PDA

צפייה בגרסה מלאה : סנדלי מעצור אחורי: היכן לקנות

ברששת
19-11-17, 19:12
אני צריך להחליף את סנדלי המעצורים האחוריים. בכל מוסך שפניתי אמרו שבגלל שאין כבר ביקוש להם הם צריכים לפרק ולשלוח אותם להדבקה.
אין לי זמן לבלות במוסך. האם יש חנות או ספק שאפשר לבוא אליו ופשוט לקנות זוג סנדלים?
סמוראי 88.

ד ו ר ו ן
19-11-17, 19:47
אזור?

ברששת
19-11-17, 19:52
מרכז, כפר סבא עד דר ת"א.

Sent from my MI 5s using Tapatalk

איציק - 4X6ZH
19-11-17, 22:48
בקניה כדאי לדעת שיש צורך לחשב את קוטר הצלחת
או במילים אחרות להתאים את הנעל לתוף הבלימה
ברכב ישן יש בלאי פנימי בתוף הבלם לכן נעל חדשה לא מתיישבת במדויק

איציק

יונימוג אדום
20-11-17, 05:44
אצלי בטנדר החלפתי את התופים והסנדלים ביחד - חדש דנדש ממכשירי תנועה .
אולם אם התופים תקינים הייתי ממליץ לך על מוניר בטייבה - הבחור מייבא ומדביק באיכות מעולה חומר גרמני משובח .
יושב בכניסה הדרומית של טייבה ממש מאחורי טסט הכוכבים , למרגלות המסגד .
לרוב יש לו סטים מוכנים על המדף - תגיע עם התופים שלך והוא יתאים במקום את הסנדלים לתופים .
מגיעים אליו בעלי מוסכים גם מרחוק בזכות איכות החומר ( נדיר מאוד בימינו נטולי האסבסט ) והעבודה הטובה .

אילן

ברששת
20-11-17, 05:50
תודה. אני בכל מקרה עושה את הטסט שם אז אקפוץ אליו.

Sent from my MI 5s using Tapatalk

ברששת
20-11-17, 15:04
אצלי בטנדר החלפתי את התופים והסנדלים ביחד - חדש דנדש ממכשירי תנועה .
אולם אם התופים תקינים הייתי ממליץ לך על מוניר בטייבה - הבחור מייבא ומדביק באיכות מעולה חומר גרמני משובח .
יושב בכניסה הדרומית של טייבה ממש מאחורי טסט הכוכבים , למרגלות המסגד .
לרוב יש לו סטים מוכנים על המדף - תגיע עם התופים שלך והוא יתאים במקום את הסנדלים לתופים .
מגיעים אליו בעלי מוסכים גם מרחוק בזכות איכות החומר ( נדיר מאוד בימינו נטולי האסבסט ) והעבודה הטובה .

אילן
אילן יש לך במקרה טלפון שלו? אני רוצה לשאול אותו לפני אם יש לו על המדף רפידות שלא אסע סתם. למרות שהוא מוסך מוסמך, הוא לא מופיע בדפי זהב ובאתר משרד התחבורה אין טלפון ולא כתובת.

יונימוג אדום
20-11-17, 18:57
מצטער אך אין לי את הטלפון שלו .
אבל יש לו מבחר גדול מאוד של סנדלי בלימה מודבקים ומחכים על המדף .
אני יודע שלסיקס שלי היו לו במלאי ( הכנסתי את הג'יפ למוסך א.א. בטירה ותוך רבע שעה כבר היו עליו סנדלי בילום ותופים תקינים ממוניר .
מזמינים ממנו הרבה מוסכים גם מאזורים רחוקים וזאת בזכות איכות החומר והעבודה , ולכן אני מאמין שיש לבחור במלאי .

אילן

-->