PDA

צפייה בגרסה מלאה : ייעוץ לפני קניית רקסטון מהחברה

darbirr
06-12-17, 12:53
אהלן חברים,
אנחנו מתכננים לקנות רקסטון למשפחה, 4 (פוטנציאל ל5) נפשות שאוהבים וצריכים רכב גדול ומסיבי שיכול לסחוב גלשנים, ציוד רב לאירועים וסתם שיהיה מרווח. כמו כן אני (בן 19), ככל הנראה אשתמש ברכב כרכב טיולים, לפחות עד השחרור...
אנחנו לא מעוניינים להוציא 350 אלף ש"ח על רכב ולא מחפשים משהו מלוקק, הגענו למסקנה שרקסטון מתאים לתיאור. רציתי לשאול שאלות כלפיו, לאנשים שמחזיקים ברכב או מכירים בעלים שלו. לא "שמעתי ש..." וכו'.
הבנתי שהוא מגיע (בין השנתונים 2016-2018) עם מנוע 2.2 דיזל, איך הוא בכביש? איך בשטח? איך הצריכת דלק והתחזוקה?
איך הרכב במחינת אמינות? יושב הרבה במוסך?
במידה וארצה לטייל איתו, איך העבירות שלו בשטח? במידה וארצה לקחת אותו לטיולים רציניים (שטח קשה וטכני)?
שאלה אחרונה והכי חשובה, שיפורים - ככל הנראה נקנה אותו מהחברה, איזה שיפורים מומלץ לעשות ולקחת בחשבון כדי להתאים אותו לשטח, בלי לפגוע יותר מדי ביום יום? איזה מיגון כדאי? הגבהות?
תודה רבה!

darbirr
06-12-17, 12:57
אהלן חברים,
אנחנו מתכננים לקנות רקסטון למשפחה, 4 (פוטנציאל ל5) נפשות שאוהבים וצריכים רכב גדול ומסיבי שיכול לסחוב גלשנים, ציוד רב לאירועים וסתם שיהיה מרווח. כמו כן אני (בן 19), ככל הנראה אשתמש ברכב כרכב טיולים, לפחות עד השחרור...
אנחנו לא מעוניינים להוציא 350 אלף ש"ח על רכב ולא מחפשים משהו מלוקק, הגענו למסקנה שרקסטון מתאים לתיאור. רציתי לשאול שאלות כלפיו, לאנשים שמחזיקים ברכב או מכירים בעלים שלו. לא "שמעתי ש..." וכו'.
הבנתי שהוא מגיע (בין השנתונים 2016-2018) עם מנוע 2.2 דיזל, איך הוא בכביש? איך בשטח? איך הצריכת דלק והתחזוקה?
איך הרכב במחינת אמינות? יושב הרבה במוסך?
במידה וארצה לטייל איתו, איך העבירות שלו בשטח? במידה וארצה לקחת אותו לטיולים רציניים (שטח קשה וטכני)?
שאלה אחרונה והכי חשובה, שיפורים - ככל הנראה נקנה אותו מהחברה, איזה שיפורים מומלץ לעשות ולקחת בחשבון כדי להתאים אותו לשטח, בלי לפגוע יותר מדי ביום יום? איזה מיגון כדאי? הגבהות?
חשוב לציין שאנחנו מחפשים רכב חדש מהחברה, במחיר שפוי (רבע מליון שקלים כבר נראה מטורף), או בן שנה-שנתיים במקסימום. במידה ויש הצעות אחרות תמיד פתוחים לשמוע!

תודה רבה!

נדב ש.
06-12-17, 14:14
חיפוש קצר כאן באתר:
http://www.jeepolog.com/forums/content.php/3369-מבחן-דרכים-סנגיונג-רקסטון-2014

וכתבה של רמי גלבוע:

https://cars.walla.co.il/item/2955095

agabay
06-12-17, 15:53
לי יש דגם 2014 ואני מאוד מרוצה ממנו
נוח וחזק בכביש, בתצורת 5 נוסעים יש תא מטען ענק
איכות הרכבה\חומרי תא נוסעים בינונית (לדוגמא הפלסטיק בסוככי שמש שמכסה את המראות הקטנות נשבר בשני הצדדים) אבל כנראה זו הפשרה ברכב, לא בטוח שזה מצדיק 150 אלף ש"ח
אבל ! שמעתי לפחות מאדם אחד שהיה לו שנת 2016 שישנה בעיה עם מערכת בקרת משיכה, ולכן יכולות השטח נפגמות
ב2014 אין את הבעיה והרכב עושה טיולים ברמת בינוני (על פי מגדירי המסלולים) בכיף
מציע לך לברר את הנושא לעומק

darbirr
06-12-17, 16:27
חיפוש קצר כאן באתר:
http://www.jeepolog.com/forums/content.php/3369-מבחן-דרכים-סנגיונג-רקסטון-2014

וכתבה של רמי גלבוע:

https://cars.walla.co.il/item/2955095

קראתי כבר, מחפש חוות דעת נוספות של אנשים שרכשו את האוטו ויש להם אחד- לא כתבות

Gilad
08-12-17, 10:52
לאשתי יש אחד בן שנה, נקנה חדש מהחברה

מנוע חזק מאד ונח לנסיעות משפחתיות ארוכות

קצת קופצני בנסיעה, לא משהו קריטי
בחורף על כביש רטוב הוא מכניס די בקלות את בקרת המשיכה לעבודה והיא לא מהמוצלחות לטעמי - חונקת את המנוע לגמרי במקום לטפל בגלגל סורר

בשטח אין לי אתו הרבה נסיון כי אני נוסע בדיפנדר אבל בעבר היה לנו רקסטון שהיה די גיבור בשטח ולא התרגש מעבירות. לגבי בקרת המשיכה - פשוט מכבים אותה בשטח.
בפעם אחת שיצא לי לסוע איתו בחול זה לא הזיז לו (בכל זאת 170 כס...)

אם תמצאו אחד משומש בן שנה או שנתיים תעשו עסקה מעולה מבחינת עלות תועלת כי הוא מאבד יחסית הרבה מהערך שלו

תהנו

בוזי
08-12-17, 10:58
גלעד, נדמה לי שאתה מחליף בין "בקרת משיכה" ל esp.
אלו שתי מערכות שונות שעושות עבודה שונה.

Gilad
08-12-17, 12:17
תקרא לזה איך שאתה רוצה - יש כפתור שמבטל אותה 😉

בוזי
08-12-17, 21:37
אז זו esp - מערכת בקרת יציבות.
המערכת מזהה אובדן שליטה של הנהג (וספציפית סבסוב או החלקה של הגלגלים הקדמיים או האחוריים) בולמת גלגלים באופן סלקטיבי ומגבילה את כח המנוע אם דוושת התאוצה לחוצה. המערכת פועלת גם בהאצה וגם בבלימה, אלא אם מבטלים אותה באמצעות הכפתור ואז היא "רדומה", לא כבוייה לגמרי.
לא הייתי ממליץ לאף אחד לנסוע בכביש כשהמערכת הזו כבוייה - היא מצילה חיים, לא פחות.

מערכת בקרת משיכה, פועלת רק בזמן תאוצה. כאשר היא מזהה גלגל אחד או יותר שמפרפרים בלי אחיזה, היא בולמת את הגלגל ובכך מעבירה כח לגלגלים שיש להם אחיזה.
לא ידוע לי על דרך לבטל אותה, למעט לגרום לתקלה באחד החיישנים ובכך להכניס את המערכת למצב חרום.

-->