PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם למישהו יש קישור להורדת מפות לווין ברזולוציה טובה לתוכנת ניווט כמו OFFROAD או אחרות?

פיני ד
21-12-17, 16:32
תדוה מראש

tamir128
21-12-17, 18:00
MOBAC

פיני ד
10-01-18, 16:39
MOBAC

אתה יכול להרחיב?

איל מ
10-01-18, 16:44
אתה יכול להריץ חיפוש בפורום ניווט וקשר או בגוגל בתוספת +jeepolog.com

tamir128
11-01-18, 10:03
אתה יכול להרחיב?

לייצר בעצמך את המפות בעזרת MOBAC

http://mobac.sourceforge.net/

(http://mobac.sourceforge.net/)

Ilanza
23-02-18, 07:55
אנחנו בודקים אפשרות להוסיף את זה לרשימת המפות אופליין של אופרואד. אעדכן בהמשך

zivo
23-02-18, 08:57
לא מכיר את OFFROAD ואיזה פורמט מפה צריך, אבל, אני עובד עם
Google Maps Downloader של Allmapsoft.com, ויוצר תצ"א לשימוש באורוקס.

אני שילמתי (הגירסא החופשית מגבילה הורדה ברזולוציה נמוכה - 15?).
יש בעיה להוריד כמות גדולה (שטח גדול, נגיד כל רמת הגולן), ברזולוציה גבוהה (גוגל חוסמים אותך אחרי כמה שעות. ואז, או שמתחילים לעבוד עם פרוקסי , או מחכים 24 שעות).
אבל, אין בעיה להוריד תא שטח קטן יותר, של טיול ברזולוציה טובה.
שים לב, שלפחות בגוגל, אזורים שלמים בארץ לא זמינים ברזולוציה מעל 19.

My two cents

tamir128
23-02-18, 15:18
לא מכיר את OFFROAD ואיזה פורמט מפה צריך, אבל, אני עובד עם
Google Maps Downloader של Allmapsoft.com, ויוצר תצ"א לשימוש באורוקס.

אני שילמתי (הגירסא החופשית מגבילה הורדה ברזולוציה נמוכה - 15?).
יש בעיה להוריד כמות גדולה (שטח גדול, נגיד כל רמת הגולן), ברזולוציה גבוהה (גוגל חוסמים אותך אחרי כמה שעות. ואז, או שמתחילים לעבוד עם פרוקסי , או מחכים 24 שעות).
אבל, אין בעיה להוריד תא שטח קטן יותר, של טיול ברזולוציה טובה.
שים לב, שלפחות בגוגל, אזורים שלמים בארץ לא זמינים ברזולוציה מעל 19.

My two cents

עם MOBAC אתה יכול להוריד מה שבא לך.
זום 19 זה אובר קיל לדעתי.
בעבר היה לי על הטל' זום 18 של גוגל היבריד מחולק ל 4 של כל הארץ.
היום אני עם תצ"א גוגל היבריד זום 17 של כל הארץ בחלק אחד, לדעתי ממש לא צריך יותר.

zivo
23-02-18, 22:57
עם MOBAC אתה יכול להוריד מה שבא לך.
זום 19 זה אובר קיל לדעתי.
בעבר היה לי על הטל' זום 18 של גוגל היבריד מחולק ל 4 של כל הארץ.
היום אני עם תצ"א גוגל היבריד זום 17 של כל הארץ בחלק אחד, לדעתי ממש לא צריך יותר.

יש לך XML תקין של גוגל (או רק את ה URL)?

tamir128
24-02-18, 20:08
יש לך XML תקין של גוגל (או רק את ה URL)?

יש.

zivo
24-02-18, 20:48
אפשר לקבל, בבקשה.

tamir128
25-02-18, 10:36
שלח לי כתובת מייל בפרטי?

erezgur
25-02-18, 10:46
בגרסאות ישנות יותר של MOBAC, הייתה מגיעה עם התוכנה רשימה מכובדת מאד של מקורות, אתרי מפות מהן ניתן לייצר מפות אופליין. הרשימה כללה בין השאר גם מפות של גוגל (מפות ערים, מפות מבוססות צילומי לוויין, פני שטח וכו').

