PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה למתקין מערכת שמע לפיז'ו 308 חדשה

dkrauss
01-12-17, 10:24
מעוניין לשדרג את המערכת המקורית ( על הפנים ממש בושה...) רמקולים מגבר - מה שצריך אבל לא להגזים
רצוי באיזור חיפה או מרכז קרוב לפתח תקווה
מתקין שלא יהרוס לי את האוטו
במחיר שפוי
למישהו יש נסיון עם אוטוס במפרץ חיפה ?

תודה מראש
דורון

גלעד .ג.
01-12-17, 11:34
יש לך את אוהד דיין בטבריה, ג׳יפאי משלנו ובעל מקצוע פדנט!

Sent from my iPhone using Tapatalk

amirmoshe
01-12-17, 19:05
במרכז תפנה ליוסי אלפיין. אין יותר טוב ממנו בארץ.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

יואב פולס
02-12-17, 11:36
מכיוון שהמסך ב 308 שולט על הרבה ממערכות הרכב, נכון יהיה לפנות לחברה לברר מי המתקין המורשה שלהם בארץ, ולפנות אליו.
אל תיתן לסתם אנשי סאונד להתעסק עם המערכת.

shachar
02-12-17, 11:48
מי שמתעסק עם המערכות המקוריות בפיזו זה רדיו מילנו,
הם מנצלים את העובדה הזו לרעה.

Derish
02-12-17, 16:38
מרכז קרוב לפתח תקווה
טומקאר (רמי קראדי) בהוד"ש: 09-7452747

קצת בלאגניסטים אבל יודעים את העבודה, דמוקרטים במחיר, ותמיד יש לאן לחזור אם יש שאלות. בעשור האחרון עשיתי אצלם 7-8 עבודות ברמות שונות של מורכבות, ולמטרות כמו התקנה/הסרה של אזעקות, אימובילייזרים ומערכות סטריאו הם יספיקו מעל ומעבר.

הסייג היחידי הוא שכדאי לקחת יום חופש כשבאים לשם, או להשאיר את האוטו בבוקר ולאסוף אותו בסוף היום. תחושת הזמן אצלם לבנטינית משהו.

במרכז תפנה ליוסי אלפיין. אין יותר טוב ממנו בארץ.
אין גם יותר יקר ממנו, בסבירות גבוהה.

עשיתי כמה עבודות אצל יוסי והוא ברירת המחדל שלי לפרוייקטים מיוחדים, אבל אין שום הצדקה ללכת אליו עם התקנה כזאת. הבחור אמן והזמן שלו מתומחר בהתאם, מה גם שאור יהודה לא בדיוק נמצאת ליד פתח תקווה או חיפה.

dkrauss
02-12-17, 18:37
מכיוון שהמסך ב 308 שולט על הרבה ממערכות הרכב, נכון יהיה לפנות לחברה לברר מי המתקין המורשה שלהם בארץ, ולפנות אליו.
אל תיתן לסתם אנשי סאונד להתעסק עם המערכת.

ההייתי אצלהם - וצדק מי שכתב בהמשך - עקב העובדה שהם המתקינים המורשים - המחירים בשמיים...
זה נכון שהמסך שולט בהרבה מערכות אבל כל מש שצריך אם אני נכון זה להתחבר בין יציאת המסך לרמקולים להוסיף מנחת מגבר ולהחליף את הרמקולים
ללא קשר לפונקציות אחרות של המסך שבטח עובדות על קאן -באס....

-->