PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש כנפונים להאנטר 2009. מישהו יודע איפה אפשר לקנות?

motiyairl
15-01-18, 14:24
שלום לכולם,

אני מחפש להוסיף כנפונים להאנטר 2009. הוא בגירסת הבסיס GL ולא מגיע איתם.

האם יש מגבלה מסויימת של כנפונים (זאת אומרת, לאחר התקנה צריך להיות רשום ברשיון)?
המלצה למקום/אתר שמהם אפשר לקנות?
חיפשתי קצת באייבי אבל לא הזמנתי אף פעם משהו לרכב משם, וכגם אין לי מושג כמה זה עולה בארץ.

דוגמא למשהו מאייבי:
https://www.ebay.com/itm/Shinny-Workmate-Fender-Flares-Wheel-Arches-6-Mitsubishi-L200-Triton-05-12-ML-MN/151862990797?epid=632730573&hash=item235bbd57cd:g:tbYAAOSw9mFWLg8l&vxp=mtr

המלצות?

גלעד .ג.
15-01-18, 17:32
אין הגבלה ואין צורך לאישור ברישיון הרכב.

ראיתי פרסום של בחור מיוקנעם בפייסבוק, דוד כהן 52-5664695

בהצלחה‬

Sent from my iPhone using Tapatalk

motiyairl
15-01-18, 17:50
ראשית תודה. יש לך אולי קישור להודעה שלו?
וחוץ ממנו איפה ניתן לקנות (באזור הצפון יהיה נהדר)

גלעד .ג.
15-01-18, 21:55
אין לי קישור, סורי

Sent from my iPhone using Tapatalk

דרור ברלי
16-01-18, 20:11
הוא מפרסם הרבה בפייסבוק כל הזמן. תבדוק בקבוצות של ג'יפאים וחלקים לג'יפים.

לאחרונה יש ייבוא לישראל של כנפונים ושנורקלים למגוון של רכבי שטח ממקור לא ידוע - כנראה סין - ולדעתי האישית אין שום בעיה עם זה. כולה חתיכות פלסטיק/פיבר. זה נראה טוב והאיכות סבירה ביותר ולדעתי אין שום סיבה לשלם תועפות על מותגים וגם רכישה באיביי או בכל מקור אחר בחו''ל וייבוא לישראל (זו חבילה גדולה) לא ייצא זול בהרבה אם בכלל מאשר אצל אותו דוד כהן מיקנעם.
אם אתה גר בצפון הקרוב - תקפוץ אליו ותראה. יש אצלו מבחר גדול לרכבי שטח נפוצים בארץ כולל לטנדרים של מיצובישי.

לגבי חוקיות: אין שום הגבלה או מניעה חוקית בהתקנת כנפונים. בעבר שוטרים/בוחנים עודדו אותנו ואפילו דרשו להתקין כנפונים רחבים על מנת למנוע מראש חיכוכים ודרישות שהצמיגים לא יבלטו מהמרכב.
כיום קיימת הנחיה הזויה למכוני הרישוי לחשוד אוטומטית בכל רכב שהותקנו עליו כנפונים רחבים שחורגים למראית עין, שמא הם באים לכסות/להסוות צמיגים במידה שאינה מקורית ו/או ג'נטים בעלי אופסט ו/או סרנים לא מקוריים, שמבליטים החוצה את הגלגלים.... זהו עוד חינטרוש הזוי מבית היוצר של משרד התחבורע שמתעקש להפוך את עצמו לאויב הציבור.

אני לא הייתי מוותר על הכנפונים בגלל זה.

-->