PDA

צפייה בגרסה מלאה : צמיגים לג'ימני 2006

בבלת
23-01-18, 14:15
שלום לכל המכורים.

בבעלותי ג'ימני 2006 תל אביבי אסלי (כן, כל הסטריאוטיפים נכונים). מטפס בעיקר על מדרכות ובקרוב יעבור סוף-סוף את הק"מ ה-100,000 שלו.
אני מוציא אותו לטיול שרובכם תגדירו כקליל פעם בכמה חודשים, אבל לא יותר מזה. צמיגי כביש, ללא הגבהות ושדרוגים (למרות ששמתי כיסוי על הרזרבי אחרי שגנבו לי את הטסה שעליו...).

עכשיו ששני צמיגים כבר התייבשו לגמרי, אני חושב שהגיע הזמן להחליף את כל הרביעיה.

כמה שאלות פשוטות:
אילו צמיגים מומלצים למישהו שמטייל מעט אבל עדיין ישמח למעט יותר אחיזה?
האם יש טעם לעבור ל-50/50? עד כמה תושפע מכך הנהיגה בכביש (בטיחות, צריכת דלק)?
מה מומלץ בקטגוריית הכביש? כמה אמור לעלות סט?
מה מומלץ בקטגוריית ה-50/50? כמה אמור לעלות סט?

בנוסף, אני חווה רעידות רציניות בדיוק ב-70 קמ"ש, ע"פ הפורום נראה שאין ממש מה לעשות. האם יש סיבה לדאוג בטיחותית?

תודה רבה!

-בן

asypeer
23-01-18, 15:11
מקסיס 771, 1400₪ לסט - יעשו את העבודה

שגיא S
23-01-18, 15:32
בנוסף, אני חווה רעידות רציניות בדיוק ב-70 קמ"ש, ע"פ הפורום נראה שאין ממש מה לעשות. האם יש סיבה לדאוג בטיחותית?

-בן

ברעידות הנ"ל ניתן לטפל על ידי הוספת שימסים בקינגפינים של הסרן הקדמי.
גם אם זה לא אומר לך הרבה - כל מוסכניק שמכיר ג'ימני אמור להכיר את הפתרון הזה שיצא על ידי החברה בזמנו.

כמו כן - לבדוק שלמות של תושבות/בושינגים בכל המוטות רדיוס/היגוי/פנהארד וכדומה.

לגבי הצמיגים - אין לי הרבה ניסיון בצמיגי כביש/חצי חצי אבל נשמע שכל צמיג יעשה את העבודה. אני מאוד התרשמתי מיוקוהומה שהחזיקו אצל חבר מספר שנים כולל טיולים. אבל עלו יותר מהמקסיס שציין הבחור מעליי.

יוני5
23-01-18, 15:40
הי בן,

תזמון מושלם. אני מקבל בעוד מספר ימים את הג'ימני החדש שלי ומעוניין להחליף צמיגים לצמיגי שטח.
לכן אני מעוניין למכור את צמיגי הברידג'סטונים המקוריים של הג'ימני.
אם אתה מעוניין - אנא צור איתי קשר ל 0547749871.

בברכה,
יוני

Hagai K
23-01-18, 15:50
אני מכיר בחור שעשה כמה קטעי שטח מכובדים עם צמיגי הכביש המקוריים של האוטו. לכן אם אתה באמת עושה שבילים קלים ולעיתים רחוקות בלבד, שימוש בצמיגים המקוריים שיוני הציע יכול להיות רעיון טוב. הם שקטים ונעימים בכביש, ולא נהרסים ממש בקלות בשטח, ביחס לצמיגי כביש.
כמובן, הכל בהנחה שפרופיל השימוש שלך באוטו כולל מעט מאוד שטח, כמו שציינת.
לי באופן אישי יש את ה Goodyear 50-50, מאוד מרוצה מהם, גם בכביש וגם בשטח,אבל הם יחסית יקרים - בערך 500 לצמיג.

-->