PDA

צפייה בגרסה מלאה : השכרת רכב באירופה

heminew
26-11-17, 12:35
האפשרויות אינסופיות ...
האם מישהו השתמש בעבר ב rentalcars.com? זה אתר שעושה השוואה בין חברות השכרה שונות וההזמנה דרכו. נראה אתר רציני.
תודה
חמי

ishc
26-11-17, 12:36
הזמנו בעבר, היה אחלה

Sent from my iPhone using Tapatalk

גיא
26-11-17, 12:42
האפשרויות אינסופיות ...
האם מישהו השתמש בעבר ב rentalcars.com? זה אתר שעושה השוואה בין חברות השכרה שונות וההזמנה דרכו. נראה אתר רציני.
תודה
חמי

השתמשתי כמה פעמים בשרות שלהם, בארה"ב ובאירופה.
הכל היה טוב עד לפעם האחרונה.
בצרפת לפני כמה שבועות.
היה נורא. הם לא העבירו שום פרטים לחברת ההשכרה ( 6T ) וכשהגענו לקבל את הרכב לא ידעו מאיתנו בכלל ..

אני יותר לא אזמין דרכם.
אחרי שהנציג של סיקס טי עשה הרבה כדי להשיג רכב מעכשיו לעכשיו מה שבקשנו וייעץ לי להזמין בפעם הבאה ישירות מול חברת ההשכרה. בדקנו ואכן ישיר מולם היה יוצא לנו רק 10 שח יותר. והיה חוסך הרבה עגמת נפש וזמן מבוזבז.

YoavR
26-11-17, 12:47
משתמש כבר שנים באמיגו
https://www.amigoautos.com/en/

עוד לא איכזבו.

ש01
26-11-17, 12:52
עבדתי איתם, עם הזמנה ישירה (או דרך נוסע מתמיד של לופטהנזה) ועם אופרן.
במקרים רבים דוקא אופרן התגלה כזול ביותר, עם כיסוי ביטוחי הרחב ביותר, כולל כיסוי כל ההשתתפויות וכד'.

מוטי ג.
26-11-17, 13:27
+1 לאופרן

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

heminew
26-11-17, 13:42
עבדתי איתם, עם הזמנה ישירה (או דרך נוסע מתמיד של לופטהנזה) ועם אופרן.
במקרים רבים דוקא אופרן התגלה כזול ביותר, עם כיסוי ביטוחי הרחב ביותר, כולל כיסוי כל ההשתתפויות וכד'.

תודה שהזכרת לי את אופרן - נזכרתי שהזמנתי דרכם בעבר והיה אחלה

אגב - נראה שהם הרבה יותר זולים מ rentalcars

תודה

de fox
26-11-17, 16:23
משתמש כבר שנים באמיגו
https://www.amigoautos.com/en/

עוד לא איכזבו.

[emoji106]

Sent from my iPhone using Tapatalk

שגיא S
26-11-17, 16:38
האפשרויות אינסופיות ...
תודה
חמי

אני השתמשתי בהם בפורטוגל.
לא היו שום בעיות...

elibaba
26-11-17, 18:37
משתמש בהם מדי פעם, שים לב שלרוב המחירים הזולים ביותר לא כוללים ביטוח וההשתתפות העצמית עלולה להיות בסד"ג של 1500 יורו.

ariel-ro
26-11-17, 22:14
מהניסיון האישי שלי, המחיר המופיע באתר חברת ההשכרה או באתרי השוואות מחירים הם די דומים. כך שאני תמיד משכיר ישירות מחברת ההשכרה.(Hertz, alamo, avis וכד')
מה שיותר מפתיע הוא שהמחיר שנותנות חברות ההשכרה בישראל יקר יותר מהמחיר שמופיע באתרי החברות בחו"ל. (נשמע הזוי, אבל אמיתי. פעם אפילו ניסיתי לקבל תשובות מהנציגות בארץ, כמובן שנתקלתי רק בגמגומים)
כך שתמיד רצוי להזמין מהאתרים הזרים ולא מהאתרים הישראלים.

asypeer
26-11-17, 22:26
מצטרף להמלצה על אופרן, ניתן להוסיף פוליסה שמבטלת גם את ההשתתפות העצמית של חברת ההשכרה בלא הרבה כסף.

-->