PDA

צפייה בגרסה מלאה : בגי"ה - כרטיסי תידלוק

ishc
27-12-17, 14:21
במסגרת מקום העבודה החדש והעלאת כמות הק"מ שאני עושה אני שוקל להצטרף להסדר עם כרטיסי תידלוק.
הציעו לי חברה בשם קרדיט קום כרטיס שתקף בתחנות דור-אלון, 25 אג' הנחה בבנזין ו9.88 ש"ח הנחה בסולר.
התשלום בהוראת קבע ואין שום התחייבות.
על פניו נשמע טוב אבל לא מצאתי יותר מדי מידע על החברה הזו אז השאלה אם למישהו יש ניסיון או המלצה להסדר אחר.

ש01
27-12-17, 14:45
אם אינני טועה, עשיתי הסדר איתם לפני מס' שנים.
התברר שההנחה ממחיר המחירון שנקבע ע"י האוצר.
בפועל - בתחנות רבות נתנות מראש הנחות - לעיתים אף מעבר לכך, הנחות שאותן לא קיבלתי.

עברתי לטן, כרטיס שלהם מבטיח 5 אגורות הנחה מעבר למחיר בתחנה.
גם במבצעים ביום ספציפי (לדוג, טן פרדס חנה - כל יום ב', ו' יש הנחה מיוחדת עבור בנזין).

lizard
27-12-17, 16:31
לי יש יו. מתדלק בתחנות דור אלון. בערך שלוש שח הנחה על מיכל מלא של 55-60 ליטר. אולי לא הכי טוב שניתן לקבל אבל קבוע וגם יש הנחות החנות נוחות.

sam1g
27-12-17, 17:31
עובד איתם כבר כארבע שנים
אין כמות מינימלית, אין עמלות, אין תוספות.

נכון, יש אצלנו (באילת) מחירים זולים מעט במזומן ולכן אני משתמש בכרטיס מחוץ לעיר.

ishc
27-12-17, 18:43
למען האמת רק היום עשיתי את החישוב ואני חושב שמדובר בחיגכון של גג 800 ש"ח שנתי, לא שווה לי את ההתעסקות ונראה לי שארד מהעניין.

ד ו ר ו ן
27-12-17, 18:52
בעבר היו לי כרטיסים כאלו, לא של חברה המוזכרת.
במבחן התוצאה לא היה שווה את ההנחה ולא את התקלות חיוב לפחות פעם בשנה, שאתה רואה בדיעבד כי זו הוראת קבע.

ניחא 200-300שח חיוב יתר שלא מקובל אבל אתה יכול להתמודד איתו עד שמבררים (והחזירו), אבל טעות של 1500שח (אמיתי..), בגלל שמישהו התבלבל עם מיקום הנקודה בהקלדה.. ולך תוכיח שהטעות שלהם.

Derish
27-12-17, 19:02
התחלת לעבוד ביקנעם, לא? ברדיוס של עשרה ק"מ יש כל מיני תחנות דלק מקומיות עם תעריפים שכבר שנים לא נראו במרכז הארץ. הייתי לוקח כמה חודשים להכיר את האזור ולנסות את התחנות השונות, ורק אז מקבל החלטות אסטרטגיות.

בנוסף, לא יודע מה נתיב הנסיעה הקבוע שלך הולך להיות, אבל באזה"ת הישן של נתניה יש כמה תחנות סבבה עם תעריפים נוחים גם כן. משם אפשר להמשיך לכפ"ס דרך כביש 4, או דרך הפרדסים של אבן יהודה, או דרך טירה/טייבה, או אם ממש בא לך - דרך מחלף ניצני עוז וכביש 6. בשביל תדלוק של פעם בשבוע זה נראה לי ישים.

DANI1
27-12-17, 20:23
אני מתדלק עם קרדיט קום כבר 5 שנים , את ההנחה מקבלים ממחיר המחיר שנקבע ע"י מינהל הדלק , בגדול אולי אני משלם מעט יותר מתחנות פרטיות , מה שקל לי שאני משלם אחת לחודש ומגיע חשבונית ריכוז , הנוחיות טובה יותר לי.
DANI 1

jacob72
28-12-17, 07:54
נסה את חברת "דלקנים".
אנו מתחברים אליהם החודש. יש להם דלקן / כרטיס תדלוק שמתאים לכל התחנות.
26 אג הנחה בכל תדלוק.

