PDA

צפייה בגרסה מלאה : איך אני מחליף את הרישיון לרכב פתוח

tal_96
24-12-05, 14:52
שלום לכולם
הרכב שלי מוגדר רכב שדה פרטי סגור והוא בעל ברזנט ולדברי הבעלים הקודמים כשהמשטרע עצרו אותו לביקורת הם תמיד העירו לו על תוקף הטסט שעומד לפוג ולא העירו לו על נושא הברזנט

ואך אני משנה את הסעיף הזה ברישיון ?
הוספתי תמונה של הקשת מאחורי כיסא הנוסע

http://www.jeeptrip.com/upload/8tevff2n-2.jpg

asafk
24-12-05, 15:05
אם זו קשת מקורית (ונראה שכן)- אתה אמור לגשת לעמדה 1 ולעשות "שינוי מבנה". שים לב כשאתה ניגש לשם- שיהיו לך ברכב מושבים בכמות שאתה רוצה שתהיה רשומה ברשיון, ולכולם חגורות בטיחות תקניות, אחרת לא יאשרו לך שינוי מבנה. גם הקשת- אם לא מחוברת בנקודות המקוריות שלה (למרות שנראה שכן) תהיה בעיה.

...אבל קח בחשבון שלא קל להיכנס לעמדה 1 עם ג'יפ ולצאת שלם.

אסף.

tayrie
24-12-05, 15:16
אם זו קשת מקורית (ונראה שכן)- אתה אמור לגשת לעמדה 1 ולעשות "שינוי מבנה". שים לב כשאתה ניגש לשם- שיהיו לך ברכב מושבים בכמות שאתה רוצה שתהיה רשומה ברשיון, ולכולם חגורות בטיחות תקניות, אחרת לא יאשרו לך שינוי מבנה. גם הקשת- אם לא מחוברת בנקודות המקוריות שלה (למרות שנראה שכן) תהיה בעיה.
.

זה לא המיקום המקורי של הקשת , המקורית ממוקמת טיפה יותר קדימה ומושחלת בתור השרוול שניתן לראות על הקנט בתמונה, ואז לתוך מפזר לחץ שמחובר בריצפה (לא קיים כאן).

moriseven
24-12-05, 15:28
חיים, זה כנראה כן המיקום המקורי כי הוא שכח לציין שזה CJ8 שהיה ארוך במקור וקוצר וזאת הקשת המקורית שנשארת אחרי שמורידים את הגג, אם תשים לב אחרי הקשת יש ריבוע כמו קופסא , ככה זה בא ב - CJ8 ארוך שהיה סגור בסגירת פח (כמו אצל רוני SCRAMBLER).

מוריס

tayrie
24-12-05, 15:29
בתור השרוול שניתן לראות על הקנט בתמונה

http://img370.imageshack.us/img370/6384/8tevff2n24fd.jpg

tal_96
24-12-05, 22:47
מוריס אני לא יודע יתכן והרכב קוצר כי ברשיון כתוב CJ8 ואם מביטים טוב רואים סימני ריתוך ממש אחרי פתח התידלוק
ברכב קיים מושב רוחבי שהיה מחובר "כסתח" אם שני ברגי פח ואני שידרגתי את זה לשני ברגים 5/16 לתושבת של הכיסא ( לא יודע אם זה רציני או סתם לשקט נפשי שלי) שהם כמובן אם שני חגורות בטיחות

הרכב צריך לעבור טסט עד 22 לינואר מה קורה במידה ואני ניגש לפני הזמן יש מצב להורדה מהכביש או שאני סתם פרנואיד

גיא
24-12-05, 23:32
בישראל
כשמדובר על רכב לא שיגרתי וזה כולל כמעט הכל חוץ מפוקוס / מזדה / כו' ...

כלומר, אופנוע/רכב שטח/ משאית /.... כל שניה שאתה באוטו ונוסע או עומד בצד הדרך אתה בסכנת הורדת מהכביש ..

