PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בקניית ג'יפ לטיולים סוף שבוע

barbushka
30-10-17, 08:16
היי,
אני מחפש לקנות גנים בתקציב זעום של חייל בקבע. אני מוכן להשקיע עד 18 אלף לא כולל ביטוחים ויישור קו. אני לא מפחד ללכלך קצת את הידיים ולטפל במה שאפשר עצמאית.
בינתיים אני מתלבט בין הקיה ספורטאז' לויטרה דור ראשון. בנוסף םזלתי לכיוון טנדרים המספקים מרווח גדול יותר, כמו המיצובישי מגנום.
מה הייתם ממליצים?
האם עלויות התחזוקה של המגנום גבוהות?
תודה

asafk
30-10-17, 10:42
עלויות אחזקה נמוכות הן תוצאה של טכנולוגיה פשוטה וחלקים זמינים.
למשל ויטרה. למשל סמוראי. רכב דיזל בגודל מלא עולה יותר. אפילו ברמה של כמה עולה מצבר או צמיג.

מצד שני מדובר במקרים רבים בנבלות. אז צריך להיזהר בקניית רכב ישן.

אסף.

איל מ
30-10-17, 11:18
ספציפית ממגנום הייתי נמנע.
טנדר נהדר, מנוע בעייתי (כמעט כולם כבר עברו שיפוץ או החלפה בגלל התחממות שהיא כרונית בדגם), רובם שחוטים, וזהו אחד מכלי הרכב הכי גניבים שיש.

יובל48
30-10-17, 18:14
ספציפית ממגנום הייתי נמנע.
טנדר נהדר, מנוע בעייתי (כמעט כולם כבר עברו שיפוץ או החלפה בגלל התחממות שהיא כרונית בדגם), רובם שחוטים, וזהו אחד מכלי הרכב הכי גניבים שיש.

נכון למגנום אוטומטי,לידני אין בעיית התחממות.

נמרוד
30-10-17, 19:02
היי,
אני מחפש לקנות גנים בתקציב זעום של חייל בקבע. אני מוכן להשקיע עד 18 אלף לא כולל ביטוחים ויישור קו. אני לא מפחד ללכלך קצת את הידיים ולטפל במה שאפשר עצמאית.
בינתיים אני מתלבט בין הקיה ספורטאז' לויטרה דור ראשון. בנוסף םזלתי לכיוון טנדרים המספקים מרווח גדול יותר, כמו המיצובישי מגנום.
מה הייתם ממליצים?
האם עלויות התחזוקה של המגנום גבוהות?
תודה

הספורטאז' דור ראשון מועמד, הויטארה דור ראשון מועמד עוד יותר טוב, ועוד יותר טוב, סוזוקי סמוראי - זה הרכב שהכי מתאים כג'יפ ראשון בתקציב מוגבל. הכי פשוט, הכי קל להחזיק לבד.

עזוב את המגנום, ואת כל הטנדרים וג'יפים דיזל הגדולים, למרות שאני מאמין שיש בשוק מבחר יותר גדול של כלים כאלו בתקציב שהגדרת מאשר סמוראים. אבל כלי דיזל גדול שעולה כל כך מעט, יאכיל אותך מרורים. עם סמוראי ב18 אלף שקל אתה תוכל להתמודד ולהנות ממנו וגם לשפר ולגדול אם התחביב הזה יתפוס אותך.

barbushka
31-10-17, 22:07
היי מצאתי ספורטאז' במחיר סביר. השאלה היא מה ההשלכות של הכנסת מי ברז במקום נוזל קירור לרכב זה?

איל מ
31-10-17, 22:28
המשמעות המיידית היא טינופת ובלאי בכל מערכת המים העלולה לגרום לכשלים בכל אחד מחלקי המערכת. אם מי הברז שם הרבה זמן, רוב הסיכויים שהכל בפנים רקוב.
המשמעות העקיפה היא שהרכב כנראה טופל ברשלנות ובתחזוקת שבר ומן הסתם תקלות יצוצו בעוד מערכות. (אם כי מספיק מערכת מים דפוקה כדי לגמור מנוע).
שורה תחתונה, לא הייתי נוגע.

asafk
01-11-17, 19:01
המנוע הזה רגיש יחסית להתחממות- שימוש במי ברז? עבור לרכב הבא.

אסף.

amitainaveh
02-11-17, 12:13
סמוראי ב20 אלף זה סמוראי שתצטרך להשקיע בו. ולפעמים לא מעט.
קח בחשבון שסמוראי טוב באמת עולה באזור ה30 וגם מטפס למעלה.

Sent from my m3 note using Tapatalk

-->