PDA

צפייה בגרסה מלאה : ג'יפים ראשונים מומלצים

DarkIDevil
03-01-18, 20:33
היה חבר'ה לאחר בדיקה בשטח הבנתי שאצטרך את עזרתכם, אני מחפש אם קיים רכב שטח (4X4) כמובן בתקציב של עד 50,000, מעדיף לקנות משופר.

הבנתי שאני זקוק לעזרתכם שכמעט קניתי רודיאו 2002 ולאחר מכן חבר שלי ידע אותי על הגיר הבעייתי (למרות שהרכב הגיע ממש משופר עם קולר 5 צלעות - 15 שנה אחרי, לא בא בטוב לקנות רכב עם גיר בעייתי) ואז חיפשתי על הדגמים היותר מאוחרים וגיליתי שאי אפשר להתקין בהם לוקר קדמי.

אז אשמח לעצתכם לג'יפאי מתחיל על ג'יפים מומלצים בתקציב עם מנוע גדול, אמינות, ואפשרות להתקנת כל השיפורים היעילים, דגמים שנתונים וכד'.

תודה על העזרה!

עריכה:

מוסיף את הטופס המבוקש בחוקים -

אנחנו כאן כדי לעזור אבל...תנו לנו את האופציה לעזור לכם.
בבואכם לשאול את השאלה בבקשה תנו לנו את המידע הבא:
1. כמה אתם רוצים להשקיע? - עד 50,000 מכוון יותר לאיזור ה-30
2. הרכב הוא יום יומי או מדובר ברכב פנאי לסופי שבוע? - בעיקר לסופש, לא פוסל בעתיק הרחוק יומיומי+מתכנן לשלב מערכת גז
3. מי נוהג בו? - אדם אחד - אני.
4. כמה אנשים הוא צריך להכיל בטיולים? זוג או בודד? משפחה של חמש נפשות? - זוג
5. כמה קילומטרים הג'יפ יעשה בשנה? - 10,000 פלוס מינוס
6. יש תנאי סף? אוטומטי/ידני, דיזל/בנזין וכו' - חייב להיות אוטומט/טיפטרוניק/רובוטי - לא ידני.

ishc
03-01-18, 20:38
הדבר היחיד שיש לי לכתוב לך הוא שלכל רכב כזה או אחר יש מחלה כזו או אחרת ותכלס רוב המחלה המשותפת לכל הגרוטאות שלנו זה הגיל.
חפש רכב במצב טוב שתואם את הדרישות שלך, תשקיע ביישור קו ותחזוקה וגם קצת מזל לא יזיק.
רוצה שקט נפשי, שים עוד חבילה נאה וקנה רנגלר חדש.
בהצלחה

Sent from my iPhone using Tapatalk

נדב42
03-01-18, 21:30
בתקציב הזה, משופר, אוטומטי, מנוע בנזין גדול, אמין גם עם גז ... לא טריביאלי.

אם סופה מדברת אליך, אולי אפשר למצוא אוטומטית.

יש גם צ׳רוקי וגראנד אבל אלו כלים שצריכים תשומת לב והרבה אהבה. מנועי 4.0 מקבלים גז בלי בעייה, האחרים יותר רגישים.

לא מכיר את היפנים בהקשר של גז, אבל יש את השילוש הידוע פאג׳רו-טרופר-ל"ק, לגביהם שיענו אלו שמבינים יותר ממני.

פרנצ'י
03-01-18, 23:48
אם אתם זוג, אז ג'ימני זה מעולה. עומד בכל התנאים.
עז הרים נהדרת וטובה גם לעיר. טרקטור קטן עם מנוע מכסחת דשא. אי אפשר לא להתאהב בו.

אני עברתי מג'ימני לרודאו 2003, ואחרי יישור קו והבנת המגבלות, סה"כ מרוצה מהבחירה. הרבה יותר מפנק, הרבה יותר דברים שיתקלקלו... חח.
יש גם קהילה חמה (שחיה בווצאפ ולא פה לצערי)
יש אפשרות להגבהת 4". אני הלכתי על 2.5" חוקית.
(אם התקציב שלי לא היה מוגבל, ברור שרנגלר/לנדקרוזר/אינדיאני)

ליברטי מגרד לך את התקציב העליון.. ומשיג בערך את אותה עבירות של רודאו. קיימים שיפורים אמריקאים שזה פלוס והגחון שלו חלק לעומת הרודאו.

