PDA

צפייה בגרסה מלאה : בגי"ה - מברשת שיניים חשמלית

amitaikl
12-01-18, 10:36
חזרתי עכשיו מהשיננית.
המליצה לעבור למברשת שיניים חשמלית.
ההמלצה שלה על מברשת "פרימיום 3000" שך ORal B.

מי מכיר? מי ממליץ? מי משתמש ובמה?

הדסופה
12-01-18, 11:08
משתמש. קניתי כזו גם לילדה. ממליץ
קודם כל חברה שזה תחום העיסוק שלה פר-סה, לא כמו קולגייט למשל, ושנית זו המברשת הזולה ביותר שיש לה חיישן לחץ.
המחיר טיפה מתחת ל 300 ברשת וטיפה מעל 300 בסופרפארם
להתשמש רק בראשים רכים ותוכנית רכה (2). להתעלם משאר הראשים והתוכניות

Sent from my iPhone using Tapatalk

amitaikl
12-01-18, 11:12
משתמש. קניתי כזו גם לילדה. ממליץ
קודם כל חברה שזה תחום העיסוק שלה פר-סה, לא כמו קולגייט למשל, ושנית זו המברשת הזולה ביותר שיש לה חיישן לחץ.
המחיר טיפה מתחת ל 300 ברשת וטיפה מעל 300 בסופרפארם
להתשמש רק בראשים רכים ותוכנית רכה (2). להתעלם משאר הראשים והתוכניות

תודה!

erezgur
12-01-18, 12:14
יש כמעט באופן קבוע מבצעים טובים באמזון.
ישנם דגמים רבים, מדגם מסוים ומעלה, אולי 3000 לא זוכר ביפ, ההבדלים הם התכוונות וםיצ'רים שמעבר לפעולה הבסיסית.
לדעתי חשוב דגם עם חיווי, רטט, כאשר הלחץ חזק מדי וגם כל חצי דקה - זה מאד עוזר לעבוד נכון - כל רבע פה 30 שניות... סהכ 2 דקות.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

amitaikl
12-01-18, 12:24
הדגם של ה3000 אכן נותן רטט כל חצי דקה 4X = כלומר 2 דקות.
כמו כן יש לו חיווי על הפעלת לחץ יתר.

zivo
12-01-18, 13:11
רוצה ללכת עם העדר, לך על אורל-ב , רוצה ללכת כל הכי טוב, לך על המשפחה של Sonicare
https://www.amazon.com/Philips-Sonicare-rechargeable-toothbrush-Packaging/dp/B00QZ67O6G

שווה לקרוא ולהבין את הפטנט שלהם אבל במבחן התוצאה הם באמת בליגה אחרת.
לא צריך לקנות את הדגמים היקרים, והפשוטים עושים את העבודה טוב מאוד.
התלבטות היחידה זה עם לקפוץ למדרכה השניה ולהנות מה 30x4 שניות תזכורת ( שהוזכר פה לאורלב ).
ניתן לחלוק מטען לכל בני הבית.
אפשר, אבל מטריד ולא נח, לחלוק ידית ( ולהחליף מברשת).

גיא
12-01-18, 15:22
גם אנחנו ב ORALB
מומלץ מאד
קונים ראשים בחו"ל

המחיר פה הזוי .. ולא לקנות את התחליפים הזולים מאיביי .. זה זבל.

זוהר לב
12-01-18, 19:43
מברשת ולא משנה איזו, מנקה רק את משטחי השן.
רוב מחלות החניכיים נובעות משאריות לכודות בן החניכיים לשן, ושוב מברשת לא מגיעה לשם.
פעם שטפתי את מנוע הרכב בשטיפת לחץ ואז גם עלה לי הרעיון לשטוף כך את השיניים. חשבתי שגיליתי את אמריקה,
ובניתי ממזרק מתז שהשתמשתי בו תקופה ארוכה, ואז מצאתי שיש ברשת מאות סוגים, יקרים וזולים.
לדעתי, אין כמו שילוב של ציחצוח במברשת ושטיפה בלחץ מים חמים את המרווח שן - חניכיים.
גם אחרי הצחצוח הכי ארוך והכי יעיל, אתה מגלה בזמו שטיפה שעולים עדיין ריחות לא נעימים מהפה.:mad:

zivo
12-01-18, 19:53
ואני רק אחזור ואציע לכם, להכיר את הגישה של Sonicare.

