PDA

צפייה בגרסה מלאה : בריכה ביתית - תנו רעיונות

אייל
02-10-17, 23:26
הרעיון של בריכה התחיל לקרום עור וגידים כשמישהו הציע לי לבוא לפרק אחת מבית שעומדים להרוס. הוא חשב שיש שם בריכת פיבר אך היתברר שמדובר על בריכת בטון עם כיסוי PVC.
בסופו של דבר הרווחתי מכל הסיפור את כל המסביב לבריכה (בריכה של כ-50 קוב). משאבה, פילטר חול, מערת מלח (או איך שלא קוראים לזה) ואפילו מחמם מים.
הבעיה שחסרה לי הבריכה עצמה.
כרגיל, כסף אין לעניין אז נשאר לחשוב איך עושים משהו מעניין ללא תקציב או עם תקציב מינימלי.
חשבתי להביא שופל, לחפור בור, לצפות בקל קר, להניח יריעת PVC ולמלא מים. זה יעבוד? איזה PVC אני צריך? באיזה מידות זה מגיע מבלי להתחיל עם הלחמות ותפרים?

זה בכלל רעיון ישים?

יש עוד רעיונות זולים וישימים?

lizard
03-10-17, 06:40
יומית של שופל יעלה לך יותר מבריכה של 10X3. תקנה בריכה מתפרקת כזו בגודל שאתה רוצה. ללא משאבה ואביזרים זה עולה ממש זול.
אם אתה ממש רוצה להשקיע, תבנה לה דק בגובה שלה.

shmil
03-10-17, 08:50
בריכה חפורה דורשת בדרך כלל היתר בנייה.
הבריכות המונחות - לא תמיד.

זו התרומה שלי לתובנותיך.

אייל
03-10-17, 15:55
יומית של שופל יעלה לך יותר מבריכה של 10X3. תקנה בריכה מתפרקת כזו בגודל שאתה רוצה. ללא משאבה ואביזרים זה עולה ממש זול.
אם אתה ממש רוצה להשקיע, תבנה לה דק בגובה שלה.

איפה אתה מוצא בריכה של 10 מטר בפחות מ-1500 ש"ח?

lizard
03-10-17, 15:57
יד 2?

moutzi
03-10-17, 18:16
תקח בחשבון שצריך גם מקום שאליו תפנה את החול. יוצא די הרבה... אני חפרתי חצי גובה ושמתי בבור בריכה עילית. נראה לי יותר בטיחותי מבריכה בגובה אפס אבל עדיין סביר מבחינת מראה מכיוון שבולטת רק 50 ס״מ מהקרקע. עלויות - כמו שאמרו סוף הקיץ זה הזמן ליד 2

Sent from my iPhone using Tapatalk

-->