PDA

צפייה בגרסה מלאה : מזרקים ל"ק 120 2007 שיפוץ או חדש?

אבשלוםסלע
10-09-17, 11:37
למי יש ניסיון עם מזרקים משופצים? ואם מישהוא מכיר אתר/חנות אמינה בח"ול לקנות מזרקים ?.
אני עדיין לא צריך להחליף , רק מתכונן...

yoav
12-09-17, 10:21
לאחרונה עשיתי סקר בין 3 מוסכי טויוטה ( סוכנויות) רשמים לקבלת הצעות מחיר והפערים גדולים.. אולי לא שווה להביא לבד ולוותר על האחריות: קיבלתי הצעות ב 14000 11000 ותחזיק חזק...9.8 ( כולל מעמ עבוד. חלפים וכו)

אבשלוםסלע
12-09-17, 10:58
לאחרונה עשיתי סקר בין 3 מוסכי טויוטה ( סוכנויות) רשמים לקבלת הצעות מחיר והפערים גדולים.. אולי לא שווה להביא לבד ולוותר על האחריות: קיבלתי הצעות ב 14000 11000 ותחזיק חזק...9.8 ( כולל מעמ עבוד. חלפים וכו)

9.8 זה כולל המסביב הצינורות דלק וכו.. ? עדיין בחול אפשר למצוא מזרקים אורגינליים ב30% פחות (בסביבות 400$) והשאלה הנוספת מה הניסיון של חדשים מול משופצים?

יואב פולס
12-09-17, 19:51
רק חדש, ומומלץ במוסך מורשה של טויוטה.
גם אני מכיר את המחירים שמתחת ל 10.0 אש"ח להחלפה כוללת של המזרקים, ואני חושב שזה הפתרון הנכון, להארכת חיי המנוע ושמירה על הרכב.

yoav
13-09-17, 10:07
9.8 זה כולל המסביב הצינורות דלק וכו.. ? עדיין בחול אפשר למצוא מזרקים אורגינליים ב30% פחות (בסביבות 400$) והשאלה הנוספת מה הניסיון של חדשים מול משופצים?

לא.
9.8 כולל אטם מכסה שסתומים ומרססים ( ועבודה ומעמ).
צינורות סולר לא כלולים במחיר. כששאלתי במוסך אמרו שהם לא מחליפים את הצינורות אם הם לא פגומים. במידה וכן אז כל צינור כזה הוא ״צינור״ במחיר סביב 450 שח ( עבודה ומעמ). המוסך היקר יותר אמר שהם מחליפים בכל מקרה כי אלו הוראות היצרן.
אין לי מושג כמובן מה נכון..

yoav
17-09-17, 08:47
בפורומים אחרים מפרסמים ייבוא מקביל של מרססים מקוריים ב 6000 שח ומציעים גם הרכבה. בכמה מאות שח. זה יוצא 30% פחות ממוסכו טויוטה. אני לא מכיר את נושא הייבוא המקביל ואם זה תחום ״בטוח״ ( זיופים, אחריות וכו)

יואב פולס
18-09-17, 19:46
אין ספק שההפרש באחוזים הוא גבוה, אבל בלנדקרוזר שלי אני אשקיע עוד 4000 שקל בשביל לקבל את העבודה הזו במוסך יבואן שלכאורה אמור לעבוד 'לפי הספר', ולתת לי שקט שהעבודה בוצעה על הצד הטוב ביותר.
אישית, לא כאן הייתי מחפש לחסוך אם אני מתכנן להשאיר את הרכב אצלי לעוד שנים רבות.

Mushu
19-09-17, 23:00
אני ממליץ בחום להימנע מאינג'קטור משופץ, על אחת שיפוץ שבוצע בארץ. יש סיבה למחירם הגבוה של האינג'קטורים האלה, זהו רכיב מאוד מאוד מורכב ומדוייק.
ניתן להוזיל עלויות ע"י ייבוא של מזרקים מחו"ל או מציאת המזרק תחת יצרן ה OEM שלו ולא תחת מק"ט של טויוטה.
את העובדה דווקא הייתי ממליץ לעשות במכון דיזל ולא בהכרח במוסך מורשה.

yoav
21-09-17, 22:33
גם הפרש המחיר בין מוסכי היבואן השונים הוא גדול, בעיקר בשל הסיבה שחלקם מחליפים גם את צינורות הסולר למזרח וחלקם לא ( כל צינורית כזו היא צינור צינור במחיר..)
מאחר והם כולם לכאורה אמורים לעבוד לפי הנחיות היצרן אז זה קצת מוזר...