רקסטון הוא ענק, מנוע דיזל, הדגמים הישנים נכנסים לך בתקציב (מנוע אמין, אומרים שאנמי)

נמרוד
04-01-18, 12:50
ג'ימני.

yoni_0000
04-01-18, 14:20
ג'ימני.

הוצאת לי את המילים מהמקלדת.
ב90% מהשרשורים האלה זו התשובה ולא צריך להוסיף מעבר.

איל מ
04-01-18, 14:53
פותש ביקש משהו עם מנוע גדול.
לא יודע אם זאת דרישה מחייבת אבל זה די פוסל את הג'ימני.
פותש יידרש לתשובות כאן.

GodsFather
05-01-18, 01:09
טרופר, אם כי יכול והשנתונים ירתיעו.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

נמרוד
09-01-18, 09:31
פותש ביקש משהו עם מנוע גדול.
לא יודע אם זאת דרישה מחייבת אבל זה די פוסל את הג'ימני.
פותש יידרש לתשובות כאן.

"לא מעניין אותי מה הלקוחות רוצים, אני יודע מה הם צריכים"

- אנצו פרארי

:rolleyes:

DarkIDevil
29-01-18, 11:12
הי חבר'ה יוצא שאני די מקפיץ, אבל מעדכן:

קניתי בסוף ג'ימני 2010, ממוגנת גחון מלא (4 חלקים)+ מוגבהת 2.5+ שנורקל+גגון מסיבי.

בתור ג'יפאי מתחיל יש לי כמה שאלות, האם יש עוד שיפורים מומלצים? מתי כן צריך רדיאטור לגיר (והאם יכול לשפר גיר שמתפקד כשורה) ?

האם מגן יתושים זה דבר נחוץ?

איפה ניתן להשיג ארגונית לתלייה על הדלת האחורית?

ושאלה קצת ילדותית אבל חייב לשאול, הגדלת נפח מנוע בג'ימני (התקנת מנוע 1600 של בלנו) ו/או התקנת מגדש טורבו, מה ההליך ועלות מוערכת? השלכות בלאי וכד'?

ואם מכירים מקום טוב שעושה בנייה למערכות סטריאו, איכותי ואמין?

תודה מראש על ההיענות :)

שגיא S
29-01-18, 12:42
האם מגן יתושים זה דבר נחוץ? - אלמנט ויזואלי נטו. לדעתי לא יפה במיוחד.

איפה ניתן להשיג ארגונית לתלייה על הדלת האחורית? - חפש גדג'יפ (GADJEEP) או "צעד ישראלי" הם מוכרים את זה.

הגדלת נפח מנוע בג'ימני (התקנת מנוע 1600 של בלנו) ו/או התקנת מגדש טורבו, מה ההליך ועלות מוערכת? השלכות בלאי וכד'? - הגדלתי מנוע ברכב שלך זה לשל סוויפט 1500 או ליאנה 1600. העבודה לא מסובכת בכל הנוגע לסוויפט - תושבות/סעפות/חלקים מסביב הכל תואם לגמרי. רק להחליף ולהרכיב מנוע. עלויות באיזור 6-7K נגיד נשמע לי הגיוני אבל אני לא מדבר מניסיון. ב-1600 של ליאנה יש צורך כבר בעוד שינויים (מזרקים/מחשב וכדומה). קח בחשבון שהדבר לא חוקי ואינו יכול להיות רשום בצורה חוקית ברישיונות הרכב - ועל כן צפוי שתתקל בבעיות לעבור טסט.
טורבו - אל תחשוב בכיוון הזה אפילו.

ואם מכירים מקום טוב שעושה בנייה למערכות סטריאו, איכותי ואמין? - אני יכול להמליץ על ניר סאונד מנתניה.

תגובותיי באדום.
בכל מקרה תתחדש ...

