PDA

צפייה בגרסה מלאה : קולר מים וצידנית - איזה?

heminew
10-10-17, 00:23
זה אולי נושא שכבר נטחן כאן ואם לא, הגיע הזמן:
איזה קולר מים אתם משתמשים? - ניסיתי כמה (rubbermade,coleman, קלקרים פשוטים) - אף אחד לא שומר את המים קרים מעבר ל 24 שעות במקרה הטוב. האם יש מוצר באמת טוב?
כנ"ל לגבי צידניות - יש מוצר ששומר את החלב בטמפרטורה קרירה (גם אם לא ממש קרה) יותר מ 24 שעות?

בינתיים הסידור הכי טוב שמצאתי הוא לשים בתחילת הטיול שקית של קרח (כזו מהתחנת דלק) בתוך הצידנית (בנוסף לקרחומים) - זה מאוד מקרר את הצידנית אך מפשיר עם הזמן ואז יש שלולית מים בצידנית... בצידנית שניה קטנה אני מחזיק שקית קרח נוספת וממנה אני מעביר קרח לבקבוקי מים. זה מחזיק 24 שעות בערך.

מחכה לשמוע המלצות

חמי

ד ו ר ו ן
10-10-17, 00:49
תחפש את סקר הצידניות שפורסם כאן באתר+השרשור האלמותי של חיים רכס על תפעול נכון של צידנית בטיול שטח ממושך.

erezgur
10-10-17, 10:11
תחפש את סקר הצידניות שפורסם כאן באתר+השרשור האלמותי של חיים רכס על תפעול נכון של צידנית בטיול שטח ממושך.

+1

צידנית טובה (תיעזר בסקר הנ"ל) מחזיקה בקבוקי מיים קפואים מעל יומיים ואם אתה "מטורף לעניין" ומקפיד על צורת האחסון, כמות הפתיחות וכו' - גם ביום החמישי המיים יהיו עדיין קרים.

נדב42
10-10-17, 16:03
קלקרים מהסוג הישן מלאים קוביות קרח מתחנת הדלק, שומעים קרקושי קרח גם אחרי יומיים-שלושה, תלוי בתנאי הסביבה. אם רוצים שיחזיק ליותר זמן ממלאים רק קרח בלי מים. יהיו פחות מים אבל להרבה יותר זמן.

ועכשיו השוס: קונים חלב (או שוקו) בבקבוק פלסטיק של ליטר, אם התווית מנייר מורידים אותה, שוטפים היטב, שופכים שקית קרח אחת לתוך הקלקר ומכניסים פנימה את הבקבוק. הוא מתאים בדיוק לפתח והמכסה נסגר, מחזיק את הבקבוק קר ליומיים לפחות וגם אפשר לשתות מים קפואים במקביל מהקרח שנמס.

חג שמייח :)

heminew
11-10-17, 22:44
קלקרים מהסוג הישן מלאים קוביות קרח מתחנת הדלק, שומעים קרקושי קרח גם אחרי יומיים-שלושה,

הלוואי, דווקא התאכזבתי מהקלקרים הפשוטים, גם הבלאי שלהם משום מה - לא מה שהיה פעם. הלכו לי שניים לאחרונה ולא שהתעללתי בהם. אולי מקרי.

קרח זה פתרון מצוין לקולרים, לצידניות-זה מבאס כי הקרח נמס ואז יש שלולית מים (אמנם קרים וטובים לשתיה) בתחתית הצידנית ...

heminew
11-10-17, 23:53
קראתי את השרשורים הרלוונטיים (דורון), תודה.
אך מה לגבי קולר מים? יש המלצות? (לא מצאתי משהו רלוונטי באתר, אם יש אשמח לדעת)

boaz avrahami
12-10-17, 00:03
לכמה ימים יתן פתרון טוב קרח יבש או מקרר

Jeep Grand Cherokee ZJ 98 V8
Honda TRX300EX

גלעד .ג.
12-10-17, 09:05
קלקר מים פשוט, פותח את האיזולירבנד שמקיף אותו בשלוש מקומות ואז שתי חתיכות הקלקר נפרדות ונשאר ביד את המיכל מים עצמו. ממלא מים ומכניס את המיכל למקפיא, לאחר שקפא מחזיר את שתי החלקים העוטפים מקלקר ומדביק עם איזולירבנד...