בשלב מסויים הובהר למפתח הכלי הנפלא הזה שהוא עלול למצוא עצמו נתבע בשל הפרת זכויות יוצרים / שימוש שלא על פי תנאי האתר (שמאפשר צפיה באתר אבל לא הורדת מפות / העתקה וכו' לטובת שימוש בתוכנות אחרות) וכדי לא לסגור את הפרוייקט היפה הזה הוא החליט להסיר את כל המפות / אתרים שאינם "פתוחים" ומאפשרים לכל דכפין שימוש במפות ובמידע שבאתרים וכך כיום הרשימה היא מצומצמת יחסית.

זה הרקע וגם כדי להסביר שאולי מוטב להעביר קבצים כאלו באופן פרטי ולא לפרסם בפורום שלנו חומר שיכול עקרונית לסבך את בעלי האתר (איני משפטן אבל נשמע לי הגיוני).
תוכל למצוא את הסיפור הזה בצורה יותר ברורה ומפורטת בפורום של MOBAC - http://mobac.sourceforge.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=1

בכל מקרה, תוכל לנסות את קובץ ה- XML המוזכר כאן - http://mobac.sourceforge.net/forum/viewtopic.php?t=816
לא בדקתי אם הוא מספיק מעודכן...

erezgur
25-02-18, 15:37
בכל מקרה, תוכל לנסות את קובץ ה- XML המוזכר כאן - http://mobac.sourceforge.net/forum/viewtopic.php?t=816
לא בדקתי אם הוא מספיק מעודכן...
טוב, בדקתי לרגע וזה עובד (מפה היברידית - שכבת הישובים ושמות הרחובות מעל לרקע של צילומי הלווין. עד רמת זום 19...).

דרך אגב, אם מדובר על אורוקס-מפס אז מלבד MOBAC - יש דרך מאד נוחה לטעמי להכין מפות אוף-ליין ישירות מהאורוקס.
פירטתי זאת מספר פעמים בעבר כאן בפורום. בקצרה -
1. צריך קובץ מקורות מפה טוב (הקובץ של גיא שחר, המכונה פדלאון מאתר גרופי ומבקר לעיתים גם כאן - הגרסא המעודכנת שלו נמצאת בפייסבוק למיטב זכרוני).
2. מתוך תוכנת אורוקס, עוברים למסך החלפת המפה, בוחרים באחת מהמפות המקוונות (און-ליין)
3. מבצעים זום-אאוט, כך שכל השטח אותו רוצים כמפת אוף-ליין נמצא בתוך המסך ואז מתפריט המפות בוחרים באפשרות של Map Creator.
4. "דוקרים" 2 נקודות על המסך - המלבן שנקודות אלו הן הקודקודים המנוגדים שלו מגדיר את גבולות המפה שתיווצר. נותר רק לאשר, לבחור את רמות הזום הרצויות, לתת שם למפה וללחוץ על כפתור ההורדה (כדאי כמובן לעשות זאת עם WIFI או חבילת גלישה גדולה מאד...).

בהצלחה.

tamir128
25-02-18, 16:51
האופציה של אורוקס נחמדה, אבל לטעמי לא נוחה בעיקר בגלל מגבלת הגודל.
אני מסתובב עם תצ"א גוגל היבריד בזום 17 של כל הארץ וזהו.
לייצר כל פעם מפה חדשה של האזור שבו רוצים לטייל, זה תיק מעצבן.

steed
25-02-18, 19:55
האופציה של אורוקס נחמדה, אבל לטעמי לא נוחה בעיקר בגלל מגבלת הגודל.
אני מסתובב עם תצ"א גוגל היבריד בזום 17 של כל הארץ וזהו.
לייצר כל פעם מפה חדשה של האזור שבו רוצים לטייל, זה תיק מעצבן.
מה מנע ממך לייצר את התצ"א הזו (גוגל היבריד בזום 17 של כל הארץ) ישירות מאורוקסמפס וזהו?

tamir128
25-02-18, 21:19
מה מנע ממך לייצר את התצ"א הזו (גוגל היבריד בזום 17 של כל הארץ) ישירות מאורוקסמפס וזהו?

יש מגבלת גודל גם לאורוקס וגם ל MOBAC, באורוקס היא מחמירה יותר.
מישהו הצליח לעשות מפה כזו דרך אורוקס?

-->