PDA

צפייה בגרסה מלאה : מסלול להר עריף וכרכום (הכותרת נערכה)

or_t
16-09-17, 17:05
היי חברים,

מתכננים שלושה ימים בדרום בחג, ושוקלים לבקר בהרים עריף וכרכום (כן כן יש טעות בכותרת [emoji1]) . אנחנו עם ווינר וגרנד ויטרה סטנדרטים והרעיון הוא שלושה ימים רגועים בלי הרפתקאות עבירות. יש למישהו מסלול מוקלט? האם זה בכלל הזמן לבקר שם?

תודה!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

erezgur
16-09-17, 17:25
בסוכות כביש 10 פתוח לתנועה. יכול להוסיף אפשרויות כאשר מתכננים על הר כרכום

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

or_t
16-09-17, 18:53
בסוכות כביש 10 פתוח לתנועה. יכול להוסיף אפשרויות כאשר מתכננים על הר כרכום

Sent from my LG-H960 using Tapatalkקדימה דבר אלי אני פתוח לרעיונות [emoji1]

ברק לוי1
23-09-17, 09:27
עוקב

Sent from my iPhone using Tapatalk

איל מ
23-09-17, 09:51
חפש כאן באתר את המסלולים של הר כרכום והקניון הלבן.

zivo
23-09-17, 12:16
בהנחה ש 10 פתוח, המסלול לכרכום ברור ולא בעייתי, וכמו שאיל כתב, חפש פה באתר, יש הרבה פרטים בנושא.
אבל...
(וחפש גם על זה פה באתר), כרכום, שזה מסלול מאוד! מומלץ, זה מסלול שמחייב התארגנות אחרת (כולל ההבנה שמדובר במסלול רגלי של למעלה מחצי יום).
אתה חייב הדרכה (או להכין המון שעורי בית בעצמך).
כרכום, זה קודם כל הסיפור והתזות שמסביב, אחרת, מהר מאוד זה הופך לסתם תיזוז רגלי, ואם נופלים על יום חם.....

נמרוד
24-09-17, 11:14
כאמור, בהנחה הסבירה שכמו בחגי פסח וסוכות האחרונים, כביש 10 יהיה פתוח, הדרך להר כרכום פשוטה, נוחה לכל רכב 4X4, דרך השביל האדום שיוצא מהכביש קילומטרים ספורים אחרי סוף הירידות מהר שגיא דרומה. על ההר יש מספר מסלולים רגליים מסומנים. בחג לא תהיו לבד שם, רחוק מזה, ויש תמיד נוכחות גם של הרט"ג, ככה שבטוח להשאיר את הרכבים בחניון. אני מצטרף לזיו - נדרשת הכנה או הדרכה אחרת מדובר על סתם הליכה בשבילים חשופים לשמש לכל אורכם.
116823
יש לא מעט חומר באינטרנט, חפש את השם עמנואל ענתי. יש לי בבית את הספר הזה,
https://www.amazon.com/Riddle-Mount-Sinai-Emmanuel-Anati/dp/8886621159/ref=sr_1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1506240636&sr=1-1&keywords=emmanuel+anati
מפורט ברמת הנ.צ. הדקור של כל ציור ואבן בודדת. לא יודע אם תורגם לעברית.

ishc
24-09-17, 21:57
שמישהו יתקן כבר את הכותרת. הר כריך זה היסטרי

Sent from my iPhone using Tapatalk

or_t
24-09-17, 22:21
שמישהו יתקן כבר את הכותרת. הר כריך זה היסטרי

Sent from my iPhone using Tapatalkתשמע ניסיתי אבל נראה לי שצריך לבקש ממנהלי הפורום [emoji23]

or_t
24-09-17, 22:28
כאמור, בהנחה הסבירה שכמו בחגי פסח וסוכות האחרונים, כביש 10 יהיה פתוח, הדרך להר כרכום פשוטה, נוחה לכל רכב 4X4, דרך השביל האדום שיוצא מהכביש קילומטרים ספורים אחרי סוף הירידות מהר שגיא דרומה. על ההר יש מספר מסלולים רגליים מסומנים. בחג לא תהיו לבד שם, רחוק מזה, ויש תמיד נוכחות גם של הרט"ג, ככה שבטוח להשאיר את הרכבים בחניון. אני מצטרף לזיו - נדרשת הכנה או הדרכה אחרת מדובר על סתם הליכה בשבילים חשופים לשמש לכל אורכם.
116823
יש לא מעט חומר באינטרנט, חפש את השם עמנואל ענתי. יש לי בבית את הספר הזה,
https://www.amazon.com/Riddle-Mount-Sinai-Emmanuel-Anati/dp/8886621159/ref=sr_1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1506240636&sr=1-1&keywords=emmanuel+anati
מפורט ברמת הנ.צ. הדקור של כל ציור ואבן בודדת. לא יודע אם תורגם לעברית.ברור לגמרי עניין ההכנה או הדרכה. זה משהו שאפשר להדריך לבד אחרי כמה שעות לימוד עצמי?

zivo
24-09-17, 23:51
My two cents
לא.

אני מארגן ומוביל טיולים כל הזמן.
בחג הזה, עשינו יום בנושא הנבטים ודרך הבשמים, ויום בצניפים וציחור.
הכל כולל הסברים, היסטוריה, נקודות עניין וכו', ועדיין,
כרכום זה טיול מסובך ולשם אני לוקח מדריך.
צריך להכיר טוב את הסיפור על התזה של ענתי, וצריך לשלוט בשטח (אחרת כל נקודה תהפוך לחפש את המטמון).
מדובר בעליה רגלית והליכה על מישור סלעי ללא צל, ברגע שזה לא מתקתק, זה הופך למפח נפש.

erezgur
25-09-17, 12:05
בזמנו נעזרתי בעמוד ענן על הסלולר כדי לאתר יותר בקלות את נקודות העניין על ההר.
זה לא תחליף לדרכה טובה אבל בהחלט עזר לפחות למצוא את הנקודות המרכזיות שחיפשנו.

-->