הבנתי מהם שיש שינוי בחוק ועד התאריך 1.1.2019 כל הספקים יהיו מחוייבים לתת שירות לכל תחנות הדלק בישראל.
כלומר עם אותו דלקן אתה מתדלק באיזו תחנה שאתה רוצה בלי קשר לספק .

בנוסף הבנתי שבעבר היית משלם כ 60 שח עבור ההתקנה של הדקלן והוא היה כמעיין "השכרה".

היום בעת תשלום זה הדלקן שלך כלומר זה מעיין קנייה. בעת ניתוק לא מחזירים אותו.

בהצלחה

doronbe
28-12-17, 10:10
לי היה נסיון עם חברה שעובדת עם דור אלון. המחיר הוא זה שמפרסמות התחנות לתשלום במזומן והוא יורד בהוראת קבע.
מאוד לא אהבתי שכשמתדלקים דיזל מקבלים חשבונית מטאורית כי מחיר האוצר הוא מעל 16 שח. בחיוב החודשי מחוייבים במחיר ההנחה .
מעבר לזה חייבים לבדוק כי טעות יכולה להיות גדולה.
עוד דבר . לכרטיס אין קוד ולכן כל מי שמוצא אותו יכול לתדלק.
בסיכומו של דבר העדפתי לשלם במזומן ולחסוך כאב ראש מיותר.

de fox
28-12-17, 14:12
אתה מחפש הנחה או ריכוז חשבוניות חודשי?
לי יש כרטיס של תפוז. מנפיקים בחינם בחנות הנוחות של התחנה. מעביר את הכרטיס במשאבה לפני הכרטיס אשראי בשביל לקבל הנחה (יש הנחה נוספת למזומן) בשביל סולר זה המחיר הכי זול שקיים ברגע נתון

Sent from my iPhone using Tapatalk

איש הצפון
28-12-17, 15:21
אני עובד איתם כבר שנים. מאד נוח אבל מדי פעם צריך לבדוק ולהשוות. למושבניקים יש גם תחנות של יונה אברך בהברה ישובים (בעיקר בצפון) ויש להם צ'יפ לתדלוק.

אני משווה מחירים מדי פעם ומתדלק אצל הזול מביניהם.

oferaz
28-12-17, 15:33
היי
אם אכן "התשלום בהוראת קבע ואין שום התחייבות" אז מה הבעייה?
אני אישית מתרשם יותר מהמחיר המצויין בכניסה לתחנה מאשר מהכרטיס..
ציינו פה את התחנות בסביבות נתניה, משמעותית יותר זולות מכביש החוף ואפילו מרוב התחנות על הכבישים הראשיים בצפון עד ראש פינה.
אישית אני "מכור" לסד"ש. יחסית זולים.
קח בחשבון שתדלוק אחד "בלחץ" בתחנה יקרה עשוי לבטל חודשיים של הנחות קטנות..
עפר

ishc
28-12-17, 22:34
תודה לכולם
המסלול שלי על כביש 6 נטו ואין סיכוי בעולם שאני סוטה לכיוון נתניה בשביל 25 אג הנחה לליטר ומבזבז עוד חצי שעה בדרך הביתה.
חיפשתי להוזיל עלויות וכמו שרשמתי, במקרה הטוב מדובר ב-700 עד 800 שח בשנה.
באמת שלא שווה את ההתעסקות.
אבל תודה לכולם על הרצון לעזור

Sent from my iPhone using Tapatalk

Asaf-a
29-12-17, 00:26
תודה לכולם
המסלול שלי על כביש 6 נטו ואין סיכוי בעולם שאני סוטה לכיוון נתניה בשביל 25 אג הנחה לליטר ומבזבז עוד חצי שעה בדרך הביתה.
חיפשתי להוזיל עלויות וכמו שרשמתי, במקרה הטוב מדובר ב-700 עד 800 שח בשנה.
באמת שלא שווה את ההתעסקות.
אבל תודה לכולם על הרצון לעזור

Sent from my iPhone using Tapatalkעל כביש 6 יש את תחנות דור אלון.
אמיתי אנרגיה עובדים עם דור, יש לי כרטיס שלהם, סידור נוח.
במיוחד שמקבע מחיר גם בתחנות בדרום.

