PDA

צפייה בגרסה מלאה : הזמנה לתכנית הטיולים 4X4 סניף חדרה

idosit
31-10-17, 22:54
שלום לכולם
מצו"ב תכנית הטיולים

תכנית טיולי ג'יפים 2017 – 2018
בכל טיולי הג'יפים משולבים מקטעי הליכה!

1) שישי – 10.11.17- הרי ירושלים , מפארק עדולם דרך נחל צלצל עד ליד קנדי.
מדריך : עטר זהבי.

2) שבת - 09.12.17 – דרום מדבר יהודה וים המלח – מהר צבאים לנחל פרס.
מדריך : הראל זלצר.

3) שבת – 20.01.18 – אל מזרח הגלבוע, עמק בית שאן ונתיב אנשי החייל מיבש גלעד.
מדריך : גיל ברנר.

4) שישי – 02.02.18 – חולות ורמת הנגב – חולות חלוצה, עגור ונחל לבן (מותנה באשור הצבא!).
מדריך: עטר זהבי.

5) שבת – 10.03.18 ? - מכתש קטן. פירוט יפורסם במועד מאוחר יותר!
מדריך: יורם וולמן.

6) שישי – 13.04.18 – טיול לצפון. יפורסם במועד מאוחר יותר.
מדריך: גיל ברנר.

7) שישי/שבת – בחודש מאי – מרכז רמת הגולן – נחלים שחתרו בבזלת- זויתן, משושים ובריכות.
תאריך סופי יקבע במועד מאורח יותר! - ישלח עדכון!
מדריך: יורם וולמן.

עדה הוידה
רכזת טיולים

איל מ
01-11-17, 10:38
בחינם?

hadtomer
02-11-17, 10:12
בחינם?
לדעתי כן, המפרסם מן הסתם יודע שכל מיני גופים למטרת רווח לא יכולים לפרסם כאן סתם, מה גם שרובנו וותיקים ונוטים די להביט במבט עקום על מי שגובה כסף תמורת הזכות לטייל.

דרור ברלי
02-11-17, 12:58
יש גם כאלה שמביטים עקום על הצורך לשלם כסף למישהו תמורת כתיבה.
כתיבה של אייטמים לחדשות. או מבחני דרכים.
חמור מזה - חלק מהמסתכלים עקום על הצורך לשלם לכותבים - הם המו''לים.

ובחזרה לעניינינו.
הזכות לטייל היא כמובן בחינם. טייל לאן שתרצה. חופשי. אם אתה יכול לעשות את זה בעצמך - לך על זה.
גם בניית ציפורניים יכולה להיות בחינם. אם אתה מסוגל לבצע את זה בעצמך - אשתך הרוויחה.

אבל יש לא מעט ג'יפאים ואפילו ותיקים - אנשים נהדרים שנוהגים מצויין בשטח אבל לא יודעים לנווט. לא יודעים לבנות מסלול. לא מכירים את הארץ בכלל ואת השטח בפרט. פרטי נוף, גיאוגרפיה, הסטוריה, מור''קים וכו'. יש כאלה שלא יודעים לחלץ או לתת פתרונות לרכב שתקוע עם בעיה מכנית. הם מעדיפים לשלם למישהו שייקח אותם למקומות מגניבים שהם מפחדים ו/או לא יודעים להגיע אליהם בעצמם, יוריד מהם את הדאגות האלה.

אני באמת לא מכיר את החבר'ה המדוברים מחדרה ואולי אני טועה, אבל כמי ש''בא מתוך הפוזיציה'' כמו שפעם היה מקובל לכנות את זה כאן, לא נראה לי שזה בחינם. שוב - אולי אני טועה.

וזה כי הובלת/הדרכת טיול לקבוצה של אנשים, בוודאי כאלה שהמדריך לא מכיר ושאין להם שום סנטימנטים אליו, סוחבת איתה סיכונים לא מבוטלים, מחוייבות ואחריות מאוד גדולות שרוב האנשים בכלל לא יודעים שיש בהן צורך ויש להן תוקף - גם אם זה בחינם.
סתם שתדע - בכל מקרה של טיול שקרה בו משהו - נזק לגוף או לרכוש, המוביל עלול למצוא את עצמו חשוף לתביעות.

לסיכונים ולאחריות האלה יש מחיר. מוכרח להיות מחיר. ועל זה תוסיף את מחיר זמנו של המדריך שבמקום לשבת בכורסה עם עיתוני סוף השבוע או ללכת עם החברים והילדים שלו לפיקניק בשבת, מוביל שיירה של ג'יפים בטיז-אל-נבי תחת לו''ז קשיח ודאגה מתמדת שהכל יעבור בשלום. זו פרנסה. לא קלה בכלל אגב.