05-12-17, 21:04
לא הבנתי מה הבעיה עם שיפוץ???
לפני שלושה חודשים שיפצתי 4 מזרקים במכון דיזל, המקום נראה ממש מקצועי, עשו לי סיבוב במעבדה הראו לי את המכונות והסבירו הכל. אחרי השיפוץ האוטו מרגיש הרבה יותר חלק וצריכת הדלק השתפרה בלפחות 15%.
שיפוץ מזרק עלה 900 שקל...

נדב ש.
05-12-17, 22:04
שיפוץ בדרך כלל מחזיק רבע(בזמן/ק"מ) ממה שמחזיק חלק חדש מקורי, אם החזיק יותר הרווח הוא שלך.

08-12-17, 17:05
המוסכניק שלי המליץ ואני סומך עליו, מבחינת תמורה למחיר נשמע בסדר, נקווה לטוב, אני אעדכן...

אבשלוםסלע
18-12-17, 15:01
לפני שלושה חודשים שיפצתי 4 מזרקים במכון דיזל, המקום נראה ממש מקצועי, עשו לי סיבוב במעבדה הראו לי את המכונות והסבירו הכל. אחרי השיפוץ האוטו מרגיש הרבה יותר חלק וצריכת הדלק השתפרה בלפחות 15%.

למה שיפצת? כלומר מה הרגשת באוטו?, כמה קילומטרים?

28-12-17, 20:09
למה שיפצת? כלומר מה הרגשת באוטו?, כמה קילומטרים?

הנעה קשה בבוקר, האוטו לא היה מניע בפעם הראשונה... חיבור למחשב הראה 3 אנגקטורים תקולים

אבשלוםסלע
31-12-17, 14:01
הנעה קשה בבוקר, האוטו לא היה מניע בפעם הראשונה... חיבור למחשב הראה 3 אנגקטורים תקולים

כמה קילומטרים עשה הרכב?

04-01-18, 19:48
כמה קילומטרים עשה הרכב?

300000

tsvikac
01-02-18, 18:34
נשמח אם תשתף אצל מי שפצת
מה זה כלל ( פירוק והרכבה או רק שיפוץ)
כמה זמן וק"מ עבר מאז
איזה אחריות קבלת על השיפוץ ?

04-02-18, 20:48
נשמח אם תשתף אצל מי שפצת
מה זה כלל ( פירוק והרכבה או רק שיפוץ)
כמה זמן וק"מ עבר מאז
איזה אחריות קבלת על השיפוץ ?

בכיף צביקה גרנד שירוקי,
שיפצתי במכון הדיזל בירושלים, שמתי בבוקר אספתי בסוף היום, זה כלל פירוק, שיפוץ, הרכבה והחלפת גומיות על הדרך.
חברה נראים מקצוענים... מקום מעבדה.
היום אחרי חצי שנה ו- 20k קילומטר, האוטו פגז.
מבחינת האחריות לא זוכר.

bechoril
11-02-18, 11:07
יש המון נסיון בתחום כאן והסטטיסטיקה בד"כ לא משקרת, השיפוץ עובד אבל לא לאורך זמן.
אני בדיוק באותה הבעיה כרגע, מחכה למזרקים, הזמנתי מחול ביבוא מקביל מזרקים של DENSO, שהם למעשה אלה שמייצרים עבור טויוטה, רק שטויוטה לא גזרו עליו קופון. עולה סביב 280$ למזרק כולל משלוח מהיר + 1000 שח התקנה כולל גומיות ואטם מכסה שסטומים.
אעדכן ברגע שאקבל אותם.

אגב, יש לי הצעה ממוסך מומלץ בארץ להתקנה של מזרקים מקוריים! 7500 שח (לא מוסך יבואן), חן יצחיקאן שמו, בעל מקצוע משכמו ומעלה.

אז נראה לי הזוי לשלם את המחירים שציינתם כאן.

-->