PDA

צפייה בגרסה מלאה : התלבטות ברכישת רכב משפחתי גדול

הדסופה
25-10-17, 11:08
רכב שיחליף מזדה CX5 לאחר ילד שני לכן מבחינת דרישות צריך להיות הכל קצת יותר:
קודם כל בטיחותי
מקום במושב מאחורה לכסא פעוטות, סלקל ומבוגר, 2 עגלות בתא המטען
הכיוון כרגע בסגנון פורד אקספלורר/ שברולט טראברס יד שניה , המחיר סביבות 180k, שנתון 2014 ומעלה
יש רכבים יותר מומלצים מבחינת בטיחות/אמינות ומקום?

תודה!
הד

ש01
26-10-17, 12:22
בתקציב כזה, למה לא גראנד שירוקי, רחב ומרווח....

אם לא חייב יכולות שטח, מונדאו (סטיישן) הוא אחד הרכבים המרווחים ביותר הקיימים (כולל הרוחב הנדרש). בדגמים מסויימים אתה תמצא גם שקע 220 ליושבים מאחור.

הדסופה
26-10-17, 14:45
אין דרישה ליכולות שטח לרכב הזה.
גראנד רחב רק מבחוץ[emoji1] מה גם שבתקציב כזה מגיעים לשנתונים שהרכב מתחיל להתיישן

מונדאו סטיישן נשמע פרקטי מכל הבחינות כולל מחיר, יכול להיות רלבנטי תמורת ויתור על הישיבה גבוה על הכביש שיש היום

Sent from my iPhone using Tapatalk

נמרוד
26-10-17, 15:17
קשה לי להאמין שאני כותב את זה, אבל סיטרואן C4 פיקסו יענה על הדרישות שלך בצורה מצויינת, חדש יכנס בתקציב שלך עם הרבה עודף.

כרכב משפחתי מיניוואן בסגנון הזה עדיף על רוב הקרוסאוברים (לך לסוכנות ותתרשם בעצמך), יש את תנוחת הישיבה הגבוהה בלי תדמית השטח. נדמה שרכב הקרוסאובר גירשו את המיניוואנים האחרים מהארץ (פורד, מזדה...) וחבל. עוד אפשרות זה טויוטה ורסו - פחות מפנק מהסיטרואן. בליסינג או ליסינג תפעולי הייתי בוחר את הסיטרואן, אם להכניס את הסחירות ואמינות אז טויוטה.

shachar
26-10-17, 16:54
מחזק את מה שנמרוד אמר (כולל האמגזית)

יש לי C4 פיקסו כרכב גישור.
הפתיע לטובה מבחינת הנוחות והמרחב הפנימי.
המושב האחורי הינו שלושה נפרדים, פעם ראשונה שאני רואה שנוסע בוחר לשבת במושב המרכזי ולא ליד חלון
מה שלא התגברתי עליו זו ידית ההילוכים שמאחורי ההגה.

מעניין אם בגרסא "בתשלום" יש אפשרות לשדרוג של עוד מערכות בטיחות.

sgill
26-10-17, 16:57
דווקא ה CX5 החדשה נותנת בדיוק את השדרוגים שאתה רוצה לעומת הדור הקודם. חדשה לגמרי נכנסת לך בתקציב.
אם נלך על משקל המונדיאו סטיישן, יש גם סופרב סטיישן. ענקית ומאובזרת.
ואם לחשוב קצת מחוץ לקופסא: סקודה קודיאק החדשה. גדולה וגם שומרת אותך גבוה מעל הפרייבטים אם זה חשוב לך.
ואם הזכרת מינוואנים אמריקאים, לדעתי עדיף אימפאלה ענקית, 305 כ"ס בת שנה עד שנתיים.

dice2
26-10-17, 17:04
אני ממליץ לך ללכת ולעשות נסיעת מבחן בC4 פיקסו
נוחות של צרפתיה, מרווחת מעל ומעבר ו165 כ"ס ומעל 24 קג"מ על אוטו ששוקל כמו משפחתית רגילה מבטיח לך אוטו מאוד זריז לעומת איך שהוא ניראה ובכלל

ממליץ בחום

בועז

נדב ש.
26-10-17, 17:27
אם כבר התפזרתם ככה, אז הקרייזלר גראנד וויאג׳ר, המלך, עולם אחר מכולם.

איל מ
26-10-17, 18:01
אמנם לא נהוג לכתוב על "רכב של דוד של אח שלי" אבל השכנה שלי עם פיקאסו. האוטו באמת מדהים, אבל פעם בשבועיים הוא נכנס למוסך. כל פעם על משהו אחר, ובד"כ תקלות חשמל.
כרגע הם מיואשים ומנסים להפטר ממנו.
תכלס,
אני מאמין שמערכת החשמל לא יותר מטופשת מאשר בדיסקברי. אלא מה, בדיסקו המון אנשים בעולם מטפלים לבד, או לפחות מתעניינים מה היתה התקלה ופתרונה, ולכן קיים המון ידע ברשת איך להתגבר על הבאגים המובנים באוטו. בסיטרואן הידע זה לא קיים והלקוח חייב לבחור בפתרון שהמוסך מציע (החלפה מתוך בורות של חלק אחר חלק מבלי למצוא את מקור הבעיה).

dice2
27-10-17, 07:25
אמנם לא נהוג לכתוב על "רכב של דוד של אח שלי" אבל השכנה שלי עם פיקאסו. האוטו באמת מדהים, אבל פעם בשבועיים הוא נכנס למוסך. כל פעם על משהו אחר, ובד"כ תקלות חשמל.
כרגע הם מיואשים ומנסים להפטר ממנו.
תכלס,

1. תלוי איזה דור הרכב. אם זה דור קודם עם הגיר הרובוטי אז הוא בהחלט אוטו נחות מהדגם החדש בכל פרמטר ועליו אני לא ממליץ כלל
2. יש לנו במשפחה 5 צרפתיות ובכללן 2 פיקאסו ונהנים מכל קילומטר
3. צרפתיות במיוחד הרבה יותר רגישות להתקנות מקומיות. ברכב של אשתי הגיר התחרפן והABS והESP היבהבו כמו אורגן אורות, הסתבר שזה היה חיבור פארטצ' של מערכת איתור לצמה של הגיר
4. רכב מכל ייצרן זה לפעמים עניין של מזל

בועז

גלעד צ
27-10-17, 08:32
מניסיון מאוד מוצלח - סובארו אאוטבק.
ייתן לך כל מה שאתה מחפש ועוד

-->