עוד משהו: החברות הרציניות שמתעסקות בתחום הזה מבטחות את עצמן ואת המדריכים שלהן מכל הכיוונים למקרים כאלה. כי היו דברים מעולם. גם לזה יש מחיר.

hadtomer
02-11-17, 14:00
אני משער שרוב החבר'ה יודעים שאתה מוציא טיולים בתשלום, הקטע הוא שאתה לא מפרסם אותם בקטע של "יוצאים לטיול בואו" ומשאיר את התהיה על הנושא הכספי בידי הקורא. אישית לא היתי יוצא עם מישהו שיוצר מלכתחילה סוג של מצג שווא בנושא. תסתכל למשל על יואב קווה, לא תראה אצלו הודעה על טיול שהיא ככה...כביכול. הוא מציין בדיוק שזה בתשלום, כמה זה עולה וכו. גם עופר. אבל מי שיוצר כזה מין קטע של לא ממש ברור האם זה עולה כסף, לא היתי ממהר לסמוך עליו. כפי שכתבת, להוציא טיול זו אחריות ואחריות מתחילה גם בפרטים הממש קטנטנים, כמו למשל לשאול האם בכלל מותר לפרסם כאן דבר כזה.

דרור ברלי
02-11-17, 14:52
לגבי התהיה אם מותר לפרסם או לא.... אני מאמין שהרבה אנשים לא טורחים לקרוא אותיות קטנות. גם את התנאים של ג'יפולוג.
גם בפייסבוק הרוב לא כל כך ממהרים לפתוח דף עסקי בתשלום ומעדיפים לדחוף את התוכן השיווקי בדף הרגיל והחינמי שלהם. עד שהמערכת של פייסבוק עולה על זה הם כבר הספיקו להרוויח משהו מזה. וגם זה בסדר מבחינתי.

אני ממש לא פוסל התארגנויות לטיולים בחינם על בסיס רצון טוב. יש בשטח מקום לכולם ושייהנו.

איל מ
02-11-17, 16:37
אם הציניות לא הובנה,
לא באמת שאלתי אם זה בחינם. הכוונה היא לכללי הםרסום באתר.

hadtomer
02-11-17, 16:41
אם הציניות לא הובנה,
לא באמת שאלתי אם זה בחינם. הכוונה היא לכללי הםרסום באתר.
גם תגובתי היתה צינית. של דרור..אה...לא כל כך.

איל מ
02-11-17, 17:17
כן, כתבתי לדרור.

דרור ברלי
02-11-17, 17:51
אז תשאל לעניין ולא סחור-סחור.
הרוב באמת לא טורחים לקרוא כללים ואותיות קטנות. חושבים שכאן זה כמו בפייסבוק.

נדב42
02-11-17, 19:03
ולהיכן נעלם פותח השרשור, שאולי יכול להבהיר את העלויות ?

דרור ברלי
02-11-17, 20:14
הם פרסמו מס' טלפון. אתה יכול להתקשר ולשאול.

idosit
04-11-17, 17:13
שלום לכולם

ראשית - בתום לב, יצרתי אי הבנה, לגבי תשלום ואני מתנצל. כן הטיולים בתשלום. כ 300 שקל.
שנית - אם עברתי על כללי האתר , אשמח לקבל תשובה מוסמכת. אני מוקיר ומעריך את המסגרת. כל הנחייה תכובד.

לעצם העניין, מדובר בהתארגנות חדרתית. לשעבר תחת מטריית החב להגנת הטבע והיום תחת החאן.
ההצטרפות כמובן על בסיס טיול ספציפי פתוחה לכולללם. כך היה וכך יהיה.

את הטיולים מובילים מדריכים ומכאן עלותם.

אנחנו מנסים לשלב טיולי נסיעה / הליכה / הדרכה.

ובנימה אישית:
משפחתי ואני, מטילים כבר שנים.
נוכחנו שמציאת המסגרת הקבוצתית לטיול, היא אולי האתגר הגדול בהוויה של טיולי ג'יפים.
לפיכך חשבתי לנכון להוסיף את המידע על האפשרות שמציעה הקבוצה בפורום הנוכחי.
ההזמנה בעינה עומדת.

ושוב - אם שגיתי , עברתי על איזשהו כלל, אני מתנצל.

עידו

נמרוד
04-11-17, 19:45
תשובה מוסמכת:

חוקי האתר - סתם הגינות - אומרים שמי שרוצה לפרסם משהו מסחרי, צריך לתאם עם הנהלת האתר. מובן מדבריך שכוונתך לא היתה מסחרית. חזל"ש [emoji1]

idosit
06-11-17, 20:48
שלום
אני מבין בדיעבד שעברתי על כללי האתר וכן גם שיצרתי אי הבנה בנוגע לתשלום
מצטער ומתנצל.
אני טייל מן המניין, לא מפרסם. חשבתי להרחיב את התפוצה ולתת לאנשים להחליט בעצמם
SORRY

-->