PDA

צפייה בגרסה מלאה : הגבהת ספייסרים מאושרת משרד התחבורה - SPACCER

yaibinder
20-12-17, 08:02
שלום,
ברכבי מותקנים ספייסרים של 3ס"מ, שבדיוק שקלתי לפרק כיון שלא ניתן לרשום ספייסרים ברשיון,
בשיטוט ברשת מצאתי את חברת SPACCER, יושבים בקרית טבעון, שמיבאים ערכות ספייסרים לכל סוגי הרכבים, אשר נרשמים ברשיון הרכב.
המוצר שלהם יקר מאד יחסית (ספייסרים של 3.6ס"מ - כמעט 900 יורו, ללא התקנה ומשלוח).
אבל...
אם הם אישרו את המוצר שלהם, כיצד אני יכול לאשר את הספייסרים שלי באופן פרטני? ישנה איזושהי דרך? מעבדת רכב?

תודה
יוסי

OFF-RoaD
21-12-17, 09:33
לא בקיא ברזי התהליך, אבל אם אתה חושב שזה יעלה פחות מלקנות את המוצר המוכן והמאושר שלהם, אתה עתיד להתבדות...

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

נמרוד
21-12-17, 15:17
שלום,
ברכבי מותקנים ספייסרים של 3ס"מ, שבדיוק שקלתי לפרק כיון שלא ניתן לרשום ספייסרים ברשיון,
בשיטוט ברשת מצאתי את חברת SPACCER, יושבים בקרית טבעון, שמיבאים ערכות ספייסרים לכל סוגי הרכבים, אשר נרשמים ברשיון הרכב.
המוצר שלהם יקר מאד יחסית (ספייסרים של 3.6ס"מ - כמעט 900 יורו, ללא התקנה ומשלוח).
אבל...
אם הם אישרו את המוצר שלהם, כיצד אני יכול לאשר את הספייסרים שלי באופן פרטני? ישנה איזושהי דרך? מעבדת רכב?

תודה
יוסי

כדי לאשר "ערכת הגבהה" (שבהחלט יכולה לכלול ספייסרים) צריך לבצע תהליך שמפורט בנוהל H-01-2016 של משרד התחבורה. הנוהל מופיע במלואו כאן:
http://www.jeepolog.com/forums/content.php/3797

עלות בדיקת המעבדה אינה גבוהה במיוחד - אני שמעתי מספרים בסדר גודל של 3,500-5000 שקלים. אבל בנוהל הקיים התהליך נועד רק ליבואנים או יצרני ערכות. צריך להיות מפעל ליצור רכב כהגדרתו במשרד התחבורה, צריך לבנות תיק מוצר הנדסי... בעיקרון משרד התחבורה לא מתנגד לאישורים פרטניים, אבל אני לא מכיר שהוציאו נוהל כזה עדיין.

-->