Sent from my iPhone using Tapatalk

heminew
12-10-17, 22:38
קלקר מים פשוט, פותח את האיזולירבנד שמקיף אותו בשלוש מקומות ואז שתי חתיכות הקלקר נפרדות ונשאר ביד את המיכל מים עצמו. ממלא מים ומכניס את המיכל למקפיא, לאחר שקפא מחזיר את שתי החלקים העוטפים מקלקר ומדביק עם איזולירבנד...

Sent from my iPhone using Tapatalk

רעיון נחמד. תודה.

אבל מישהו יודע להמליץ על מוצר איכותי למים? בדומה לצידנית איכותית (קראתי כאן באתר על צידנית קולמן אקסטרים למשל)

המשוטט
13-10-17, 09:38
זה נחמד https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171013/025d5ebe45c5142da23ae91119e83a84.jpg

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

razzamataz
13-10-17, 12:34
רעיון נחמד. תודה.

אבל מישהו יודע להמליץ על מוצר איכותי למים? בדומה לצידנית איכותית (קראתי כאן באתר על צידנית קולמן אקסטרים למשל)

אחלה צידנית...בירה ובשר כאשר הצידנית ברכב לוהט באילת ונטו 6 קרחומים - ועדיין שותים בירה קפואה לאחר יומיים

jacob72
13-10-17, 22:33
אני משתמש בצידנית אקסטריים של קולמן. אם אתה לא פותח אותה באמצע הטיול .יש לך קירור 48 שעות

heminew
13-10-17, 23:41
זה נחמד https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171013/025d5ebe45c5142da23ae91119e83a84.jpg

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

בדיוק שמתי על זה עין ותהיתי אם מישהו מכיר את המוצר.
מחזיק מים קרים (לא קרח) יותר מ 24 שעות?

נמרוד
20-10-17, 10:10
לא חסר בשוק קולרים כאלו עם ברז. אני משתמש בכזה כתום של כתר פלסטיק עם הכוסות בתוך המכסה- נוסטלגיה משנות ה80 שמצאנו חדש בבוידעם של סבתא כשנפטרה. אבל יש מלא מוצרים מודרניים של Igloo, Rubbermaid, קולמן, לדעתי גם כתר פלסטיק, בכל גודל וצבע שתרצה.

גל מגל
20-10-17, 13:41
http://www.e-shetach.co.il/pl_product~076501376142~43~182.htm

יצא לי להשתמש בכזה במילואים האחרונים.
מילאתי 3 שקיות קרח מתחנת דלק החזיק מים קרים יום וחצי בחום של צאלים.

לשימוש בטיולים הייתי מקפיא כמה בקבוקים 1.5 ליטר וזורק בפנים.

והכי חשוב לשמור שיהיה בצל כל הזמן!

איתן כ
21-10-17, 14:57
לי יש קולר מים של קולמן, לא מומלץ שכן דולף מהמכסה בטילטולים
החלפתי וגם החדש דולף. הסוכן טען שכולם דולפים ולא למלא עד הסוף!

איל מ
21-10-17, 15:28
מים קרים (לא קרח) כמו שביקשת, הקולמן לא ישמור ליותר מכמה שעות בקיץ. אם זה מים עם קרח, אנחנו כבר מדברים על יום יום וחצי בקושי (תלוי בתנאים).

boaz avrahami
21-10-17, 16:46
לי יש קולר מים של קולמן, לא מומלץ שכן דולף מהמכסה בטילטולים
החלפתי וגם החדש דולף. הסוכן טען שכולם דולפים ולא למלא עד הסוף!

תבדוק אם במכסה יש חריץ שמאפשר לשים O Ring.
אטמתי עכשיו לפני סוכות כמה ג׳ריקנים שנזלו על ידי שחתכתי לכל מכסה שתי גומיות והכנסתי בחפיפה סביב המכסה. לא נזלו אפילו טיפה כששכבו כל הצד

Honda TRX300EX

idanw
22-10-17, 06:01
תבדוק אם במכסה יש חריץ שמאפשר לשים O Ring.
אטמתי עכשיו לפני סוכות כמה ג׳ריקנים שנזלו על ידי שחתכתי לכל מכסה שתי גומיות והכנסתי בחפיפה סביב המכסה. לא נזלו אפילו טיפה כששכבו כל הצד

Honda TRX300EX

הקולרים הנ"ל לא אמורים להיות אטומים ולא מיועדים לשבת בתא מטען של רכב נוסע.
במכסה שלהם יש תעלה אוויר לא אטומה שמשמשת כנשם.

עידן

-->