PDA

צפייה בגרסה מלאה : יעוץ לקניית מכונת כביסה חדשה במקום הנוכחית

Ori.s31
17-01-18, 16:44
כרגע יש לי בוש 5.5 קילו ומעונין לקנות 6 קילו עם תוכנית כביסה מהירה
ההתלבטות זה עם להשקיע שוב בבוש בגלל האמינות או לקנות של חברת lg שלפי המפרט פחות עמוקה מהבוש
או יש משהו אחר טוב ואמין ושקט יחסי עד סכום של 1500? תודה

DANI1
17-01-18, 17:41
גם לי היתה מכונת כבוסה בוש שסיימה את חייה , קניתי LG 7 קילו 1000 ש"ח , כביסה מהירה תוך שעה , ועוד דברים , עובדת ללא תקלות .
את המכונה קניתי במחסן חשמל בשם ביג סייל , בקיבוץ מזרע , שילמתי ולקחתי במקום.
DANI 1

boaz avrahami
18-01-18, 09:25
גם לנו יש LG direct drive inverter F1256QD

כבר איזה 4-5 שנים.
היא עובדת והיא שקטה גם היום.
היא עלתה למיטב זכרוני מעל 2000 שח.
התכוונתי להמליץ עליה אבל אז שאלתי את אישתי והתברר שהיא שונאת אותה ולא ממש הבנתי למה.
אז נכון, היא אסטטית אלקטרונית שקטה ולכאורה חסכונות עם שקילה אוטומטית והמטרה משוכללת אבל הגברת אומרת שאת הבגדים המלוכלכים היא לא מנקה הכי טוב.
אז תכלס, הכי טובה שהיתה לנו הייתה הסימנס וכיום הם לא יקרות בהרבה מהאחרות

Jeep Grand Cherokee ZJ 98 V8
Honda TRX300EX

zivo
18-01-18, 11:48
נדמה לי שהיו פה באתר 2-3 שירשורים בנושא.
בכל מקרה, אין מה לשלם מעל 3000 רק בשביל השם.
יש מכונות "גרמניות" אחרות, זהות אחד לאחד שעולות פחות מ 2000.

Ori.s31
18-01-18, 14:24
בעיקרון אני אשמח שוב לרכוש מכונה גרמנית אבל המחירים
יקרים ולכן חשבתי שאולי כדאי לקנות lg במידה ואני יראה אחרי
שאני ימכור את המכונה הנוכחית שיש מבצע על מכונה גרמנית
שהוא באזור ה1600 שקל אני יקנה לגבי סימנס המחירים משום
מה עלו וכרגע היא ממוצבת מעל לבוש אומנם יש קונסטרקטה
שזה מכונה מאותו קונצרן אבל לפי ביקורות בזאפ כדאי לא לקנות כותבים שהם לא אמינות.

boaz avrahami
18-01-18, 16:11
היא תמיד מעל הבוד במחיר.
אני לא בטוח שיש ממש הבדלים מכנים בין בוש לסימנס אלא עיצוב ומיצוב.
טכנית זה אותה חברה שנקראת BSH - Busch Siemens Home

מגיגול קצר נראה לכאורה שיש יבוא מקביל ודגמים מתחת ל 2000 שח. תבדוק את האחריות והאותיות הקטנות

Honda TRX300EX

Ori.s31
18-01-18, 16:46
אבדוק את נושא האחריות בעקרון החיסרון שלי שבעפולה יש מעט חנויות
מוצרי חשמל ובחלקם אני מעדיף מנסיון לא להיכנס לקנות ככה שזה משאיר אותי לרכוש בחנויות המוכרות שמביאות יבוא רשמי
עם אני יראה שיש בוש במחיר קרוב לתקציב אני יקנה אבל כרגע נוטה לכיוון ה lg בכלל המחיר הזול
משמעותית לעומת הבוש/סימנס

asypeer
19-01-18, 09:43
אתה יכול לרכוש מתצוגה במחיר נמוך משמעותית מכונה חדשה, רכשתי AEG ככה לפני כשנתיים - עולם אחר מהBEKO שהיא החליפה, העלות הייתה סביב 2000₪. יש אחריות והכל, לא באמת מכבסים בחנות ;)

polar bear
19-01-18, 10:30
לא לקנות בוש מיבוא מקביל. ניסיתי ונכוותי, למזלי הצלחתי להחזיר את המכונה חזרה . קניתי בערך אותו הדבר מהרישמי עלה עוד 500 שקל וראש שקט.

