PDA

צפייה בגרסה מלאה : מסלול נחל אוג מצומת אלמוג לכיוון המרסבא

galwietzman
09-10-17, 11:22
מצויין במפה עבירות קשה ובעמוד ענן מדברים של שפ"צ לא עביר כלל. מישהו שהיה שם לאחרונה יכול לשתף האם רלוונטי או לחשב נתיב מחדש?

תודה רבה ומועדים לשמחה

איל מ
09-10-17, 13:42
על איזה קטע אתה מדבר?
המקום הבעייתי שאני מעלה על דעתי זה ג'בל חרמון. ואותו לא חייבים לעלות.

יובל48
09-10-17, 15:37
מדובר ככל הנראה על השביל השחור שחוצה את האוג ממערב,עלייה מהנחל,בורות וחריצים עמוקים.
אם תבחר בשביל האדום שחוצה את האוג ממזרח(המשך השביל מהכניסה לאלמוג)
לא תהיה כל בעייה.

נדב ש.
09-10-17, 17:31
מדובר ככל הנראה על השביל השחור שחוצה את האוג ממערב,עלייה מהנחל,בורות וחריצים עמוקים.
אם תבחר בשביל האדום שחוצה את האוג ממזרח(המשך השביל מהכניסה לאלמוג)
לא תהיה כל בעייה.

+1
יש התייחסות לציר השחור בעמוד ענן, "ציר מבוקע", שפ"צ לא נעים והצלבות.
אם תרד מאלמוג על האדום כמו שיובל ציין ותמשיך על הכחול אתה עוקף את הקטע הזה.

ariel-ro
09-10-17, 19:11
במידה ומדובר על הציר השחור-
בשנתיים האחרונות הייתי בציר הזה מספר פעמים הפעם האחרונה שהייתי שם הייתה לפני מספר חודשים.

איני יודע עם איזה רכב פות"ש ומה ניסיונו עם נהיגה שטח, אבל עבורי ועבור הצ'ירוקי(מוגבה, צמיגי שטח, לא נעול), הציר בהחלט עביר.
הוא כן מבוקע, עם בורות, הצלבות ושפ"צים, אבל רחוק מלהיות "לא עביר".

בפעם האחרונה עברנו את כל המכשולים בציר ב"מכה ראשונה". כמו בכל שטח שאני לא בטוח איך לנהוג, ירדתי והלכתי ברגל את המכשולים כדי "לראות בעניינים" ולתכנן באיזה קו לבחור, ואין גם צורך להתבייש בלבקש ממישהו שיכווין אותך. - כמובן שאין פה שום גאווה ושחצנות, אלא רק ניסיון להעביר בכתב את מצב הציר.

אישית, לא הייתי מדלג עליו. הוא גם יפה וגם מתאגר.

נדב ש.
09-10-17, 20:33
במידה ומדובר על הציר השחור-בשנתיים האחרונות הייתי בציר הזה מספר פעמים הפעם האחרונה שהייתי שם הייתה לפני מספר חודשים. איני יודע עם איזה רכב פות"ש ומה ניסיונו עם נהיגה שטח, אבל עבורי ועבור הצ'ירוקי(מוגבה, צמיגי שטח, לא נעול), הציר בהחלט עביר. הוא כן מבוקע, עם בורות, הצלבות ושפ"צים, אבל רחוק מלהיות "לא עביר".בפעם האחרונה עברנו את כל המכשולים בציר ב"מכה ראשונה". כמו בכל שטח שאני לא בטוח איך לנהוג, ירדתי והלכתי ברגל את המכשולים כדי "לראות בעניינים" ולתכנן באיזה קו לבחור, ואין גם צורך להתבייש בלבקש ממישהו שיכווין אותך. - כמובן שאין פה שום גאווה ושחצנות, אלא רק ניסיון להעביר בכתב את מצב הציר.אישית, לא הייתי מדלג עליו. הוא גם יפה וגם מתאגר.כמובן שבמפות ובעמוד ענן הכל יחסי, לרוב מה שמתואר הוא מוגזם(יש את המקומות האתגריים הידועים שהרוב פה מכירים או שמעו עליהם לפחות), גם הכל תלוי מי "המעדכן" ובאיזה רכב מדובר.יש לציין שאחרי גשם או שטפון המצב שם הופך ליותר "בעייתי".במקסימום תמיד אפשר להסתובב וללכת בדרך אחרת.

ברק לוי1
10-10-17, 00:07
מצויין במפה עבירות קשה ובעמוד ענן מדברים של שפ"צ לא עביר כלל. מישהו שהיה שם לאחרונה יכול לשתף האם רלוונטי או לחשב נתיב מחדש?

תודה רבה ומועדים לשמחה

כפי שכתבו כולם מעלי, קל לעקוף. עברנו שם לפני 4 חודשים, עם מכוון קצת בדיקות וזהירות ללא בעיות, וכאמור תלוי איזה רכב.
אגב, בחזור בירידה לכיוון צומת אלמוג העדפנו לוותר על האתגר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

יובל48
10-10-17, 09:09
ראיתי דיווח בפייס.שהציר האדום מאלמוג חסום לתנועה בתחילתו.
אז אם אתה חושב שאינך רוצה להתמודד עם הקטע בשביל השחור
אתה יכול להבנס לאדום מקליה,סיבוב קטן אבל ללא קשיים.

sgill
10-10-17, 10:26
אכן, הכניסה מאלמוג לאדום נחסמה בבולדרים ותלולית. ניתן להכנס מקליה....

galwietzman
11-10-17, 14:52
תודה רבה למגיבים וחג שמח

scheinery
12-10-17, 12:20
ניתן עדיין לחצות את האוג ולהתחבר לשביל האדום מאלמוג. ממש בכניסה לחניון המחודש להיצמד שמאלה לשביל שנוסע לאורך הגדר של הקיבוץ.
אחרי כ1 ק"מ מגיעים להתסעפות בה ניתן לפנות דרומה, לחצות את האוג ולהתחבר לשביל סמ"ש אדום.
ללא עבירות
117033

-->