PDA

צפייה בגרסה מלאה : משלוח מארה"ב לישראל

heminew
29-09-17, 10:54
למישהו יש נסיון (טוב או רע) עם החברות שמארגנות משלוחים של חבילות מארה"ב דרך כתובת אמריקאית - כגון ushops, מסטופ ?
מדובר על הזמנה של ציוד טיולים. בדר"כ אני מזמין מאיביי אבל החלטתי לבדוק אלטרנטיבה.
תודה
חמי

איל מ
29-09-17, 11:15
אני הזמנתי דרך יושופס.
בסוף הגיע אבל לא הייתי מרוצה מהשירות.

heminew
29-09-17, 11:29
אני הזמנתי דרך יושופס.
בסוף הגיע אבל לא הייתי מרוצה מהשירות.

אתה יכול לפרט מה לא היה בסדר?

איל מ
29-09-17, 11:47
שילמתי מסים על אוהל שנשלח אליי בחינם בגלל טעות של אמאזון.
הם צירפו חשבונית של אוהל זהה שהיה אמור להגיע אליהם ואבד איפשהו בין אמאזון לכתובת שלהם בארה"ב (אותה טעות).
במקום לצרף את החשבונית ע"ס 0 דולר, הם צרפו את החשבונית עם הסכום המלא מה שגרם לי לשלם מסים.
בנוסף,
נקטו בטקטיקות טרור, "הפריט שלך מעוכב במכס, אם לא תשלם עוד היום, עמילות המכס תהפוך מתשלום כללי (כי העמיל שלנו מטפל היום בכל הפריטים של אותו משלוח) לתשלום על עמילות פרטנית, שתעלה לך הרבה יותר....."
וכל זאת, להזכירכם בהפתעה, כי מבחינת מה שאני יודע באות נקודת זמן, אני לא אמור לשלם מסים כלל....

heminew
29-09-17, 13:00
​אכן מעצבן.

nirozenfeld
29-09-17, 13:48
דווקא יש לי ניסיון מעולה עם USHOPS. ייבאתי דרכם כלי עבודה מסויים שלא ניתן להשיג בארץ, והשירות שלהם היה מצויין, הרבה מעל המצופה מחברה ישראלית. גם האתר שלהם מצוין ונוח והכל עבד חלק בצורה מפתיעה..

ד ו ר ו ן
29-09-17, 15:26
שילמתי מסים על אוהל שנשלח אליי בחינם בגלל טעות של אמאזון.
הם צירפו חשבונית של אוהל זהה שהיה אמור להגיע אליהם ואבד איפשהו בין אמאזון לכתובת שלהם בארה"ב (אותה טעות).
במקום לצרף את החשבונית ע"ס 0 דולר, הם צרפו את החשבונית עם הסכום המלא מה שגרם לי לשלם מסים. ...
היה לי משהו דומה עם הדואר, התעקשתי ושלחתי צילום מסך של הרכישה וויתרו על המכס.

-->