מהנסיונות המעטים שהרצנו עם תכניות קצרות הן לא מנקות. אם יש לך בגדים ללא כתמים אז אולי ריח הקצרות יכולות להוריד. אבל כביסה באמת זה רק התכניות הרגילות.

ariel-ro
19-01-18, 11:16
אנחנו החלפנו לפני מספר חודשים מכונה של בוש בת 10 לסימנס חדשה.
אני אוהב את המוצרים של בוש/סימנס(אותו הדבר בדיוק, דגמים מקבילים) ולכן החלפתי אליהם.
קנינו את הדגם-WM10M150IL. עלה דרך אל"מ עם הובלה והרחבת אחריות ל5שנים של BSH (על המנוע 10 שנים) 2250ש"ח.
היא שקטה ומכבסת היטב, ועם 5 שנים של שקט..

בגדול הגישה שלי על מוצרי חשמל-
לקחת את הזול ביותר שעושה את מה שאתה מחפש עם הכי הרבה זמן אחריות.
הסיבה היא שהכל מתקלקל אחרי כמה שנים, אבל ככל שזה יותר יקר עלות התיקון יקרה יותר.
אז עדיף לקנות בזול ולזרוק, מאשר לקנות ביקר ולהיכנס לתיקונים יקרים.

ariel-ro
19-01-18, 11:22
אנחנו החלפנו לפני מספר חודשים מכונה של בוש בת 10 לסימנס חדשה.
אני אוהב את המוצרים של בוש/סימנס(אותו הדבר בדיוק, דגמים מקבילים) ולכן החלפתי אליהם.
קנינו את הדגם-WM10M150IL. עלה דרך אל"מ עם הובלה והרחבת אחריות ל5שנים של BSH (על המנוע 10 שנים) 2250ש"ח.
היא שקטה ומכבסת היטב, ועם 5 שנים של שקט..

בגדול הגישה שלי על מוצרי חשמל-
לקחת את הזול ביותר שעושה את מה שאתה מחפש עם הכי הרבה זמן אחריות.
הסיבה היא שהכל מתקלקל אחרי כמה שנים, אבל ככל שזה יותר יקר עלות התיקון יקרה יותר.
אז עדיף לקנות בזול ולזרוק, מאשר לקנות ביקר ולהיכנס לתיקונים יקרים.

Ori.s31
31-01-18, 17:27
טוב זקוק שוב ליעוץ ניראה שמצאתי קונה למכונה הנוכחית
ושוב מתלבט בין בוש ל lg אני רואה שלא הרבה חנויות מוכרות בוש 6 קילו
מישהו יודע למה? והאם יש פער באמינות וברעש בין שתי המכונות . תודה

polar bear
31-01-18, 20:05
כי הן מוכרות בוש 7 בערך באותו מחיר....

ניר ל
02-02-18, 11:39
סרט להיתקע ללא מכונת כביסה ... עקבתי אחרי האשה בבית מחשש שתקפוץ דרך החלון, אחרי שמכונת הכביסה הקפיצה את הפחת.
אבחון זריז העלה שגוף החימום נכנע לכמות האבן במים. מהנסיון של לפני 4 שנים - כאשר הוצאנו מכונה פועלת כדי להכניס חדשה ( סמסונג אקו- באבל) , חיכינו לטכנאי , הטכנאי מצא שיש בעיה אלקטרונית ופתח קריאה להחלפת המכונה החדשה... בינתיים נסיון להחזיר את הישנה כשל , הגיעה מכונה נוספת , שוב תואם טכנאי , שוב גילה שיש בעיה - הפעם נזק חיצוני וקרא שוב להחלפה . בקיצור , 3 שבועות ללא מכונת כביסה השאירו כאן טראומה שלא תישכח.

