PDA

צפייה בגרסה מלאה : גראנד שירוקי 2011

ש01
07-09-17, 11:27
שוקל לרכוש בקרוב גראנד 2011.
קראתי (פעמיים) את הכתבה/מדריך מפורום האינדיאנים.
בכתבה לא ברור על אילו מודלים מדובר...
הלרדו 2011 מגיע עם הילוך כח? או שצריך לוודא שיש את הידית הקטנה בצורת T ליד ידית ההילוכים?
במבחן הדרכים שערך דרור אי שם בשנת 2011 מופיעה תמונה עם לחצן LOW...

השטח שלנו כולל (חוץ מהירידה התכופה לחוף, במסגרת המותר) טיולים ברמת שטח בינוני +, אוהבים מעט טכני בכל טיול אבל משתדלים לא לשבור את הרכב - עשינו כבר מסלולים רבים בדרום, כולל בין השאר,המרזבה, גבי שיש, מעלה נוח, נחל אלות, סכיני דימונה וכד'. לא מאמין שיפתו אותי לכמריר....
לרדו 2011 יעמוד בכך?

עוד משהו שאני צריך לשים אליו לב?

תודה,

grand
07-09-17, 12:27
הכתבה מתייחסת לwk 2005-2010
2011 כבר רכב אחר, פחות לשטח.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

דרור ברלי
07-09-17, 13:31
אם השימוש המיועד הוא טיולים בלי להשתגע אז אין שום בעיה עם ה-WK2 בשטח. יש לו LOW. ויש בקרת משיכה יעילה מאוד.
רק מה? צריך להיזהר.

להיזהר על הצמיגים (חתך 60 במקרה ה"טוב" עם ג'אנט 18. במקרה הרע זה ג'אנט 19 ובמקרה הממש גרוע של רכב מערס זה ג'אנט 20...) ולהיזהר עם הפגוש הקדמי והמפתנים ועל כל מיני פאנלים פלסטיים שמחוברים בקליפסים ונושרים גם בלי לקבל מכה. ולהיזהר באופן כללי כי זה כבר לא ג'יפ אמיתי שלא מתרגש מכלום אלא רכב עמוס במערכות אלקטרוניות מודרניות או בעברית מדוברת - מפלצת מוצצת.

אין מה לעשות - רוב הלקוחות כבר לא מחפשים שטח אמיתי וגם היצרן עם השם הכי גנרי הולך בדרך העקומה שמובילה למקומות הלא טובים.

בקיצור - אתה עוד תתגעגע לסופה.

ש01
07-09-17, 14:29
תודה, דרור פתרת לי כמה שאלות חשובות.
אתה גם מבין מהיכן הן מגיעות (אצלי בבית מכריזים על יום על יום אבל...).

אני מבין שמיגן והגבהה חובה...

הדסופה
07-09-17, 15:48
ופירוק חצאית
הייתי עד ל Wk2 מטפס את מעלה יאיר. רוב האוטו עבר את המעלה, כך שמבחינת עבירות זה נותן איזושהי תמונה. חוץ מהפגוש האחורי, את זה הוא השאיר לנו במתנה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ש01
12-10-17, 00:14
ממשיך,
ראיתי אחד מעניין שמצא חן בעיני,
2011, לימיטד, מיד ראשונה.
מיגון תחתון מלא (ללא מיגון סף) + וו גרירה.
כנראה שפרט לשבילים במושב (רכב של מושבניק מהבקעה), מעולם לא ירד לשטח (גם צמיגי כביש).
לא (עדיין לא) מותקן גז.
לאחרונה הוחלף בקאקס אחורי.

למה ההתלבטות?
189000 ק"מ, ואני עושה כ-40000-30000 בשנה.
אמנם רוב הק"מ בכבישים ולא פקקים (הכל זאת - מושב בבקעה), אבל נראה המון...
מה אתם אומרים?
בעלי שירוקי - יש לחשוש מתקלות לאור הק"מ הגבוה?

תודה,

-->