PDA

צפייה בגרסה מלאה : מתחיל רוצה לשאול כמה שאלות

Amos1992
24-11-17, 15:55
מה נשמע חברה?
יש לי רנגלר חדש רוצה קצת ללמוד ולהתמקצע לפני ששופך כסף
כמה דברים
1.כמה הגבהות לדעתכם צריך ברכב?הבנתי שאודלמן כרגע אפשר לנשוק ל3 אינץ' וזה חוקי ?יש משהו אחר ממולץ יותר פחות?חשוב שהיה חוקי קבלתי הצעה בערך ב10,000 תקין?יקר זול?
2.פגוש קדמי וכננת
כמה אמור לעלות בערך פגוש נורמלי מברזל+כננת?צריך אישורים מיוחדים כדי להתקין?משהו מעבר?
כמה אמור לעלות?פגוש סביר ואיכותי?
מכירים מישהו שמוכר משומש?
תכלס שוקל לבנות אם לא צריך אישור מיוחד אומשהו כי אני מסגר..

מה עוד חשוב שיהיה בג'יפ?

erezgur
24-11-17, 16:12
תתרגל לבצע חיפוש ולחפש תשובות שכבר נענו בעבר.
גם אם לא תמצא תשובה מדוייקת לשאלה שמעניינת אותך - תקבל מידע שיאפשר לך לבצע קצת מחקר בנושא ולהבין טוב יותר לאיזה כיוונים ללכת ותוכל לשאול שאלות ממוקדות יותר.

הערה שניה - חשוב לבחור כותרת טובה לפי כללי הפורום. הכותרת שבחרת יכולה להתאים לכל ההודעות שבהם אנשים שואלים שאלות ולכן אינה מוצלחת. כותרת טובה תסייע לך לקבל תשובות מהר יותר ובעיקר תסייע לנו לשמור על פורום איכותי שניתן בקלות למצוא בו מידע וללמוד משאלות דומות שהיו בעבר.

הערה שלישית - אפשר לאחד מספר שאלות קרובות להודעה אחת, אבל אפשר ולפעמים רצוי - לפצל לשתי הודעות או יותר כדי שהדיונים בהם יהיהו ממוקדים יותר (ואז תראה שאתה בקלות יכול לבחור כותרת מתאימה להודעה שלך).

ומעט מידע שאני יכול לתרום - כיום ניתן באופן חוקי לאשר הגבהות של עד 2'' (50 ממ) עם סטים מאושרים, כאשר יש אפשרות לבצע אישור פרטני (תהליך ממושך ויקר) לסטים אחרים / הגבהות חריגות, זהו לא הליך שרבים ירצו להיכנס אליו.

התקנת כננת מחייבת הליך אישור ברשיון.
פגוש ברזל מותר רק אם יש לך כננת.

Amos1992
24-11-17, 16:34
צודק
אחפש איך אפשר לערוך כדי לסדר הכל
בנוגע לחיפוש האמת לא מצאתי על בולמי אולדמן
תודה רבה על הכל אשמור על הכללים

erezgur
24-11-17, 17:03
לאחר שליחת ההודעה יש לך חלון זמן קצר שבו אתה יכול לערוך את ההודעה (נדמה לי שרק 20 דקות לאחר שליחת ההודעה). לאחר מכן - לא תוכל לערוך אותה.

במקרים שזה חשוב / צורם - תוכל לבקש מהמנהלים לערוך את ההודעה עבורך ע"י לחיצה על הכפתור המשולש עם סימן הקריאה המופיע מתחת לשם שלך בהודעה. יפתח חלון ובו תוכל לפרט את הבקשה מהמנהלים.

נמרוד
27-11-17, 16:44
1.כמה הגבהות לדעתכם צריך ברכב?הבנתי שאודלמן כרגע אפשר לנשוק ל3 אינץ' וזה חוקי ?יש משהו אחר ממולץ יותר פחות?חשוב שהיה חוקי קבלתי הצעה בערך ב10,000 תקין?יקר זול?
2.פגוש קדמי וכננת
כמה אמור לעלות בערך פגוש נורמלי מברזל+כננת?צריך אישורים מיוחדים כדי להתקין?משהו מעבר?
כמה אמור לעלות?פגוש סביר ואיכותי?
מכירים מישהו שמוכר משומש?
תכלס שוקל לבנות אם לא צריך אישור מיוחד אומשהו כי אני מסגר..

מה עוד חשוב שיהיה בג'יפ?

1. אולדמן הגבהה סולידית של 2 אינץ' ומאושרת חוקית, 10K כולל אישורים מחיר סביר. יכול להיות שתוכל למצוא יותר זול, תעשה סקר בין סדנאות. יש אינספור קיטים אחרים, חלקם מאושרים וחלקם לא. בתור מתחיל, כהגדרתך, כנראה ש2 אינץ' יספקו אותך.
2. כננת כמו הגבהה יש להתקין אצל מתקין מורשה, לקבל אישור, ולרשום ברשיון. בכננות יש מבחר מחירים גדול מאד, החל ב1,500 למשומשת טובה, דרך 2,500 לסינית, 6,000 ומעלה לכננת מותג. פגוש לכננת - החל מ2,000 שקלים והשמיים הם הגבול. באתר של אספיר ושל ינוביץ' יש מבחר מוצרים ומחירים. אתה בהחלט יכול לבנות פגוש בעצמך, אבל תצטרך להעביר אותו בדיקת מעבדה (תהליך מסובך לאדם פרטי) או לקמבן אישור.

מה עוד חשוב? - לדעתי - הכי חשוב - סט צמיגי שטח מלא, MT.

-->