הבוקר שלפתי את גוף החימום ונסעתי לדובין כדי לרכוש חדש ,80 ₪ והמכונה חזרה לכשירות , סה״כ די פשוט להחליף כמעט כל חלק והחלפים זולים. חומר שטיפה נגד אבנית יעלה יותר כסף .
בינתיים התעניינתי לגבי 8 ק״ג חדשות - גם בוש וגם AEG ב 2000 ₪ + 100 להובלה ופינוי , האחרונה מיוצרת באיטליה והראשונה בפולין.
האספקה מיידית. את ה AEG ניתן לפתוח ולחבר במקום מבלי לפגוע באחריות, בוש מתעקשים לתאם טכנאי (שיוכל לנסות למכור לכם מגנט/ מגן ברקים/ פילטרים וכו׳) , בוש הוא בטכנולוגיית אינוורטר שזה חיסרון בעיניי. זה הסיפור.

shachar
02-02-18, 12:58
אנחנו מקפידים לכבס בטמפרטורה נמוכה, כך מצטברת הרבה פחות אבנית.

boaz avrahami
02-02-18, 13:29
סרט להיתקע ללא מכונת כביסה ... עקבתי אחרי האשה בבית מחשש שתקפוץ דרך החלון, אחרי שמכונת הכביסה הקפיצה את הפחת.
אבחון זריז העלה שגוף החימום נכנע לכמות האבן במים. מהנסיון של לפני 4 שנים - כאשר הוצאנו מכונה פועלת כדי להכניס חדשה ( סמסונג אקו- באבל) , חיכינו לטכנאי , הטכנאי מצא שיש בעיה אלקטרונית ופתח קריאה להחלפת המכונה החדשה... בינתיים נסיון להחזיר את הישנה כשל , הגיעה מכונה נוספת , שוב תואם טכנאי , שוב גילה שיש בעיה - הפעם נזק חיצוני וקרא שוב להחלפה . בקיצור , 3 שבועות ללא מכונת כביסה השאירו כאן טראומה שלא תישכח.

הבוקר שלפתי את גוף החימום ונסעתי לדובין כדי לרכוש חדש ,80 ₪ והמכונה חזרה לכשירות , סה״כ די פשוט להחליף כמעט כל חלק והחלפים זולים. חומר שטיפה נגד אבנית יעלה יותר כסף .
בינתיים התעניינתי לגבי 8 ק״ג חדשות - גם בוש וגם AEG ב 2000 ₪ + 100 להובלה ופינוי , האחרונה מיוצרת באיטליה והראשונה בפולין.
האספקה מיידית. את ה AEG ניתן לפתוח ולחבר במקום מבלי לפגוע באחריות, בוש מתעקשים לתאם טכנאי (שיוכל לנסות למכור לכם מגנט/ מגן ברקים/ פילטרים וכו׳) , בוש הוא בטכנולוגיית אינוורטר שזה חיסרון בעיניי. זה הסיפור.

מזלך שאתה גר במרכז וזוכה לשירות כלשהו...
אצלנו מתמודדים עם האבנית העצומה שיש פה באופן הבא

פילטר סיליפוס ליד הברז הראשי וכל כמה חודשים מחליפים תכולה.
אחת לתקופה מכונה ריקה על טמפרטורה גבוהה עם חומץ ותוכנית קצרה.
זה אמור לשמור על הגוף חימום נקי מאבנית וזה גם תורם ליעילות החשמלית

Jeep GC ZJ 3.5 IR
Honda 300EX

לביא
02-02-18, 17:13
118363

הפיתרון האמיתי לאבנית הוא מרכך מים.
עובד על החלפת יונים של מגנזיום וסידן שיש במים תמורת נתרן שיש במכשיר שאותו טוענים במלח. התוצאה היא מים רכים למשעי.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

boaz avrahami
02-02-18, 17:42
אם כבר זרקת את הנושא הזה של מרכך מים אז תן את המידע כולו בבקשה

כמה עולה? ( פעם אחרונה שביררתי עלה למעלה משלוש מכונות כביסה יקרות)

האם על בסיס מלח או לא?

האם מותר לשימוש ביתי?

אין ספק שמרכך הוא הפתרון האולטימטיבי היות ולא רק שהוא מונע אבנית, הוא מגביר את יעילותו של הסבון באופן מאוד אפקטיבי.

Honda TRX300EX

לביא
02-02-18, 17:46
עולה 3 מכונות. איכות חיים אחרת. מגן גם על המדיח גם על הדוד. לא חוקי לשימוש ביתי. גם טוחן אשפה לא.

זוהר לב
02-02-18, 19:05
גם הגרמנים התחילו לזייף. במקום תוף נירוסטה הם עברו לפלסטיק ונתקלתי כבר ב-AEG עם תוף פלסטי שאוזני הקפיצים נאכלו וכל התוף נפל מטה. כדאי לבדוק זאת לפני שרוכשים.
שאלה.
אין במכונות החדשות שני ברזים? חמים וקרים? בערך 25 שנה לא החלפתי מכונה ויש בה ברז קרים וברז חמים שמחובר לדוד שמש ומעולם לא חיממתי בגוף החימום.
בכל מקרה אם יש למישהו מכונה איכותית שהושבתה מסיבה כל שהיא ומעונין למסור, אני כתובת. תודה.

