PDA

צפייה בגרסה מלאה : מצלמת רוורס

רוני סרור
07-01-18, 15:44
שלום לכולם התקנתי מצלמת דרך + רוורס. מצלמת הדרך מקבלת חשמל מהמצית ומצלמת הרוורס מחוברת לחוטים של אור הרוורס אבל כשאני משלב לרוורס התמונה לא עוברת אוטומטית. מה עושי
מיצובישי האנטר.

erezgur
07-01-18, 15:58
חסר מידע חשוב - כיצד אתה צופה בתוצאות הצילום?
במסך מערכת המולטימדיה?
על גבי מסך יעודי?

חשוב שתציין כיצד התבצעו החיבורים, מהו הדגם של המסך שבו אתה מצפה לראות את התוצאות, רצוי גם לצלם את המסך ואת החיבורים שביצעת.

האם העברה ידנית למצב מצלמת הרוורס כן מציגה תמונה?

רוני סרור
07-01-18, 16:15
התמונות של מצלמת הרוורס, מצלמת הפנים ומצלמת הדרך במצב העברה ידנית כן מתקבלות במצלמה הכל עובד כמו שצריך רק שכשאני מעביר לרוורס התמונה לא עוברת אוטומטית. אני צריך להעביר אותה באופן ידני מהמצלמה.
ישנו פלאג של מצלמת הרוורס שמחובר ישירות למצלמה ושני חוטי חשמל שמחוברים למנורת אור רוורס וישנו עוד פלאג שמזין מתח מהמצית למצלמה.

erezgur
07-01-18, 16:19
לא בטוח שהבנתי, תמונות יעזרו.

האם אתה מתכוון שאתה רוצה לצפות במצלמת הרוורס על צג מצלמת הדרך?

תוסיף בבקשה קצת מידע לגבי דגמי המצלמות. קשה לגשש באפילה.

היה לפני חודשים ספורים שרשור שעסק בחיבור מספר מצלמות למסך מולטימדיה ברכב, למיטב זכרוני הוזכר שם נושא דומה - כיצד לעבור אוטומטית לתצוגת מצלמת הרוורס בעת השילוב לרוורס.

רוני סרור
07-01-18, 19:20
118096118097
ערב טוב. על צג המצלמה אני כן רואה את מה שמצלמת הרוורס מצלמת, את הדרך ואת פנים הרכב וכדי לעבור מצילום דרך לצילום אחורי הרכב במצלמת הרוורס אני עובר באופן ידני ע"י לחיץ מעברי התמונה על גבי הצג ולא אוטומטית ע"י שילוב הגיר לרוורס.

oferg22
07-01-18, 19:58
לדעתי הכל מחווט אצלך כמו שצריך.
העניין כנראה בהגדרות של המסך - תנסה לחפור ביוטיוב או בגוגל תחת השם של הערכה שלך. חפש הגדרות למכשיר (מסך)
או לחלופין נסה לשחק עם ההגדרות בתפריטים. כנראה יש שם הגדרה לשימוש עם המצלמה הפנימית והמצלמת רוורס.

אני לאחרונה התקנתי מסך שמחובר רק למצלמת רוורס. חיווטתי כמוך והכל עבד מצוין - כשמכניסים לרוורס התמונה נדלקת.

עופר

עריכה - עזוב חסכתי לך - ציטוט מהעמוד של המכירה -
If you install a rearview camera, select the display for the front camera + car camera mode, then when reverse gear the screen will automatically display full-screen rear view screen.

בהצלחה!

רוני סרור
07-01-18, 21:39
תודה עופר על העזרה.

גיא
08-01-18, 06:21
ארז תוכל להפנות אותי לשרשור ההוא בבקשה ?
הייתי שמח לבטל את המסך / מראה ולצפות במולטימדיה ברוורס ...

לא הצלחתי לעשות את זה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

-->