PDA

צפייה בגרסה מלאה : מישהו יודע מה מצב ציר המוסכים למחר?

or_t
01-12-17, 17:06
נוסעים טרופר וגרנד ויטרה ולא רוצים יותר מידי הרפתקאות

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

oferg22
01-12-17, 20:06
היי,

המצב שלו הוא כמו שהיה בעבר - אם אתה נכנס מכיוון גדות עד גשר הפקק המצב סביר רק מטלטל עצמות.
אחרי כן הייתי ממליץ לחתוך לכביש ולחזור בשילוט לכיוון דרדרה.
למשוך לכיוון צפון בהתאם לעבירות של הרכבים.

לתשומת לבכם - הקטע הכחול בין עין מימון לעין חשק בעבירות קשה. אם הטרופר נעול הוא יסתדר. הGV לא.
אפשר לעקוף את הקטע הזה אבל כל האור הזה ממש מטלטל עצמות.

עופר

or_t
01-12-17, 20:22
היי,

המצב שלו הוא כמו שהיה בעבר - אם אתה נכנס מכיוון גדות עד גשר הפקק המצב סביר רק מטלטל עצמות.

לתשומת לבכם - הקטע הכחול בין עין מימון לעין חשק בעבירות קשה. אם הטרופר נעול הוא יסתדר. הGV לא.

עופררק לודא: ציר המוסכים זה הסמ"ש הירוק שיוצא ממצפה גדות ומתחלף אח"כ לכחול, נכון?

בטוח שאין שם בוץ רציני?

את הקטע מעין מימון לעין חשק אעשה כנראה בירידה אז לא אמורה להיות בעיה

oferg22
01-12-17, 23:55
בוץ אין חוץ ממעברי מים.

שיהיה בהצלחה ותהנו.
עריכה - כן ציר המוסכים זה מה שציינת. יש מקומות שאין סימון אבל אי אפשר להתבלבל.

עופר

Nirtzen
02-12-17, 01:01
הייתי מתחיל מחניון הג'ילבון ומצטרף לציר ומצפין.
(רק כי אני אוהב את הירידה מהג'ילבון) עד עין מימון ואם יש זמן ממשיך לירדינון ועד למעל כפר סאלד...
אם ממשיכים לעין מימון , שים לב על האדום.... לפעמים מגיעים אופנועים בהפתעה.

אני חושב שנהג טוב גם עם הגראנד ויטרה יצלח את הציר.

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk

נמרוד
07-12-17, 10:40
נוסעים טרופר וגרנד ויטרה ולא רוצים יותר מידי הרפתקאות

כששואלים שאלות על מצב צירים, מתבקש לסגור מעגל אחרי שטיילת ולענות על השאלה המקורית.

or_t
07-12-17, 11:19
כששואלים שאלות על מצב צירים, מתבקש לסגור מעגל אחרי שטיילת ולענות על השאלה המקורית.מקבל.

נסענו רכב יחיד טרופר בשבת. היה יבש לגמרי בלי בוץ למעט מעברי הנחלים. חשוב להדגיש שזה היה לפני הגשמים השבוע אז לא יודע מה מצב הבוץ שם כרגע.

אין אתגרי עבירות מיוחדים לרכב מוגבה וממוגן, אבל הציר די שובר עצמות בגלל שרובו נע על בולדרים של רמת הגולן .

בריכת הקצינים ריקה עם מים נקיים שזורמים ואפשר לשכשך רגליים, ועין מימון קסם כרגיל.

יובל48
07-12-17, 17:22
היי,

עופר

ממתי הקטע בין עין מימון לעין חשק הפך לעבירות קשה?

oferg22
08-12-17, 13:09
לא יודע ממתי - יודע שיש 2 אפשרויות להגיע - הציר הכחול שנע מעין חשק (יש עוד מעיינות באזור שמסומנים בעמוד ענן כמעיינות גונן) מזרחה לכיוון עין מימון הוא ציר שנע במגמת עלייה ויש בו קטע זרוע בבולדרים שהצריך רכב קשוח וגבוה. אני בחרתי גם לנעול שתי נעילות בקטע הזה.

ישנה אפשרות לעקוף את הקטע הזה כשבפיצול במקום להמשיך על הכחול לבחור בנתיב דרומה ואז להגיע לעין מימון מדרום. הקטע הזה בעבירות קלה.

עופר

-->