PDA

צפייה בגרסה מלאה : גיפ שטח אוטומטי

גל123
26-09-17, 17:54
הי, אני בת 18 ומחפשת לקנות ג׳יפ שטח בסגנון של דיפנדר אבל רוצה לדעת אם יש רכב דומה ואוטומטי. כרגע אני נוהגת על גיפ רנגלר של ההורים וממש רוצה רכב משלי, בתקציב של עד 80-100 אלף. אני אשמח אם מישהו יעזור לי להבין אם יש בכלל ג׳יפים דומים ואוטומטיים. בנוסף הייתי רוצה לדעת על הדיפנדר אם הוא נוח יחסית לכביש (שמעתי שלא ממש). תודה רבה מראש!

GodsFather
26-09-17, 18:30
יש דיפנדר אוטומט, לא יודע לגבי הגרסה הקצרה אבל יש. והרכב לא נוח אבל גם רנגלר לא נחשב שיא הנוחות... אם רנגלר טוב לך, הדיפנדר גם יהיה בסדר

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

erezgur
26-09-17, 18:42
שלום וברוכה הבאה,

יש הרבה מאד אפשרויות לרכישת רכב שטח אוטומט בתקציב שציינת. את צריכה לנסות להגדיר מהן הציפיות והדרישות שלך מהרכב כדי שנוכל לסייע טוב יותר - יש לנו שרשור יעודי להתייעצויות לפני קניה ויש שם הודעה דביקה עם רשימת שאלות שאם תעני עליהן יהיה קל יותר לסייע - מה אופי טיולי השטח, כמה נוסעים הוא אמור להסיע וכו'.

כמה הערות טכניות:
1. דיפנדר הוא דגם של יצרן ששמו לנד-רובק. ג'יפ הינו יצרן של רכבי שטח וישנם יצרנים רבים נוספים. את מחפשת רכב שטח ולא בהכרח של חברת ג'יפ)
כאמור - 2. יש לנו פורום יעודי להתייעצויות לפני רכישה וסיוע לגיפאים חדשים. השרשור הזה נפתח בפורום המיועד לסוגיות רישוי (טסטים) לרכבי שטח ולכן לא מתאים לשרשור שלך.

איל מ
26-09-17, 19:53
הדיפנדר היחיד שיש אוטומט הוא כזה שמישהו הסב בעצמו. ובד"כ ארוכים.
אני לא מכיר כאלו שהם לא ישנים ודורשים ים של תשומת לב.
הנסיון שלך עם רנגלר הוא עם קצר או ארוך?
מעבר לשני אלו,
אין כל כך רכבים דומים.
כמו שאמרו לך קודם, כתבי מה הדרישות מהרכב (מעבר לסקס אפיל של דיפנדר/רנגלר)

asafk
26-09-17, 21:13
חוץ משלושה דיפנדרים אמריקאיים (בנזין קצר פתוח אוטומט) שהיו בארץ ולדעתי מזמן ז״ל, יש עוד כמה ואפילו קצרים שהוסבו לאוטומטי.
אבל למה?
גם אני חושב שאין רכב מדליק יותר מדיפנדר. אבל ידני זה ממש בסדר ולא רואה סיבה לאדם בריא בגופו להעדיף אוטומטי. הקצר פחות נוח מהארוך אבל יחסית לרכב שטח קשוח הוא נהנה ממתלים ידידותיים מאוד לנהג כבר במצבו המקורי.
ועדיין זה סוג של משאית קטנה. מי שאוהב את זה לא יכול להיגמל. מי ששונא את זה לא יוכל לעולם להתרגל. אני, אגב, מת על הגמלוניות של הדיפנדר וזה היה הרכב היומיומי שלי במשך 3 שנים והמון קילומטרים בכביש ובשטח.
דיפנדר הפך לרכב נדיר בשוק המשומשים - ארוכים כמעט בלתי אפשרי למצוא, קצרים דווקא מחליפים יותר ידיים ולכן פחות מבוקשים. כנראה בצדק כי זה רכב פחות פרקטי ופחות נוח. מצד שני בגיל 18 אין שום סיבה לקנות רכב פרקטי או הגיוני.

אסף.

assafy
26-09-17, 22:18
מה רע בג'ימני (אוטומטי) לבחורה בת 18?

Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

אלעד מיכאלי
27-09-17, 07:55
מה רע בג'ימני (אוטומטי) לבחורה בת 18?

Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

מה שהוא אמר......
ג'ימיני קטן וחמוד יסגור לך את הפינה.

איל מ
27-09-17, 10:18
כי היא רצתה משהו בסגנון של רנגלר/דיפנדר.
לצערה,
אין.
אז או להתפשר על האוטומט, או להתפשר על הפוזה.

erezgur
27-09-17, 12:11
היא עוד לא הסבירה באמת מה היא מחפשץ והאם זו רק פוזה או שבאמת מתכוונת לעשות טיולי שטח קשים או בכלל...

העיקר שיש שאלה בפורום רישוי 4X4....

חנן-ג'יפולוג
27-09-17, 12:34
גם אני חושב שאין רכב מדליק יותר מדיפנדר. אבל ידני זה ממש בסדר ולא רואה סיבה לאדם בריא בגפו (השמאלית-תחתונה)להעדיף אוטומטי.
אסף.

תיקנתי לך, בכחול.
עד היום יש לי מדי פעם קנאקים בברך השמאלית שהחלו לאחר תקופת עבודה בדיפנדר. עוצמת הלחיצה על דוושת המצמד מתחילה גבוה כשהמצמד חדש, ועולה לרמות בלתי אפשריות ככל שהמצמד מזדקן.
מאידך, אני מעריך שאתה, כמוני, עברת לנהיגה ללא שימוש בדוושת המצמד, כך שהשד פחות נורא.

זה לא מתאים לכל אחד, ומן הסתם עוד פחות מתאים לבנות המין היפה מאותגרות המאסה.

GodsFather
27-09-17, 15:23
היא עוד לא הסבירה באמת מה היא מחפשץ והאם זו רק פוזה או שבאמת מתכוונת לעשות טיולי שטח קשים או בכלל...

העיקר שיש שאלה בפורום רישוי 4X4....

הנושא הועבר

Raccoon
29-09-17, 17:38
ומה לגבי דיסקו (1 או 2)?
גם לנדרובר גם אוטומטי ומבחינת גודל הוא בדיוק בין דיפנדר קצר לארוך.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

-->