ואני לא צוחק.

bigman
25-12-05, 10:27
אני עברתי את התהליך ההפוך מפתוח לסגור אך העיקרון זהה,אם אינני טועה החל מינואר 2004 יצאה תקנה חדשה שאומרת שכל שינוי מבנה דורש אישור יצרן הרכב(תעשיות רכב).

ההליך יחסית פשוט אך דורש אורך רוח ובהחלט יש לו גם עלויות.

ישנו בתע'ר בחור בשם איציק שיוכל להסביר לך על התהליך בכל מקרה עמדה מס' 1 איננה הכתובת לכך.

צור איתי קשר בפרטי אני אמסור לך את מס' הסלולר של איציק

coas
25-12-05, 10:37
טל, אתה פועל בגישה הנכונה, להיות מוכן, אם נצטרך וכו, אבל, וזה אבל דיי גדול, להכנס עם ג'יפ לעמדה מס 1 זה להזמין צרות. כך שבסיכום עלויות לאחר מכן, המחיר יהיה דומה למחיר הקניה של הג'יפ.
בקיצור, אם אתה לא חייב, לא הורידו אותך מהכביש, אל תתנדב.

eran4x4
26-12-05, 10:06
ביצוע טסט לפני הזמן לא מוריד אותך מהכביש, נראה לי שזו הגישה הנכונה, אחרי זה תחליט אם אתה רוצה להתעסק עם עמדה 1 או לא...

לפני הגישה לעמד 1 תחשוב טוב אם אתה מעדיף לעדכן את הרישיון לנהג + 3 או להוסיף חגורות...

tal_96
26-12-05, 19:12
אנשים תודה על העזרה
כנארה שלא ממש הסברתי את עצמי טוב
התוכנית היא כזו לנסות לעבור טסט איך שאני שבועיים לפני הזמן ואם הכול בסדר אז בהמשך לשנות את הכול גם ברישיונות
עכשיו הסרט שלי זה אם אני ניכנס לטסט האם יש מצב להיכשל בטסט בגלל שכתוב ברישיון
1. CJ 8 ולא CJ8S
2. בגלל שכתוב רכב פרטי שדה סגור והוא בעל ברזנט
3. האם בשל ליקויים אילו יכולים לישלול לי את הרשיון שכבר קיים אצלי ולשלוך אותי על גרר " לא ביטיחותי"

* ואם יש לכם טיפיים נוספים מה לבדוק לפני הרי זה מבורך

תודה

barak4*4
26-12-05, 20:14
אנשים תודה על העזרה
כנארה שלא ממש הסברתי את עצמי טוב
התוכנית היא כזו לנסות לעבור טסט איך שאני שבועיים לפני הזמן ואם הכול בסדר אז בהמשך לשנות את הכול גם ברישיונות
עכשיו הסרט שלי זה אם אני ניכנס לטסט האם יש מצב להיכשל בטסט בגלל שכתוב ברישיון
1. CJ 8 ולא CJ8S
2. בגלל שכתוב רכב פרטי שדה סגור והוא בעל ברזנט
3. האם בשל ליקויים אילו יכולים לישלול לי את הרשיון שכבר קיים אצלי ולשלוך אותי על גרר " לא ביטיחותי"

* ואם יש לכם טיפיים נוספים מה לבדוק לפני הרי זה מבורך

תודה
כדאי שתעבור על זה:
http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=10702&highlight=%E8%F1%E 8
ברק.

tal_96
26-12-05, 20:53
ערב טוב
ברק הגייפ שלי נבדק לפני שבועיים ע"י יניב CJ מהפורום ורוב הליקויים כבר תוקנו יש לי מוסך ליד הבית שמטפל לי באופל ומבחינתו להעביר את הרכב טסט זה חלק מהשירות ללא עלות נוספת מצידי ( כמובן אחרי בדיקה שלו)
אך הייתי יותר משמח לעבור טסט לבד ולהיות בטוח שהרכב שלי בטיחותי עד כמה שאפשר לצפות מגייפ שנת 90

הבנתי שלגבי הקיצור אין אם זה בעיה אז מזה נרגעתי קצת

אך מה לגבי הברזנט והקשת

תודה

-->