PDA

צפייה בגרסה מלאה : בגי"ה - מחפש ארגזי כלים/אחסון בגובה נמוך

ariel-ro
03-09-17, 17:50
אהלן,
התקנתי בבאגז' של הרכב מערכת מגירות לטובת סדר וארגון נורמלי.
העניין הוא שגובה המגירה הוא 15ס"מ, והארגזים הנוכחיים(ארגז כלים, פק"ל, ציוד אוכל וכד') לא נכנסים בגובה הזה. (את המגירות קיבלתי מוכנות ממישהו שרצה לזרוק אותן.. )
ארגזי הכלים של החברות המוכרות לא מספיק נמוכים(הם כ-17ס"מ)
אני מחפש ארגזים עמידים בקפיצות וטילטולים בגובה שלא עולים על 15ס"מ.
חשבתי על מזוודות של מקדחות, הם בפרופיל נמוך וחזקות. אך לא מצאתי היכן לקנות.
אופציה נוספת שמצאתי מסיבוב בחניות באזור הם ארגזי אלומנים(בעגה של החנויות "ארגני טכנאים") אך מה שראיתי מרגיש באיכות נמוכה מאוד ולא יישרוד הרבה.
אשמח לרעיונות ומקומות רכישה.

אריאל

shachar
03-09-17, 18:01
המגרות סגורות... שים סלסלות פלסטיק פתוחות כדי להפריד בין שימושים ושמור על סדר.
גיפאים לא מתרחקים מהרכב....

אחרת. קח קופסאות מזון אטומות. Lock & Lock למינהן.
יש מגוון גדלים וגבהים.

Sent from my Android using Tapatalk ישוחרר ברנרד

GodsFather
03-09-17, 18:15
ארגזי מקדחות ריקים למיניהם אפשר למצוא בשוק הפשפשים

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

GodsFather
03-09-17, 18:16
אופציה נוספת - בנדולרות ותיקי בד אחרים

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

נדב ש.
03-09-17, 18:55
יש ארגזים וקופסאות פלסטיק/ארגוניות ב"כתר פלסטיק" וכדומה, שווה לבדוק.

asafpeleg
03-09-17, 20:59
יש בל.כ בחצר ברמלה המון
ארגזים ריקים של פטישונים ומקדחות.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

נמרוד
03-09-17, 23:28
שאלה אריאל:
הכלים שיהיו ברכב - האם זו ערכת הכלים היחידה שלך, זו שאתה עובד איתה בדרך כלל, או שהיא ערכה משנית רק לטיולים?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

ariel-ro
04-09-17, 00:31
בל.כ עוד לא ביקרתי, אבל נראה שאפשר למצוא שם מה שאני צריך.(ארגזים שונים ומשונים, תיקי בד, ארגזי מקדחות וכד')
אקפוץ לשם השבוע ואנסה למצוא.

המטרה היא שכל הציוד שנמצא קבוע בבגאז' ברכב יהיה במגירות.(חוץ מגלגל הספייר, שולחן מתקפל וזוג כסאות)
כרגע אני מחפש פתרונות לכלי העבודה ולפק"ל הקפה העמוס. שניהם בעיני צריכים להיות ניידים בצורה נוחה. (כלי האוכל השונים בהחלט יכולים להיות בעיני בקופסאות אחסון..)
ולכן, האופציה של קופסאות פלסטיק "רגילות" פחות נראות לי מכיוון שמרגיש לי שזה כמעט אבל לא.
היום הפק"ל נמצא בתיק בד שהוא גבוה מידי למגירה, תיק הבד עם ידית אחיזה ורצועה. - מאוד נוח לסחיבה+במידה ונוסעים לטיול ברכב אחר ורוצים לקחת אותו לטיול רגלי, זה מצוין.

ארגז הכלים - (נמרוד, רלוונטי לשאלה שלך)
יש ברכב(רכב יום יומי..) באופן קבוע מברגים, ג'בקה, מפתח שבדי, סט בוקסות רבע, סט מפתחות, פליירים וכד'. הכל נכנס בארגז 19' של כתר פלסטיק.
בנוסף יש לי סט בוקסות גדול של סיגנט+ידית כוח שנמצאים בבית ויורדים לרכב רק בטיולים.
אלו הכלים שמשמשים אותי לעבודה על הרכב, ולכן נוח שזה בארגז כלים נורמלי ולא בקופסת פלסטיק.(כמובן שיש עוד כלים לדוגמת מגרזת שיושבים בבית כי אין צורך שיהיו כל הזמן ברכב)

נמרוד
17-09-17, 12:56
מניסיוני ולטעמי, ערכת כלי עבודה לחרום ברכב - בנדולרה. הכי קומפקטי כי אין נפח לא מנוצל, מאותה סיבה גם שקט, עמיד בכל סוג של קפיצות ונוח לדחוף לכל מיני פינות ברכב. בצ'רוקי דחפתי את הבנדולרה בפינה של תא המטען והוספתי עוד כל מיני פרטים קטנים בשני חללי האחסון הקטנים מתחת לספסל האחורי (בנדולרה עצמה לא נכנסה לשם).

אבל אצלי מזה הרבה שנים הכלים שברכב נשארים ברכב, אני לא משתמש בהם בכלל למעט במקרי חירום בשטח. אני לא עובד עם הכלים האלו בכלל בבית, יש לי כל דבר כפול אם לא יותר.

ModChiP
18-09-17, 00:09
אם אתה כל כך רוצה ארגזי כלים, אולי תקח יריעת מתכת של נגיד 2 ממ ותרתך לעצמך?
זה מבנה פשוט יחסית.

-->