PDA

צפייה בגרסה מלאה : ביקורות שטח היום בחורשן?

ד ו ר ו ן
02-12-17, 19:17
רץ בווטסאפ מהבוקר, היה או שמועתי?

אם היה, זה תקדים.

yoni_0000
02-12-17, 22:12
בועז..? מה המקור? מישהו יודע עוד משהו?

boaz avrahami
02-12-17, 22:33
קיבלתי מאחד החברים בקבוצת משרד התחבורה בפרטי עם בקשת רשות לפרסם.

בדקתי מול כמה מקורות כשכולם למעט אחד לא ידעו על מה מדובר.
אחד ידע לספר על משטרה תחת הנ.ג יחד עם פקח רט״ג שהבן שלו ראה ביום שישי והבחור לא התעכב להבין מה הסיפור מטעמים מובנים.

פרסמתי את ההודעה עם הסתיגות לגבי האימות.
לטעמי עדיף במקרה כזה לנקוט בגישה הזהירה...

Jeep Grand Cherokee ZJ 98 V8
Honda TRX300EX

דרור ברלי
03-12-17, 09:41
שלחת לי ביום שישי ולא ידעתי לענות לך כי הדרכתי בבן שמן ולא בחורשן ואולי טוב שכך - כי מהכירותי את המשטרע אני מאמין שאם באמת היו שם הקלגסים וחיפשו במי להתעלל הם לא היו מחמיצים הזדמנות להוריד עוד סופה מהכביש...

אין שום סיבה שמישהו ימציא פתאום סיפורי בדיות ויטרח לשלוח אליך בפרטי.
זה גם לא תקדים. שוטרים (סדירים ומתנדבים-משועממים) כבר פקדו לא פעם ולא פעמיים ולא מאה פעמים בימי שישי כל מיני איזורים בישראל שידועים כמקומות מפגש/ריכוז לג'יפאים ולחובבי שטח מוטורי - כי שם יש כלי רכב משופרים עם ''שינויי מבנה'' וכו' וזה אומר שפע של פרנסה לשוטר המשועמם שכבר תפס את כל הגנבים/שודדים/אנסים/פדופילים בעיר שלו.
פשיטות המשטרה על הבור זו הדוגמה היותר ידועה. אבל גם סביב כביש 4311 (פלמחים) וגם בהר חורשן.

פעם בתקופה הם מגיעים להתקרצץ ולהציק. להוריד כמה כלים מהכביש. לעשות רע על הנשמה ולשדוד קצת כסף מאזרחים. למזלנו זו לא מדיניות חדשה ואין לממלכת הרשע משאבים ועניין להקצות לזה כוחות באופן קבוע. אלה סתם מבצעי אכיפה ממוקדים ויוזמות מקומיות.

ובדיוק לצורך הזה יש את קבוצות הווטסאפ המאוד יעילות.
כמו שאנחנו יודעים להזהיר מפני ניידות השודדים של משרד התחבורע ולחתוך להן את הפרנסה, ככה אפשר להזהיר גם במקרה כזה. אם מישהו ראה ביום שישי או שבת רכבים משטרתיים מסתובבים באופן חשוד בשבילי חורשן או כל מקום אחר שידוע כמקום מפגש ו/או שעשועי שטח מוטוריים, הם כנראה לא הגיעו לשם ליום גיבוש/כיף של התחנה שלהם או סתם לעשות קפה על פסגת הנ.ג.

איל מ
03-12-17, 11:07
מהנסיון שלי (אופנוע שטח),
רוב הפעמים שבהם נתקלתי במשטרה בשטח הם התעניינו בעיקר באופנועים ובטרקטורונים.
ג'יפים פחות עניינו אותם.
מצד שני אם תעבור לידם עם צמיגי 37, הם בטח לא יתעלמו.

sportman
03-12-17, 20:23
היה משהו שרץ בקבוצות ווטסאפ....בשישי ,טוענים שבדקו כלמיני כלים בחורשן

דרור ברלי
11-12-17, 21:16
בשישי האחרון היו היילקסים משטרתיים (לא מג''ב) מתחת לנ.ג.

-->