Sent from my SM-T580 using Tapatalk

קדחת השטח
30-12-17, 19:18
גם אני עם קרדיטקום כבר כמה שנים טובות.
שומר את הפלט מהתחנה ומשווה לחשבונית,מעולם לא מצאתי טעות!
אצלי הוא משמש בעיקר לנסיעות לטיולים כביש 6 ולתדלוקים בתחנות דור בדרום(ערד,דימונה מיצפה)
לא מסתכל בכלל על המחיר בתחנה.
בין טיולים אני במפרץ חיפה מתדלק בקוקה קולה,קרדיטקום לא יכולים להתחרות בהם.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

sam1g
30-12-20, 10:58
לקוח של אחת החברות לשימוש בעיקר בתחנות הדרום הפרועות.
לאחרונה הטילו תשלום קבוע על השירות, מה שלא היה לאורך התקופה ובניגוד להסכם.
התנהלתי מול נציגת החברה - אין עם מי לדבר "ככה זה עם כולם" בלה בלה בלה...

איך אצלכם ? יש תשלום חודשי קבוע ??

ש01
30-12-20, 11:02
לי יש 2 כרטיסים - לאלונית (בנזין וגז באותו הכרטיס) - הנחה קבועה בכל התחנות + בונוס קטן ב"תחנת הבית".
טן - 2 כרטיסים. 1 לגז 1 לבנזין. הנחה קטנה ממחיר התחנה.

בשניהם אין תשלום קבוע.

ואם אתה באזור ב"ש, ועם גז. יש לך את אחת התחנות הזולות בארץ (יגל בעמק שרה).

מיכה100
30-12-20, 11:45
לי יש כרטיסי תדלוק בדור אלון וסונול של 'הום סימי קארד'.
5.19 שח לליטר סולר, או לפחות זה מה שהיה לפני שלושה חדשים.
יש תשלום קבוע: "עלות השימוש הינה שבעה ש“ח לחודש ותשלום שנתיי של שלושים ושלושה ש“ח בגין עיבוד נתונים ודיווח תחנות".

asael_10
30-12-20, 13:06
בס"ד

לקוח של אחת החברות לשימוש בעיקר בתחנות הדרום הפרועות.
לאחרונה הטילו תשלום קבוע על השירות, מה שלא היה לאורך התקופה ובניגוד להסכם.
התנהלתי מול נציגת החברה - אין עם מי לדבר "ככה זה עם כולם" בלה בלה בלה...

איך אצלכם ? יש תשלום חודשי קבוע ??

גם אצלי.

אני התקנתי דלקן "אוניברסלי" של אחת החברות לאחר שנאמר לי שמשלמים רק על הדלקן(רכיב+התקנה) ועל כל ליטר שמתדלקים("לא תדלקת לא שילמת").
בבדיקה שאני עשיתי המחיר היה כמעט כמו לתדלק בלי דלקן (חוץ מתחנה אחת שבה המחיר היה זול ב5 אג').
הם נתנו לי הנחה של בערך 21 אג'(משתנה בין החברות) ממחיר מחירון של שירות מלא, שזה כמו ההנחה שצריכה להיות לפי משרד האנרגיה.
לאחר חצי שנה הם התחילו לחייב אותי על השירות(חודשית).
ואז התנתקתי מהם.

נ.ב.
מדובר על בנזין 95

edish
30-12-20, 13:17
אני עם דלקנים -האחים יעקב -כרטיסי תדלוק, בפעם האחרונה שילמתי 4.8 + מע"מ על ליטר סולר , איני צורך הרבה והנוחות היא רק בריכוז החשבונית לעצמאים, המחיר בהפרשים זניחים לכאן או לכאן.

-->