PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש מומחה לאינדיאנים- עם דגש על יכולת לנסוע בשטח (גוש דן)

hadtomer
07-10-17, 20:19
אהלן.

כפי שכתוב- דרוש מומחה לאינדיאנים עם יכולת לרדת חזק לפרטים.

אני מוגבה 4 אינטש (כלומר עד 50 מ"מ),נעול וכו- עשיתי ברכב לא מעט- ומטבע הדברים יש לא מעט בעיות שנובעות מכך, רעשים מלמטה בבלימה, דליפה שהתגלתה סתם עם הזמן בין מנוע וגיר וכו- ודפיקה זוועתית מהמתלה הקדמי בצד ימין- שמתגלה רק כשאני בשטח, ומתרחשת בעוצמה של RPG.

חשוב לציין- אני מטפל בנשר ואני מאוד מרוצה, אבל יש כמה דברים שצצים רק כשאני בשטח - ולצערי נשר לא הצליח לעלות עליהם כי פשוט עבורו לנסוע לשטח הקרוב זה שעה נסיעה.

בקיצור- אני זקוק למוסך מעולה שבאמת יוכל להקדיש זמן ומחשבה. וגם לקחת את האוטו לנסיעה בשטח. לא משלט 21, סתם שבילים.

נ"ב-

אני לא צריך הפניה לגורואים למיניהם. אם מדובר במישהו עם ליפט ורבע, שצריך להזמין אצלו תור מראש חודש, כי הוא תמיד מטפל באותן מכוניות בדיוק ואולי הוא ימצא זמן כי החבר'ה שלו לא שברו השבוע כלום בכמריר, אז אני מוותר מראש. אני צריך מוסך גדול ונורמאלי. אין לי שום בעיה עם מוסכים מורשים של קרייזלר. אני מוכן לשלם על עבודה טובה.

נמרוד
07-10-17, 22:43
אתה יודע מה הבעייה וגם מה הפתרון אבל תתעצבן על מי שיכתוב בצורה מפורשת.

סולי
08-10-17, 07:12
4"- 100ממ הגבהה לא 50ממ...

ניסית את אסף הלווי?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

tom1105
08-10-17, 07:16
דפיקה מהסרן הקדמי בשטח יכולה לנבוע מדריישפט לא באורך הנכון , או מבמפסטופים לא מכוונים...
דבר עם ארז סמדר \ אורן מערכות \ארז הלוי

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

דרור ברלי
08-10-17, 07:49
אוי, אני כל כך מבין את התסכול הזה....
כי לפתוח ולסגור ברגים ולהרכיב כל מיני חלקים מבריקים שמגיעים בקרטון מאמריקה, כל מוסך יכול והאמת? כל אחד יכול על המדרכה ליד הבית. אבל לכוון ולכייל את העסק כמו שצריך וגם שיחזיק מעמד..... אההההה. כאן כבר צריך מומחה שמבין.

דפיקות במתלה קדמי של רכב מוגבה יכולות לנבוע מהמון סיבות וזה גם למה תומר מחפש מכונאי שמכיר לעומק את המתלה הקדמי הספציפי הזה של ליברטי/KJ ויש לו מספיק זמן לנהוג בו בשטח ולהרגיש בעצמו את הבעיה.

ומה שתומר כנראה לא כל כך יאהב לשמוע (למרות שהוא מכיר היטב את הבעייתיות של רכבי שטח שהבסיס שלהם מוגבל והם נאנסים על ידי שיפורים מעבר למה שבאמת צריך ואפשר) זה ש-4 אינץ' זו הגבהה רצינית עבור המתלה הקדמי הנפרד של ה-KJ והסיבה העיקרית לדפיקות היא שכל העסק כבר מזמן לא נמצא בגיאומטרייה המקורית ואפילו לא קרוב אליה. אם זה מנחם במשהו - גם לא מעט כלים עם סרן קדמי חי מתחילים לפתח כל מיני חופשים ודפיקות ורעשים קצת אחרי שהגביהו אותם בקיטים כאלה של 4 אינץ' פלוס-מינוס.
לפעמים אלה סתם בושינגים שברכב מאד מוגבה עובדים תחת עומס גדול ופשוט מתבלים מהר. ממש מהר. ואז ברזלים דופקים זה בזה ומרעישים. ברכב שמוגבה ככה ונוסע ביומיום, הבלאי של הבושינגים מהיר ברמה של להחליף כל חצי שנה בערך.

תומר, מאיזה תוצרת הקיט?
תנסה אצל מתלם. הוא ממש קרוב לעבודה שלך.

grand
08-10-17, 08:55
מתוך הנחה שהמתלים אצלך דומים למה שיש ב WK, אז סבירות גבוהה שהדפיקות שיש לך מקורן בתותבי המשולשים, אם הם מקוריים שהתיישנו כבר או הוחלפו בעבר לזבל הלא מקורי שנמכר בארץ אז אכן חצי שנה הם יחזיקו במקרה הטוב.
עצתי לי אלייך רק מקורי בכל מה שקשור בגומי.
כמו כן גומיות המייצבים גם צריכות בדיקה.
דפיקה שמורגשת בשילוב הילוך כבר קשורה לתותבי הביצה הקידמית.
לדעתי מי שיכול לאבחן לך בקלות ובעל הנסיון הכי נרחב בליברטי הוא אודי מזרחי, יושב בצומת בילו, צריך סבלנות בקביעת תור אצלו אבל הוא האדם הנכון ביותר.