לביא
02-02-18, 19:21
המכונות האמריקאיות באות עם 2 ברזים.

ד ו ר ו ן
02-02-18, 19:50
עולה 3 מכונות. איכות חיים אחרת. מגן גם על המדיח גם על הדוד. לא חוקי לשימוש ביתי. גם טוחן אשפה לא.

אתה מחבר את על הקו של כלל הבית או רק רק לאביזרים?

avikkllk
02-02-18, 20:05
לי אישית יש Zanussi חברה איטלקית גם מכונה וגם מייבש אצלי.. אני מתנהל עם שני תינוקות כלומר חוץ מאמצע הלילה המכונות לא מפסיקות כבר שנתיים וחצי מרוצה מהם מאוד

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

לביא
02-02-18, 21:24
אתה מחבר את על הקו של כלל הבית או רק רק לאביזרים?

כל הבית מוזן במים הרכים. הבעיה היא שהמים רוויים בנתרן. לא בריא לאורך זמן. לשם כך מותקן מכשיר אוסמוזה לטובת מי שתיה וחיבור לבר של המקרר.

boaz avrahami
02-02-18, 21:50
עכשיו הבנתי למה אתה לא שותה מהברז [emoji57]

Honda TRX300EX

ד ו ר ו ן
02-02-18, 23:48
כל הבית מוזן במים הרכים. הבעיה היא שהמים רוויים בנתרן. לא בריא לאורך זמן. לשם כך מותקן מכשיר אוסמוזה לטובת מי שתיה וחיבור לבר של המקרר.
סוג של חטא על פשע..

הוצאת את המינרלים שהגוף צריך, הוספת מה שלא צריך, ואז הפכת את זה למי מזגנים..

לא הכי בריא.

וכל זה בשביל המטונת כביסה?

לביא
03-02-18, 10:10
סוג של חטא על פשע..

הוצאת את המינרלים שהגוף צריך, הוספת מה שלא צריך, ואז הפכת את זה למי מזגנים..

לא הכי בריא.

וכל זה בשביל המטונת כביסה?
לא רק זה, גם צריך להוסיף שק מלח כל חודש, גם הוא עולה.
הכל בגלל העוזרת שמקטרת על האבנית שקשה להוריד מהמקלחונים [emoji4]

Ori.s31
03-02-18, 14:57
טוב אז ככה סיפור מעצבן על מוכר קשקשן ולא רציני ביום רביעי האחרון יוצר איתי קשר מישהו לגבי המכונת כביסה אחרי אין ספור בלבולי שכל הוא קובע איתי ליום חמישי ב10 בבוקר ביום חמישי חיכיתי שיגיע הבחור ב10 ואחרי שעה שהוא לא בא שחחתי הודעה שלא אוכל להיפגש איתו בשעות הבאות כי יש לי עוד דברים לעשות ואחרי מספר התכתבויות בהודעות הוא מתקשר אלי בשיחה איתו נשמע שהוא הרגע קם מהשינה וטען שקבע איתי ל12 ולא 10 אמרתי לא שהוא טועה ואין לי כוונה לפגוש אותו או למכור לו כי נמאס לי מלהתעסק איתו ונפנפתי אותו בקיצור המכונה עדייין ממתינה לקונה ואני ימשיך לחפש מישהו שיקנה המחיר יירד עד ל600 שקל לא ניראה לי שאני יכול לרדת יותר הרי מדובר בבוש בת 3 שנים שעבדה אחת לשבוע בקושי.

AvinoamNa
03-02-18, 19:57
הפתרון שלי לאבנית, סילפוס על הכניסה לדוד וסילפוס על הכניסה למכונת כביסה.
למעט קומקום שמקבל מים קרים ומרתיח אותם, כיסיתי את רוב הבעיה, ומצד שני לא הוספתי זרחן למי השתיה שלנו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ori.s31
03-02-18, 20:06
מבקש ממנהלי האתר בצורה יפה
שאלה שהתלבשו על השרשור שלי יפתחו אחד נפרד זה מקשה לעקוב אחרי הדברים בשרשור שלי. תודה

-->