PDA

צפייה בגרסה מלאה : העברה של אישור הגבהה מהנספח לרשיון עצמו

אורי79
31-08-17, 12:39
שלום,

היום התרחש הלא יאומן - אישרתי במשרד הרישוי הגבהה של 50 ממ. רק מה, האישור הודפס כנספח לרשיון רכב, וקיבלתי גם כפל רשיון שרשום בו "רשיון בתוקף רק בצירוף נספח".

מישהו יודע מה הפרוצדורה לרישום של ההגבהה על הרשיון עצמו?

(ראיתי שבמשרדי רישוי מסוימים הרישום כן מתבצע ברשיון)

six 4 life
31-08-17, 13:56
סביר להניח שברשיון הבא שתקבל (טסט הבא) זה כבר יהיה רשום בתוכו בהערות.

יוסי56
31-08-17, 14:47
כדברי ארז, אם השקט שזה ברשיון דחוף לך, גש לעמדה בסניף סופר פארם להוצאת טופס רשיון חדש ובעלות של 20 שח הדפס אחד.

zerez
31-08-17, 19:08
הוא כבר קיבל כפל רישיון, אז למה אם הוא יוציא עוד כפל משהו ישתנה?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

MashberNafshi
03-09-17, 06:36
כדי לרשום את הנוסח ע"ג רשיון הרכב, יש לגשת לאחד ממשרדי הרישוי אשר בו הפקידים/ות יודעים/ות לבצע זאת.

אורי79
03-09-17, 10:18
תודה לכולם על התשובות, אנסה ללכת לסניף מרכזי יותר של משרד הרישוי. (שיהיו לי יום יומיים פנויים לחכות בתור).

לא חושב שכפל רשיון מהסופר פארם יהיה שונה.

pyossi
03-09-17, 23:59
אני ניסיתי לשנות במשרד הרישוי בחיפה (בעיר) ללא הצלחה.
הייתי גם במשרד הרישוי במפרץ חיפה (המחוזי של הצפון), אמרו לי שככה צריך להיות בנספח נפרד.
קבלתי חידוש רשיון, נשאר עם הנספח.

scheinery
05-09-17, 20:47
כדי לרשום את הנוסח ע"ג רשיון הרכב, יש לגשת לאחד ממשרדי הרישוי אשר בו הפקידים/ות יודעים/ות לבצע זאת.

ממה שהבנתי מחבר שהוא מתקין מורשה רוב המשרדי רישוי עדיין לא יודעים לעשות את זה. אין להם רובריקה מתאימה במחשב עדיין.

MashberNafshi
05-09-17, 20:56
אין כל צורך ב'רובריקה מתאימה'.
כמו כל רישום אחר שמתבצע תחת ההגדרה של 'תנאים והגבלות', כך גם הרישום של 'הגבהה עד 50 מ"מ' אמורה להעשות.
כל פקיד אשר רושם בתבה של תנאים והגבלות את המילים - 'רשיון רכב תקף רק בצרוף נספח', בבקשה ישנה את הנוסח באותה תבה ל'הגבהה עד 50 מ"מ', ובא לציון גואל.

מויש אברהמי
23-10-17, 21:07
ממה שהבנתי מחבר שהוא מתקין מורשה רוב המשרדי רישוי עדיין לא יודעים לעשות את זה. אין להם רובריקה מתאימה במחשב עדיין.

יודעים גם יודעים, והנוהל אף נהיר היטב לעובדי משרד הרישוי.
למי שניספח אישור ההגבהה בידיו, ומעוניין שאישור ההגבהה יופיע ברישיון הרכב ללא ניספח:
מגיע/ה לאחד ממשרדי הרישוי (באופן אישי עשיתי זאת במשרד הרישוי נתניה).
מציג/ה את ניספח אישור ההגבהה, רישיון הרכב ותעודת זהות (מסמכים המקוריים בלבד, לא צילום).
הפקיד/ה מוודאים שהמסמכים שהצגת תואמים את הרשום במחשב משרד התחבורה.
המסמכים המקוריים נלקחים ומתויקים (כנראה בארכיון משרד התחבורה), ובתמורה מקבלים רישיון רכב מעודכן ללא ספחים.
Moish Avrahami

elro
23-10-17, 22:14
יודעים גם יודעים, והנוהל אף נהיר היטב לעובדי משרד הרישוי.
למי שניספח אישור ההגבהה בידיו, ומעוניין שאישור ההגבהה יופיע ברישיון הרכב ללא ניספח:
מגיע/ה לאחד ממשרדי הרישוי (באופן אישי עשיתי זאת במשרד הרישוי נתניה).
מציג/ה את ניספח אישור ההגבהה, רישיון הרכב ותעודת זהות (מסמכים המקוריים בלבד, לא צילום).
הפקיד/ה מוודאים שהמסמכים שהצגת תואמים את הרשום במחשב משרד התחבורה.
המסמכים המקוריים נלקחים ומתויקים (כנראה בארכיון משרד התחבורה), ובתמורה מקבלים רישיון רכב מעודכן ללא ספחים.
Moish Avrahami

בדיוק מה שנאמר.

אורינ
29-10-17, 18:38
הבאתי אישור הגבהה ממתקין מורשה. עמדתי בתור שעתיים בסניף משרד הרישוי ברמלה . כשהיגיע התור שלי , היגשתי את המסמך ותוך דקה הפקידה הוציאה לי רישיון חדש שבו מצויין שהרכב עם הגבהה.

גיא
05-11-17, 10:30
כשהכנסתי לרשיון את ההגבהה, נאמר לי במשרד הרישוי ( עפולה ) שבטסט הבא זה יופיע בנייר עצמו וקבלתי נספח.

עכשיו הגיע הטסט הבא .. ורק רשום שם "חייב בנספח ..."

אני אצטרך ללכת שוב, הפעם לפי המלצת נמרוד ליוקנעם.

רמי רווה
05-11-17, 11:29
ברצוני לשבח את מוסך טויוטה בנתניה שלקח על עצמו לספק אישורים ורישיונות מעודכנים.
לאחר שהמוסך קיבל את כל האישורים ( טכניון, משרד תחבורה ,וכ"ו) לצורך התקנת הגבהות לגיפים , המוסך התקשר מיוזמתו לכל הלקוחות שביצעו התקנת בולמים וקפיצים ,כולל הטויוטה שלי שהותקנה הגבהה מלפני שנתיים,
הבאתי רישיון רכב ו ת.ז ולאחר שלושה ימים קיבלתי רישיון רכב חדש ומעודכן " מותקנת ערכת הגבהה עד 50 ממ).
המוסך ביצע את כל התהליך מול משרד הרישוי ללא כל עלות .

רמי

סער
05-11-17, 22:40
הגעתי עם אישור ההתקנה וכל המסמכים למשרד הרישוי בחולון (סט חדש, הותקן בשבוע שעבר)
המתנתי שעה וחצי בתור,
פקידה ראשונה לא ידעה מה זה
פקידה שניה לא הכירה, קראה לאחת הוותיקות

אם קורה גם לכם, תגידו לה להקיש "A3" בהערות ואז תופיע ההערה המבוקשת ברשיון ״מותקנת ערכת הגבהה עד 50 ממ״
זה בנוגע לרשיון. לגבי התור עוד לא מצאתי פתרון...

-->