PDA

צפייה בגרסה מלאה : הלכה משאבת דלק ??

Tomer
21-12-05, 17:09
בוקר אחד אני בא להתניע את הסופה נותן סטרטר (סטרטר חדש) ואחרי אולי שלוש פעמים

שנתתי סטרטר הסופה נדלקה וככה במשך כל היום. הלכתי לבדוק את זה אצל מישהו שמבין

בנושא והוא אמר שהמשאבה לא מייצרת מספיק לחץ (הוא בדק עם שעון את הלחץ דלק נדמה לי).

ברגע שאני פותח סווי'ץ מחכה 10 שניות בערך עד שהלחץ דלק עולה רק אז הסופה מתניעה

בקלות , ולפי מה שהבנתי השעון אמור לעלות ל-3 ישר שאני פותח סווי'ץ ואצלי לוקח לו כמה

שניות לעלות.

בקיצור אני צריך כנראה להחליף משאבת דלק ורציתי לדעת מה הסיפור מבחינת מחיר , הרכבה?

זאביק
21-12-05, 18:01
איפה בדקת עם השעון ?
דבר ראשון הייתי מחליף פילטר דלק (אלא אם הוא חדש לגמרי), ובודק כל דבר אחר שהוא בדרך.

לא שאני שולל את עניין המשאבה, אבל פילטר עולה עשרות שקלים, משאבה כמה מאוד לפחות...

חימושניק
21-12-05, 19:39
נסה לקפל את צינור העודפים (אפשר להחזיק אותו מקופל בעזרת אזיקון) ואז להתניע. אם הרכב מניע כמו שצריך, יש לחפש את הבעייה בווסת לחץ הדלק או במשאבה.

Tomer
21-12-05, 23:55
סגרתי את הצינור עם מפתח שוודי והגי'פ התניע יותר טוב , כנראה המשאבה חלשה ולא מייצרת

מספיק לחץ.

זאביק לא אני בדקתי , זה שהייתי אצלו בדק והוא חיבר שעון לחץ במקום אחד הצינורות דלק

שמתחברים לחנוכיה (אני לא מבין כל כך בנושא פשוט זה מה שראיתי) וכשהוא אמר לי להתניע אז

לקח זמן ללחץ דלק בשעון לעלות.

asafk
22-12-05, 00:44
לפני שאתה הולך להחליף משאבה, תבדוק אם באמת היא לא תקינה או הווסת (שנמצא בקצה ה"חנוכיה"). מה שקובע את הלחץ זה הווסת. מה שיוצר את הלחץ- המשאבה. תקלה בכל אחד מהם תיראה כמו לחץ נמוך מדי.

אסף.

Tomer
22-12-05, 07:55
אסף חיברתי לחנוכיה ברז דלק ושעון שיושבים קבוע וככה אני יכול לשחק עם הלחץ דלק , אבל

ברגע שאני סוגר לגמרי את הברז דלק אז עדיין הלחץ לא עולה על 3 בשעון ולפי זה נראה לי

שהמשאבה פשוט לא יוצרת את הלחץ.

תומר.

חגי
22-12-05, 08:58
אסף חיברתי לחנוכיה ברז דלק ושעון שיושבים קבוע וככה אני יכול לשחק עם הלחץ דלק , אבל

תומר.

למה (LEMA) זה טוב ?

asafk
22-12-05, 21:38
אם הברז אחרי הווסת- והוא סגור לגמרי- ועדיין אין לחץ- המשאבה אשמה, בהחלט.

אסף.

Tomer
08-01-06, 18:22
טוב אז הלכה המשאבת דלק , כלומר לא לגמרי אבל היא כבר לא מספקת את הלחץ הנדרש ועכשיו

מה שנשאר זה להתחיל לחפש משאבת דלק.

יש לי אפשרות להביא מארה"ב משאבה (אני צריך רק את המשאבה בלי המצוף וכל השאר) כי

יאנובי'ץ לא מוכר רק את המשאבה בלבד וזה די יקר.

האם המשאבה הזאת תתאים לסופה שלי :

http://www.tellico4x4.com/catalog/product_info.php/cPath/1759_166/products_id/760

תומר.

אביב
08-01-06, 19:54
זה בהחלט נראה כמו משאבה של סופה, אבל המחיר נראה לי יקר מעט. עד כמה שאני זוכר, משאבה עולה בסביבות 300 ש"ח (זה לא אותו הדבר כמו להביא מארה"ב).

Tomer
08-01-06, 22:53
הבעיה שלא מוכרים לבד רק את המשאבה.

מישהו אולי יודע אם המשאבה הזאת מתאימה לסופה?

sti
13-01-06, 11:37
ינוביץ כן מוכרבנפרד! קטנה בסביבות 300 ש'ח הקומפלט עם המצוף בערך 850 ש'ח.

-->