סולי
08-10-17, 18:58
נתנו יש פה כיוונים טובים. אני לא אחלוק על כך..

אבל הסתכלתי קצת... יש קיטים ייסודיים מאוד לרכב שמטפלים בכל הגיאומטרייה של המתלה הקדמי ומאפשרים הגבהה אפילו של 6".
לא הייתי מתבחבש עם התצורה המקורית כי תמיד יהיו איתה בעיות... וקומבינות במתלים יתנו בדכ תוצאה פחות טובה מהמקור חוץ מגובה פוטוגני...

קיצר תעשה את זה כמו שצריך... זה אולי יעלה... אבל התמורה אני מניח שתהייה בהתאם.
תגיד תודה שיש בכלל אופציות וטובות. ... לרוב הרכבים הרכים אין אופצייה בכלל לטיפול במשולשים.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

hadtomer
09-10-17, 06:08
קראתי בעיניין רב את כל ההסברים על למה זה לא מתאים,איכות הקיט, מה אשמח לשמוע ומה לא, כמה קל להרכיב או לא, האם 4 אינץ' הם 50 מילימטר (צחקתי בנושא הזה, זו היתה בדיחה), אונס הרכב וכיו"ב. תודה אדירה על כל העצות המעולות.

כמובן,לנוכח העצות, היתי מבואס מאוד. לקח לי זמן רב להפנים את העובדה שצריך להסיר מהרכב את הקיט שלא מתאים לו. לזרוק את הקיט לפח. אולי את כל הרכב. שאנסתי. שזה בכלל זוועה, לאנוס רכב.

נ"ב: הבעיה היתה בורג אחד שהתרופף. התיקון ארך 17 שניות. כולל כמה שניות שהתבזבזו על שיחה על "מה שלומך".

tom1105
09-10-17, 07:28
באינדיאנים אין דבר כזה זה לא מתאים... גם אם זה לא מתאים... תמורת 2 ברגים הכל יהיה תואם...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

נמרוד
09-10-17, 09:06
תומר אתה כל כך צפוי... [emoji6]

אפשר לסכם את הגישה שלך לג'יפים: "אבל היא נהנית מזה! עובדה שהיא נשארת איתי!"

רפי לין
09-10-17, 09:18
נ"ב: הבעיה היתה בורג אחד שהתרופף. התיקון ארך 17 שניות. כולל כמה שניות שהתבזבזו על שיחה על "מה שלומך".
ומי היה ה"צדיק"?
המשך חג שמח - רפי לין

hadtomer
09-10-17, 10:59
ומי היה ה"צדיק"?
המשך חג שמח - רפי לין
קובי נשר.

שתפס אותי ממש לפני שעמדתי לזרוק את הרכב, לשרוף את הקיט, ללכת למשטרה להכריז שאני אנס של ג'יפים ולהסביר שמיטב המומחים בג'יפולוג אמרו את דברם והם יודעים הכל.

six 4 life
09-10-17, 12:19
קובי נשר.

שתפס אותי ממש לפני שעמדתי לזרוק את הרכב, לשרוף את הקיט, ללכת למשטרה להכריז שאני אנס של ג'יפים ולהסביר שמיטב המומחים בג'יפולוג אמרו את דברם והם יודעים הכל.
חיפשתי פעמיים ונראה לי שאני עדין מפספס מה גרם לך להתרגש כל כך מהתגובות כאן.

IlanHadar
09-10-17, 23:43
אוי, אני כל כך מבין את התסכול הזה....
כי לפתוח ולסגור ברגים ולהרכיב כל מיני חלקים מבריקים שמגיעים בקרטון מאמריקה, כל מוסך יכול והאמת? כל אחד יכול על המדרכה ליד הבית. אבל לכוון ולכייל את העסק כמו שצריך וגם שיחזיק מעמד..... אההההה. כאן כבר צריך מומחה שמבין.

כמעט מדוייק, כל עוד מתקינים חלקים מבריקים מחברות טובות שהותאמו לדגם הספציפי בדרך כלל זה עובד ויעבוד טוב.
הבעיה שאנחנו מתחכמים, ניקח חלקים של JK נתקין על משהו אחר, נוסיף אולי ספייסר או אולי נתקן חלק שלא אמור להיות מתוקן בכלל ואז מתחיל הכיף, רעשים, תקלות, שבאמת לוקח זמן להגיע לשקט יחסי.

אבל זה כל הכיף בג'יפ, שאין סוף לאפשרויות, כל אחד עושה מה שבא לו במסגרת ה 2"...

-->