PDA

צפייה בגרסה מלאה : קניית ג'יפ בתקציב של 70000 75000

דרור2017
03-10-17, 22:01
שלום רב
אני מעוניין לקנות ג'יפ של ג'יפ באזור ה 70000 75000 ש"ח לא משנה הדגם באזור שנתון 2007 2008 בתול ללא הגבהות אבל עם נעילות מובנות
הטיולים שלי הם בעיקר שטח בינוני + , לא אקסטרים מטורף
אשמח להמלצות בנושא
תודה

erezgur
03-10-17, 22:52
ברוך הבא לפורום,

1. כאשר אתה כותב ג'יפ אתה מתכוון לרכב שטח של היצרן Jeep או לרכב שטח שיכול להיות גם של יצרנים אחרים?

2. כדי שיהיה יותר קל לסייע לך - אנא נסה לענות על כל השאלות שבשרשור הדביק שלנו בראש פורום זה, לרבות מספר הנוסעים המירבי שהוא אמור להסיע, הערכה לכמות הנסועה השנתית, האם מדובר ברכב ראשי / יחדי או רכב טיולים בנוסף לרכב אחר שיש בביית, האם יש דרישה לרכב בנזין / דיזל / אוטומט / ידני?

3. תוכל להסביר מדוע גדש על "ללא הגבהות" אבל "עם נעילות" (ברבים - כלומר נעילה כפולה קדמית ואחורית?) ולהרחיב מעט למה אתה מתכוון בשטח בינוני (האם יש קבוצה עם רכבי שטח אליה אתה רוצה להצטרף, יעזור אם תצייו את סוגי הרכבים שבקבוצה).

וטיפ קטן - כאשר אתה תוחם את המחיר (האם מדובר במחיר הקניה בלבד או המחיר של הקניה + תיקוני יישור קו ושפצורים שונים כמו הגבהה, צמיגים, מיגון וכו'?) לטווח מצומצם ומדוייק כפי שעשית, ובמקביל גם את השנתון - הייתי מציע לךלהתחיל בחיפוש באתר יד-2 רכב שטח עם המאפיינים שציינת, לקבל רשימה של מספר סוגי כלי רכב העונים לתוצאות החיפוש ולהתייעץ לגבי אלו שנראים לך קבילים מתוכם.

eyalski
04-10-17, 08:59
הרכב היחיד שמתאים לנתונים האלה הוא פאג'רו BK 2008
נעילה אחורית מקורית, מתאים לשטח בינוני ובינוני קשה בלי השקעה נוספת.
רכב גדול ומרווח עם תא מטען עצום במידה והמושבים האחוריים לא בשימוש.
מתאים לטיולים לאיפה שתבחר וגם לחיי יום יום.
ריאלית גם דיסקברי 3 2007 יכול להתאים לתקציב שלך, אבל קצת יותר מפחיד כלכלית בתחזוקה לעומת הפאג'רו שבו אין מחלות בכלל.

-->