאתי שאני ממש נהנה מהאוטו הזה. זה בובה של רכב שטח. כמובן למי שהמימדים הפיצפונים מתאימים.

-->