PDA

צפייה בגרסה מלאה : שדרוגים ראשוניים לרכב חדש (אצלי לפלות)

tom213
03-11-17, 12:22
היי חברים מה נשמע.
קניתי גימיני שנת 2015 נקי מכל וג של שדרוג למעט מיגון טרנפר.
לפי מה שחקרתי קצת והבנתי יש 3 דברים שהם חשובים בהתחלה לפחות לטובת יכולות שטח.
1. צמיגי שטח\ 50.50- על איזה אתם ממליצים מהנסיון שלכם כי אין הרבה מבחר בשוק למידה הזאת.
2.קיט הגבהה- הבנתי שחוץ מכמובן שיפור עבירות ומהלך מתלים זה מויף המון לנוחות של הרכב ביום יום כי המתלים הטנדרטיים שלו לא מדהימים בלשון המעטה. יש לכם קיט מומלץ?
3. לגבי המיגון טרנפר- כרגע יש לו מיגון פלדה 6ממ. הבנתי שיש סכנה במיגונים מהוג הזה לסדיקה של השלדה. עדיף אלומיניום או שיש איזה פתרון אחר לסיפור הזה?
ובאופן כללי אם יש לכם טיפים נוספים כי זה הגימיני הראשון שלי אשמח ביותר!

erezgur
03-11-17, 12:30
שלום וברוך הבא לפורום,

המלצה חמה - תתחיל בלקרוא את השרשורים הקיימים, לחפש ולמצוא תשובות לשאלות דומות. זה יאפשר לך לגבש מספר חלופות ולהתייעץ עליהן.

המלצה טכנית - נסה למצוא מקלדת עם האות "ס", קשה לעיתים לנחש מה התכוונת לכתוב...

asypeer
03-11-17, 16:39
1. 50:50 אם הרכב מבלה בכביש לרוב, מקסיס 771 מניסיון זה צמיג לא רע ודי זול.
2. תיקח קיט שיש לו אישור ואפשרי להכניס ברשיון (EFS או אולדמן)
3. אל תיגע.

Tzvika-Pick
03-11-17, 18:45
היי חברים מה נשמע.
קניתי גימיני שנת 2015 נקי מכל וג של שדרוג למעט מיגון טרנפר.
לפי מה שחקרתי קצת והבנתי יש 3 דברים שהם חשובים בהתחלה לפחות לטובת יכולות שטח.
1. צמיגי שטח\ 50.50- על איזה אתם ממליצים מהנסיון שלכם כי אין הרבה מבחר בשוק למידה הזאת.
2.קיט הגבהה- הבנתי שחוץ מכמובן שיפור עבירות ומהלך מתלים זה מויף המון לנוחות של הרכב ביום יום כי המתלים הטנדרטיים שלו לא מדהימים בלשון המעטה. יש לכם קיט מומלץ?
3. לגבי המיגון טרנפר- כרגע יש לו מיגון פלדה 6ממ. הבנתי שיש סכנה במיגונים מהוג הזה לסדיקה של השלדה. עדיף אלומיניום או שיש איזה פתרון אחר לסיפור הזה?
ובאופן כללי אם יש לכם טיפים נוספים כי זה הגימיני הראשון שלי אשמח ביותר!
השאלות שלך באמת נשאלו כבר מלא פעמים וחיפוש יביא לך תשובות מדויקות וארוכות.
אבל בקצרה -

1. דווקא יש מבחר לא רע בכלל של צמיגי 50/50 לג'ימני. יש לך את המקסיס 771 שהוא באמת דיל לא רע בכלל. יש לך את היוקוהומה G012 וה-G015, יש לך קצת קופר, יש דאנלופ ובטח יש עוד כמה שאני לא זוכר כרגע. מכל הרשימה הזאת אני ניסיתי עד היום את המקסיס והיוקוהומה והם אחלה, לא יודע להגיד מה עדיף אז פשוט תבדוק עם הפנצ'ריה ליד הבית מה יש במלאי ובאיזה מחיר ותחליט.

2. המתלים הסטנדרטיים לא מדהימים אבל אל תצפה שהמתלים המשודרגים יציעו שיפור משמעותי בנוחות הנסיעה כי הם לא. הרכב לא נוח ביום יום, ככה הוא.

3. אצל הגורואים לסוזוקי תוכל למצוא כל מיני מיגונים שפותרים את הבעיה הזאת, אבל במקרה שלך זה לפתור בעיה שלא קיימת. סע עם המיגון הנוכחי, הכל בסדר וחבל על הכסף שלך.

-->