זוהר לב
12-01-18, 20:20
ואני רק אחזור ואציע לכם, להכיר את הגישה של Sonicare.
לא מבין אותך.
האם יש קשר ישיר בן המחיר לאיכות הביצוע? אני בספק.
אנחנו משתמשים במברשת ידנית ב-10 שקלים + https://www.ebay.com/itm/Oral-Irrigator-Gum-SPA-Dental-Water-Jet-Flosser-Teeth-Flossing-Toothbrush-Sets/252479836916?epid=2119939100&hash=item3ac8f892f4:g:mjAAAOSwEjFXe4La
החיבור נוח ופשוט לברז הכיור במקלחת, והאמן לי זה עושה עבודה טובה יותר מכל מברשת.
מה לעשות, אותי לימדו לעשות הרבה - בפחות.

הדסופה
12-01-18, 20:40
שאל כל שיננית - המברשת החשמלית קודמת לשטיפה בסילון מיים מבחינת עדיפות

וואי איזה דיון עקרוני זה נהיה פה

זוהר לב
12-01-18, 20:51
עשה מה שאמרה לך השיננית.
הבאתי פן שונה של הנושא, מצידי קנה מברשת חשמלית שיורה פרוטונים ב-1000 דולר .

zivo
12-01-18, 21:23
לא מבין אותך.
האם יש קשר ישיר בן המחיר לאיכות הביצוע? אני בספק.
אנחנו משתמשים במברשת ידנית ב-10 שקלים + https://www.ebay.com/itm/Oral-Irrigator-Gum-SPA-Dental-Water-Jet-Flosser-Teeth-Flossing-Toothbrush-Sets/252479836916?epid=2119939100&hash=item3ac8f892f4:g:mjAAAOSwEjFXe4La
החיבור נוח ופשוט לברז הכיור במקלחת, והאמן לי זה עושה עבודה טובה יותר מכל מברשת.
מה לעשות, אותי לימדו לעשות הרבה - בפחות.
1- אני בכלל לא מתייחס למחיר ( הפוך אפילו רמזתי שאני לא בטוח ששווה לשלם 10-15 דולרים נוספים על הטיימר).
2- אם אתה שואל אותי על מחיר, לא מעניין אותי.אם זה היה אלפי שקלים....נו.. שיקול. אבל אם הידית עולה פחות מ 50$ ( ומברשת עולה 10$, לשלושה חודשים) וזה, מה שיעשה אותי בריא, המחיר זה לא הנושא.
3- לגופו של ענין, בניגוד לרוב המברשות שמבוססת על מברשת עגולה, המברשות של Philips Sonicare, נראות כמו מברשת רגילה, אבל רוטטות למעלה מ 20,000 פעמים בשנייה.
זה יוצר אפקט אולטרה סוני בתוך הנוזלים שבפה ( באזור המברשת) ולכן מגיע גם לכל מני פינות, שהמברשת עצמה לא מגיעה.
4- כמובן, שכמו לכולם, יש להם גם מוצרים משלימים שמבוססים על התזת מים. גם פה, יש שימוש באולטרה סוניק ( כמו הציוד של שיננית).

בסופו של יום, הכל תאוריות...,. השאלה מה אומרת לך השיננית בביקורת הבאה.
אצלי זה עשה אותה מרוצה :-)

זוהר לב
12-01-18, 23:02
שכל אחד יעשה מה שטוב לו ושנהיה כולנו בריאים.
רק תוספת קטנה לגבי ילדים. כדאי ללמד אותם צחצוח על מודל ואח"כ על עצמם.
רכשתי את זה,
https://www.ebay.com/itm/Dental-Teaching-Study-Adult-Standard-Typodont-Demonstration-Tooth-Teeth-Model/262702838275?epid=3007115005&hash=item3d2a4f3203:g:QHYAAOSwjDZYagWF

בנוסף ללימוד טכניקת הציחצוח זה הוביל להרבה שאלות והתענינות רבה במבנה והיגיינת הפה. ממליץ בחום.

שכחתי משהו חשוב. חוט דנטלי.
שילוב של חוט דנטלי, מברשת שיניים ושטיפה בלחץ חוסכת לנו את הביקור אצל שיננית. פשוט אין הצטברות פלאק בשיניים.

-->