לרוב השאלות שלך ישנה תשובה בפורום משאלות שעלו בעבר...תעשה חיפוש ותמצא תשובות ועוד המון מידע שיעזור לך לתחזק ולהבין את הרכב טוב יותר בהמשך הדרך.

DarkIDevil
30-01-18, 10:02
האם מגן יתושים זה דבר נחוץ? - אלמנט ויזואלי נטו. לדעתי לא יפה במיוחד.

איפה ניתן להשיג ארגונית לתלייה על הדלת האחורית? - חפש גדג'יפ (GADJEEP) או "צעד ישראלי" הם מוכרים את זה.

הגדלת נפח מנוע בג'ימני (התקנת מנוע 1600 של בלנו) ו/או התקנת מגדש טורבו, מה ההליך ועלות מוערכת? השלכות בלאי וכד'? - הגדלתי מנוע ברכב שלך זה לשל סוויפט 1500 או ליאנה 1600. העבודה לא מסובכת בכל הנוגע לסוויפט - תושבות/סעפות/חלקים מסביב הכל תואם לגמרי. רק להחליף ולהרכיב מנוע. עלויות באיזור 6-7K נגיד נשמע לי הגיוני אבל אני לא מדבר מניסיון. ב-1600 של ליאנה יש צורך כבר בעוד שינויים (מזרקים/מחשב וכדומה). קח בחשבון שהדבר לא חוקי ואינו יכול להיות רשום בצורה חוקית ברישיונות הרכב - ועל כן צפוי שתתקל בבעיות לעבור טסט.
טורבו - אל תחשוב בכיוון הזה אפילו.

ואם מכירים מקום טוב שעושה בנייה למערכות סטריאו, איכותי ואמין? - אני יכול להמליץ על ניר סאונד מנתניה.

תגובותיי באדום.
בכל מקרה תתחדש ...

לרוב השאלות שלך ישנה תשובה בפורום משאלות שעלו בעבר...תעשה חיפוש ותמצא תשובות ועוד המון מידע שיעזור לך לתחזק ולהבין את הרכב טוב יותר בהמשך הדרך.

תודה רבה על ההיענות!

יש מצב תוכל לעזור עם דרך ליצירת קשר עם ניר סאונד?
כי גוגל ופייסבוק לא הצליחו לעזור.

erezgur
30-01-18, 10:27
גוגל מוצא בקלות את נירו סאונד...
אולי זה השם הנכון :)

שגיא S
30-01-18, 11:37
תודה רבה על ההיענות!

יש מצב תוכל לעזור עם דרך ליצירת קשר עם ניר סאונד?
כי גוגל ופייסבוק לא הצליחו לעזור.

ניר גמליאל: 0524455553

נמרוד
31-01-18, 11:35
הי חבר'ה יוצא שאני די מקפיץ, אבל מעדכן:

קניתי בסוף ג'ימני 2010, ממוגנת גחון מלא (4 חלקים)+ מוגבהת 2.5+ שנורקל+גגון מסיבי.

בתור ג'יפאי מתחיל יש לי כמה שאלות, האם יש עוד שיפורים מומלצים? מתי כן צריך רדיאטור לגיר (והאם יכול לשפר גיר שמתפקד כשורה) ?

האם מגן יתושים זה דבר נחוץ?

איפה ניתן להשיג ארגונית לתלייה על הדלת האחורית?

ושאלה קצת ילדותית אבל חייב לשאול, הגדלת נפח מנוע בג'ימני (התקנת מנוע 1600 של בלנו) ו/או התקנת מגדש טורבו, מה ההליך ועלות מוערכת? השלכות בלאי וכד'?

ואם מכירים מקום טוב שעושה בנייה למערכות סטריאו, איכותי ואמין?

תודה מראש על ההיענות :)

תתחדש ותהנה. נשמע שקנית כבר רכב די משופר. אני מציע לך לא להתפתות לשום שיפור/שינוי בחצי שנה הראשונה לפחות (מערכת סאונד זה משהו אחר, זה תעשה מה בראש שלך). מתחילה עכשיו עונת הטיולים, האביב, פסח - סע וטייל כמה שיותר. בקיץ הקרוב תהיה חכם יותר ויהיו לך שאלות פחות... ילדותיות :rolleyes:

-->